x5 e53 navi

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Tonurumma
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 18.11.2014 21:24 49
Peamine sõiduk: X5

x5 e53 navi

Postitus Postitas Tonurumma »

Tere.Selline küsimus kuna mul navi ekraan osaliselt ei tööta plaanisin välja vahetada aga nüüd mõtlen kas võtta romulast samasugune originaal või olen vaadanud et pakutakse ka müüa uusi mis puutetundliku ekraaniga hind 375.- eur.Kas on keegi sellise soetanud endale ja kas kogemusi infot selle kohta.Teakssiis kas tasub või mitte soetada seda.Kuulutus ka siis siia kus pakutakse seda http://www.auto24.ee/products/detail_pr ... ?id=990062" onclick="window.open(this.href);return false;
Oleks tänulik igasuguse info eest
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7837
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: x5 e53 navi

Postitus Postitas arnis »

Jahutud juba piisavalt seda juttu.
Aftermarket seadmed on prügi. Vist 1-2 olid aktsepteeritavad, kuid
kogu see paigaldus ei ole asja väärt. Muideks kaotad küttekulu ja
webasto kella funktsionaalsuse.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
BumBum
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: x5 e53 navi

Postitus Postitas BumBum »

Neid hiinakaid võid tellida aliexpressi lehelt. Kvaliteet väidetavalt on tõesti väga kehv. Olen ise neid uurinud ja vigadeks on ekraanilt puutetundlikuse kadumine, navigatsiooni kasutamisel ei toimi teised funktsioonid, protsessor pole lihtsalt nii võimekas neil. Raadio lõpetab töö. Need on erinevad vead, erinevatel mudelitel. Hind on lihtsalt selline, et väga riskida ei tahaks mittetoimiva seadmega.

Kvaliteetseks loetakse Dynavin-i tooteid ja tõesti üks oli veel, mille nime ei mäleta. Hinnad olid neil 800 eurot vist.
Kui see auto24 oma annab sulle raha tagasi garantii aastaks, siis on mõeldav.
Vasta