kuidas teha kindlaks..........LUKKU

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
andreo
Huviline
Postitusi: 711
Liitunud: 22.01.2003 12:17 18
Peamine sõiduk: E65 730d 2003a. E36 compact 2,0. e30 m3 replica,
Asukoht: Hiiumaa

kuidas teha kindlaks..........LUKKU

Postitus Postitas andreo »

tahaks siis teada et kuidas teha kindlaks kas plokikaanetihend on läbi või mitte,omale tundub et on ikka õhtal .külmalt aurab,sooja ei tee ,õhutasin pool päeva aga tulutult,termostaadi kiskusin ka välja aga ikka tahab keema minna.
Viimati muutis andreo, 21.02.2007 07:23 33, muudetud 1 kord kokku.
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Kui tihend läbi,siis peaks kaduma ka vesi ?!
Kas vesi on õline või õli kuidagi halli tooni ?
Kui nee sümptomid puuduvad ,siis otsi viga mujalt.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Re: kuidas teha kindlaks..........

Postitus Postitas Kristjan_K »

andreo kirjutas:tahaks siis teada et kuidas teha kindlaks kas plokikaanetihend on läbi või mitte,omale tundub et on ikka õhtal .külmalt aurab,sooja ei tee ,õhutasin pool päeva aga tulutult,termostaadi kiskusin ka välja aga ikka tahab keema minna.
Kui sa termostaadi juba välja kiskusid, kas siis ka veepumba üle vaatasid?
Kasutaja avatar
andreo
Huviline
Postitusi: 711
Liitunud: 22.01.2003 12:17 18
Peamine sõiduk: E65 730d 2003a. E36 compact 2,0. e30 m3 replica,
Asukoht: Hiiumaa

Re: kuidas teha kindlaks..........

Postitus Postitas andreo »

Kristjan_K kirjutas:
andreo kirjutas:tahaks siis teada et kuidas teha kindlaks kas plokikaanetihend on läbi või mitte,omale tundub et on ikka õhtal .külmalt aurab,sooja ei tee ,õhutasin pool päeva aga tulutult,termostaadi kiskusin ka välja aga ikka tahab keema minna.
Kui sa termostaadi juba välja kiskusid, kas siis ka veepumba üle vaatasid?
veepump on ka ok
Kasutaja avatar
andreo
Huviline
Postitusi: 711
Liitunud: 22.01.2003 12:17 18
Peamine sõiduk: E65 730d 2003a. E36 compact 2,0. e30 m3 replica,
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas andreo »

Ergo730 kirjutas:Kui tihend läbi,siis peaks kaduma ka vesi ?!
Kas vesi on õline või õli kuidagi halli tooni ?
Kui nee sümptomid puuduvad ,siis otsi viga mujalt.
nii vesi kui ka õli on puhtad
Kasutaja avatar
andreo
Huviline
Postitusi: 711
Liitunud: 22.01.2003 12:17 18
Peamine sõiduk: E65 730d 2003a. E36 compact 2,0. e30 m3 replica,
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas andreo »

krt mul hing täis juba,käisin proovisin jälle õhutada aga ikka ei midagi.tundub et soendusradikas ka umbes ,sisseminev toru läheb soojaks aga see kust vesi peaks välja tulema on külm .aga isegi kui radikas umbes ei tohiks ju keema ikka minna?ja veel et summuti toru otsast tilgub vett.
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

tead, mul sama probleem mis sul< minu Isa autolukksepp soovitas ühe nippi kuidas saab muretult sõita maha 500 km, Ta keevitas kokku mulle selle ees oleva tiiviku nii et ta undab koos veepumba ja generaatoriga max pööretel ja siis mootor ei lähegi keema ja ka õhku tuleb sooja salongi... vaata äkki aitab, ma juba kuu aega sõitdan. ma olen kõik üle vaadanud kuid veepumbani pole jõudnud, sa võid mingi vana e28 tiiviku võtta ja kokkukeevitada seal sidurikohal ja proovida(enne õhuta LÜLMA MOOTORIGA üle ja siis ILMA KORGITA anna gaasi 4 korda põhja, ja alles siis pane korgi peale ja proovi kuidas on.

Mulle pakub huvi mis sinu autol viga on kuna mul sama probleem....
Kasutaja avatar
andreo
Huviline
Postitusi: 711
Liitunud: 22.01.2003 12:17 18
Peamine sõiduk: E65 730d 2003a. E36 compact 2,0. e30 m3 replica,
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas andreo »

Danil523 kirjutas:tead, mul sama probleem mis sul< minu Isa autolukksepp soovitas ühe nippi kuidas saab muretult sõita maha 500 km, Ta keevitas kokku mulle selle ees oleva tiiviku nii et ta undab koos veepumba ja generaatoriga max pööretel ja siis mootor ei lähegi keema ja ka õhku tuleb sooja salongi... vaata äkki aitab, ma juba kuu aega sõitdan. ma olen kõik üle vaadanud kuid veepumbani pole jõudnud, sa võid mingi vana e28 tiiviku võtta ja kokkukeevitada seal sidurikohal ja proovida(enne õhuta LÜLMA MOOTORIGA üle ja siis ILMA KORGITA anna gaasi 4 korda põhja, ja alles siis pane korgi peale ja proovi kuidas on.

Mulle pakub huvi mis sinu autol viga on kuna mul sama probleem....
eks ma annan teada kui midagi leian ja teada saan
bummer2
Huviline
Postitusi: 83
Liitunud: 29.09.2006 21:00 37

Postitus Postitas bummer2 »

tead, mul sama probleem mis sul< minu Isa autolukksepp soovitas ühe nippi kuidas saab muretult sõita maha 500 km, Ta keevitas kokku mulle selle ees oleva tiiviku nii et ta undab koos veepumba ja generaatoriga max pööretel ja siis mootor ei lähegi keema ja ka õhku tuleb sooja salongi... vaata äkki aitab, ma juba kuu aega sõitdan.
:shock: :shock:
No nii lolli juttu pole ma veel kuulnud! Kui sa tahad oma auto mootorist lahti sada siis tee jah nii nagu kasutaja Danil523 soovitab. Mis kasu sest undavast tiivikust on kui sul mootoris vesi ringi ei käi? Mina soovitaks kutsuda mõni inimene kes asja jagab mitte ise leiutada. Se võib kurvalt lõppeda. Ega ma pahapärast aga lihtsalt ehmusin selle jutu peale. :D
Kasutaja avatar
andreo
Huviline
Postitusi: 711
Liitunud: 22.01.2003 12:17 18
Peamine sõiduk: E65 730d 2003a. E36 compact 2,0. e30 m3 replica,
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas andreo »

bummer2 kirjutas:
tead, mul sama probleem mis sul< minu Isa autolukksepp soovitas ühe nippi kuidas saab muretult sõita maha 500 km, Ta keevitas kokku mulle selle ees oleva tiiviku nii et ta undab koos veepumba ja generaatoriga max pööretel ja siis mootor ei lähegi keema ja ka õhku tuleb sooja salongi... vaata äkki aitab, ma juba kuu aega sõitdan.
:shock: :shock:
No nii lolli juttu pole ma veel kuulnud! Kui sa tahad oma auto mootorist lahti sada siis tee jah nii nagu kasutaja Danil523 soovitab. Mis kasu sest undavast tiivikust on kui sul mootoris vesi ringi ei käi? Mina soovitaks kutsuda mõni inimene kes asja jagab mitte ise leiutada. Se võib kurvalt lõppeda. Ega ma pahapärast aga lihtsalt ehmusin selle jutu peale. :D
seda küll jah aga kui soendusradiaks umbes kas siis kipub ka keema minema
Kasutaja avatar
andreo
Huviline
Postitusi: 711
Liitunud: 22.01.2003 12:17 18
Peamine sõiduk: E65 730d 2003a. E36 compact 2,0. e30 m3 replica,
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas andreo »

aga kui soendusradiaks umbes kas siis kipub ka keema minema
Kasutaja avatar
IffMees
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 05.04.2005 15:08 46
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas IffMees »

Danil523 kirjutas:tead, mul sama probleem mis sul< minu Isa autolukksepp soovitas ühe nippi kuidas saab muretult sõita maha 500 km, Ta keevitas kokku mulle selle ees oleva tiiviku nii et ta undab koos veepumba ja generaatoriga max pööretel ja siis mootor ei lähegi keema ja ka õhku tuleb sooja salongi... vaata äkki aitab, ma juba kuu aega sõitdan. ma olen kõik üle vaadanud kuid veepumbani pole jõudnud, sa võid mingi vana e28 tiiviku võtta ja kokkukeevitada seal sidurikohal ja proovida(enne õhuta LÜLMA MOOTORIGA üle ja siis ILMA KORGITA anna gaasi 4 korda põhja, ja alles siis pane korgi peale ja proovi kuidas on.

Mulle pakub huvi mis sinu autol viga on kuna mul sama probleem....



See tekst on umbes, "Kõnni 7 korda ümber puu, tee kolm kükki ja probleem on lahenenud" stiilis.
bummer2
Huviline
Postitusi: 83
Liitunud: 29.09.2006 21:00 37

Postitus Postitas bummer2 »

Ei tohiks minna kui asja loogiliselt võtta. Sest nagu kui on umbes väike ring siis peaks termostaat mootori soojenedes lahti minema. Vesi hakkab käima läbi suure radika. Aga kas se praktikas ka nii toimib on juba omaette küsimus. :D
Vasta