bmw750 suunatuled

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
scorpio7
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 01.06.2008 23:27 30

bmw750 suunatuled

Postitus Postitas scorpio7 »

tere,mure nimelt selline et suunatuled hakkavad sõidu ajal vilkuma,ka vahel õuel seistes.sõidu ajal saan vahel maha kui vajutan ohutulede nupu korraks sisse ja välja,lülitades samal ajal ükskõik kumma poole suuna sisse.ka õuel seistes sama.aga kui ei lõpeta siis relee välja.järgmisel päeval tagasi pannes kõik korras,peale mõningast sõitmist aga hakkab jälle sama pull pihta.kas keegi on kokku puutund sama veaga või oskab põhjust teada?autoks 92a 220kw 5,0
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Proovi seesama "relee" ära vahetada. Tegelikult ei ole see lihtsalt relee, vaid ongi suuna-/ohutulede vilguti (s.t. seal on elektroonikat ka sees).
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
scorpio7
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 01.06.2008 23:27 30

Postitus Postitas scorpio7 »

vahetasin,aga ikka vilguvad
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

scorpio7 kirjutas:vahetasin,aga ikka vilguvad
Kas vahetasid kasutatud jubina vastu? Äkki juhtus samasuguse veaga olema? :)
scorpio7
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 01.06.2008 23:27 30

Postitus Postitas scorpio7 »

lauri91 kirjutas:
scorpio7 kirjutas:vahetasin,aga ikka vilguvad
Kas vahetasid kasutatud jubina vastu? Äkki juhtus samasuguse veaga olema? :)
kasutatud jah,aga teise sõitva auto pealt.võin igaks juhuks proovida ka venna bmw oma,kuid arvan et viga mujal.aga üks asi veel sellel autol on olnud signalisatsioon,mis eelmise omaniku sõnul ilusti eemaldatud.kõik muu toimibki autol peale suunatule probla.signa on olnud GEMINI 1190 cod.GE/02/4296/0641 selle ühe karbi oli jätnud ta autosse.ise aga arvan et võib olla sellel gemini süsteemil kaks karpi,millest üks veel kuskil peidus
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Minul samuti e32 ja sarnane mure. Selle erinevusega, et mõnikord jäävad parempoolsed suunatuled põlema. Mõnikord suunda näidates, mõnikord ka alarmi sisse/välja lülitades. Märgutuli kelladeblokis jääb põlema ja kõik parempoolsed suunad ka. Aitab see, kui suunatulekang mõneks sekundiks sisse lülitada, siis hakkavad vilkuma ja kustuvad ära kui kang nulli panna.
Kas viga võiks samuti otsida mingist releest?
730iA e32 138kW 12/1992
scorpio7
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 01.06.2008 23:27 30

Postitus Postitas scorpio7 »

olen nüüd vahetanud neid releesi mitu tükki,tulemus ikka sama,võtsin ka suunatule lüliti maha,puhastasin ära,tulemus ikka sama ,peale auto käivitamist lähevad tuled vilkuma,ka peale mitme tunnist seismist õuel hakkavad ise enesest vilkuma.
Kasutaja avatar
carlos1234
Huviline
Postitusi: 4938
Liitunud: 03.03.2008 10:46 06
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas carlos1234 »

olen nõus kasutaja väike_suur mul samuti sama probleem aga mul teeb vaid siis kui aku maha võtan või siis klemmi kuna mul tõmbab vahel aku tühjaks millegi pärast,kui klemmi peale panen hakkavad vilkuma nii kui süüte sisse keeran ja käivitan kustuvad ära,mulle öeldi et see võis olla signast mis maha võeti,lasin maha võta aga eks jäi midagi peale.
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Enda autoga on sellised kogemused, et ohutuled hakkasid vilkuma siis, kui tagumise istme alumine padi kõvasti kinni lüüa (peale aku klemmide näppimist vms.).
Kuskilt olen lugenud, et autol selline süsteem peal, et pärast kokkupõrget (loe pärast tugevat põrutust) peavadki automaatselt ohukad tööle hakkama. Seega peavad olema kuskil mingid põrutusandurid vms...
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Vasta