750 vesi läheb keema???

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
DeeJay

750 vesi läheb keema???

Postitus Postitas DeeJay »

Selline mure... 91a 750iga. Mootoril läheb vesi keema, kuid mootori temp on normis. Sõites olen koguaeg temp. näidikut jälginud... asi normis ja näidik ning andurid ka korras. Kui seisma jääd kuuled kuidas vesi muliseb sees ja korgi maha keeramisel viskab kõik välja. Kui kork maha võtta ja lasta mootoril käia, on kõik normis. Niigui korgi peale keerad tugevalt, läheb keema ja selline rõhk on sees, et hakkab voolikute kinnituste vahelt välja ajama vett vaikselt... mis kala on? Jahutusvees õli pole ja õlis vett ka pole...
Kasutaja avatar
Arvo T
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 25.11.2003 23:05 52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Arvo T »

äkki aitaks termostaadi vahetus?
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Minul ka aitas uus termostaat :idea:
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo kui mootor kuuma ja kohapeal käib siis vaata katsu kas radikas on kuum, kui ei siis tõesti miski kala termostaadis.
Aga noh kui juba nii mitu korda keema läinud, siis juba võib olla ka liiga teinud kaanele (kaantele).
Mercedes EQS 450+ 2022
raits
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 10.02.2004 17:03 55
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas raits »

Kui mootori temp. on normis aga muliseb on arvatavasti surve sees. Kui ilma korgita kõik normis siis kindlasti surve sees. Tihend(id) läbi või plokikkan(ed).
DeeJay

:(:(

Postitus Postitas DeeJay »

Nüüd tulemus käes.... sõitsin keeva veega linnast koju. Hommikul auto käima pannes lõi suure pilve sinist välja, mootor lonkab ja jõudu pole. Homme hakatakse pulkadeks võtma. Teistele ei soovita, rahakotile teeb haiget koledamalt.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Eks sa siis ikka kriba siia ka mis viga külge tuli ja mis see jama maksma lõpuks läheb.
Mercedes EQS 450+ 2022
DeeJay

yea

Postitus Postitas DeeJay »

Eks ma kriban... mul õnneks teine mootor olemas, tehakse kahest üks. Eks midagi tuleb osta ka ikka... tihendid näiteks.Töö maksumuseks ennustati ~10.000. Elame näeme.
Vasta