e32 tehase signa probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
oggy
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13.05.2006 00:40 33
Asukoht: tallinn

e32 tehase signa probleem

Postitus Postitas oggy »

Auto on olnud mul ainult paar kuud ja kõike värke ei jaga lahti:( Autol on tehase signa mis toimib nii et ei tea tema mis mina teen ja ei tea mina mida tema teeb.Kuna see signa aktiveerub ukseluku võtme keeramisest siis alguses probleemi polnud kuna sulgesin ukse juhipoolt (kus lakkas töötamast sulgemiseks mõeldud mikrolüliti ja uste sulgemiseks pean keerama mehaaniliselt veel nats maad.Aga avanemise mikro toimib) Sai siis ükskord lambist reisija poolt lukku pandud (kus kõik toimib) kui auto umbes poole tunni pärast karjuma hakkas??? Ja nii paar korda.Sai siis proovitud et aknad lahti ,uks lukku ja läbi akna uks lahti,MIDAGI ei toimund!!! aga kui läbi akna kapoti lahti tegime siis hakkas küll karjuma.KÜSIMUS??? Kas seda värki saab ise kuidagi kordineerida et signa teeks seda mida mina tahan???
oggy
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: e32 tehase signa probleem

Postitus Postitas BMW POWER »

kas salongi valgustus on sellises asendis et kui avad ukse lähevad salongi tuled põlema ? ja kui huvi on oleks pakkuda originaal alarmi pult sinu autole 300eeguga
Bmw sõidurõõm
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Re: e32 tehase signa probleem

Postitus Postitas priitv8 »

Üldiselt on sel alarmil valve all ainult uksed/luugid, klaasid (va tuuleklaas), raadio, kere kalle ja asend (st reageerib nii kalde muutusele kui veeretamisele).
Uste anduriteks on samad lülitid, mis ka valgustuse ja CC jaoks ning klaasidel on purunemisandurid.
Lambist aktiveerumine on reeglina mõne lüliti süü ja seda saab diagnostikas ka välja lugeda.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta