x5 2005a taga õhk vedrustus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tarmotaa
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 19.10.2012 08:55 37
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas tarmotaa »

Mure siis selline ,et kui auto seisab parklas natu ebatasasemal pinnal siis vasak pool on hommikuks täitsa alla vajunud.Ratas koopas.Kui aga siledamale pinnale pargin siis pole mingeid probleeme,et vajuks piix maha.Otsisin lekkeid,neid pole.Õhk padjad ka suht korralikud välisel vaatlusel.Milles siis asi võiks olla.See x5 on ikka täielik p..k.
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas sander k »

Padi katki vast. Augukoht on voldi vahel. Kui auto kaldus, siis auk paljastub ja jookseb tühjaks. Õnneks tagumised padjad on suht normaalse hinnaga võrreldes teiste autodega, nii et pole kasutatuga mõtet jamada.
e32 750i & IX35 & A6 4F & Jeep GC
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas arnis »

Tõsta taguots õhku, piserda seebivett patjadele.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
tarmotaa
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 19.10.2012 08:55 37
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas tarmotaa »

Kui kodumaale naasen siis proovin ära,kuigi eriti ei tahaks uskuda aga mine tea.
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5624
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas eero »

Mida uskuda? Et padi katki?
Palju läbisõit on? Elu näitab, et keskeltläbi 250tkm on patjade eluiga. Ja mõlemad vaheta heaga korraga. Nad on ühepalju sõitnud ja lähevad väikse vahega.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas arnis »

Korraga on mõtet vahetada ainult siis, kui uued padjad panna.
250 tuhandest alates hakkavad tõesti padjad vaikselt alla andma.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
tarmotaa
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 19.10.2012 08:55 37
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas tarmotaa »

Läbi on see kuut ajanud 219000km.Olen kuskilt kuulnud,et inimesed on paigaldanud õhk patjade asemele vedrud.Võin ka eksida muidugi.Mis muidugi mida maksab,ei tea.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas patrik »

x5 on täielik p..k ? Kui kaua üks auto peaks ilma hoolduseta siis vastu pidama?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4349
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas PeeterA »

Kuni järgmise "õnneliku" omanikuni? :mrgreen:
tel. 51 949 859
tarmotaa
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 19.10.2012 08:55 37
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas tarmotaa »

Kas ma pidin nendest lausetest välja lugema,et ma ei hoolda oma autot.Kindel ei.Kui keegi teist iganes ostab aiast auto,kirjutab lepingule ilust ka veel alla garantii ja puha peaks olema.Aga esimesest kilomeetrist saati probleemide lõppu ei paista tulevat.Aias kärutades ei olnud aru saada et kast jamab.Ehk siis mehatroonika plokk kui hästi läheb,taga silla hoovad kõveraks sõidetud ühel pool,nüüd kõik tutikad osad ja kiige kinnitusigi sa ümber tehtud,et rattad sirgu ja ühe ratta kokkujooks saaks õigeks.Selle jama pärast käisin neli korda silla stendis.Esi amordid mis muidugi kõige väiksem mure jne jne.Hommikuks vajub nüüd veel vasak nurk ka veel vastu maad,ja kõige tipuks ei taha auto ärikas sealt x aiast selle auto vigadest kuuldagi.Nii et ärge tulge mulle seletama,et ei hoolda ja mida kõike veel.Nelja kuuga olen nii mõnegi tonni sinna valgesse kuuti toppinud ja läheb veel,kasti remont ka mis hetkel recro järjekorras.Ostsin endale pere auto ja sain täieliku p..a vot.
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas Mulk »

Kui need padjad lekivad siis saab ka kompressor suuremat vatti.Aga tagumised padjad pole hullu kui oleks ka ees öhkvedrustus siis need sigudikud palju kröbedama hinnaga.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas patrik »

tarmotaa kirjutas:Kas ma pidin nendest lausetest välja lugema,et ma ei hoolda oma autot.Kindel ei.Kui keegi teist iganes ostab aiast auto,kirjutab lepingule ilust ka veel alla garantii ja puha peaks olema.Aga esimesest kilomeetrist saati probleemide lõppu ei paista tulevat.Aias kärutades ei olnud aru saada et kast jamab.Ehk siis mehatroonika plokk kui hästi läheb,taga silla hoovad kõveraks sõidetud ühel pool,nüüd kõik tutikad osad ja kiige kinnitusigi sa ümber tehtud,et rattad sirgu ja ühe ratta kokkujooks saaks õigeks.Selle jama pärast käisin neli korda silla stendis.Esi amordid mis muidugi kõige väiksem mure jne jne.Hommikuks vajub nüüd veel vasak nurk ka veel vastu maad,ja kõige tipuks ei taha auto ärikas sealt x aiast selle auto vigadest kuuldagi.Nii et ärge tulge mulle seletama,et ei hoolda ja mida kõike veel.Nelja kuuga olen nii mõnegi tonni sinna valgesse kuuti toppinud ja läheb veel,kasti remont ka mis hetkel recro järjekorras.Ostsin endale pere auto ja sain täieliku p..a vot.
vahet pole kes hooldused tegemata jättis. sina, kes sa auto ostsid ilma põhjaliku kontrollita, peadki need siis ära tegema, mitte foorumis p.saks seda autot hüüdma. kui lepingud ja allkirjad puha olemas, siis pöördu vastavasse ametisse ja nõua täitmist.

selle asemel et sinna keerdvedrusid alla toppima hakata, võta fairyvesi kätte ja tee lekkekoht kindlaks.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
tarmotaa
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 19.10.2012 08:55 37
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas tarmotaa »

Enne ostmist,käisin kontrollis kõik ok.Aia autod on üldjuhul toodud riigist kus sõidetakse mööda loodlauda,nemad seal ei saa arugi kas amort läbi või mida veel,siin aga paar nädalat kärutamist ja pole kohta autol mida vahetama ei pea.Muidugi jutt käib ainult minu kuudist,esimesest kirjast viimaseni.Vedrusid ma sinna kindlasti toppima ei hakka,puhas uudishimu.Mis ma selle kompressoriga hiljem tegema hakkan,laste sünnipäeval õhupalle täis pumpama.Põhimõtteliselt sain juba esimestest soovitustest aru mida teha,kõik see ülejäänud jutt on neile kes imelikke vihjeid jagasid mitte hooldatud auto kohta jne.Mina ostan endale auto vähemalt 3-4 aastaks.Taga varuratta ümbruses olevad torud paisupaagid kompressori ühendused juba tegin seebi veega põhimõtteliselt üle ja ei leki.Eks ikka siis padi,seda ei kontrollinud.Mis nende hinna klass umbes olla võib.
tarmotaa
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 19.10.2012 08:55 37
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

Re: x5 2005a taga õhk vedrustus

Postitus Postitas tarmotaa »

Padi vahetataud hind 130 euri uus.Külg hommikuti omal kohal.Ülejäänud jutt ebaoluline aitäh kes viitsisid vastata nii,et teema lukku.
Vasta