e53 salongiventika. vile või krigin

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
poissmax
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 25.10.2008 18:25 56

e53 salongiventika. vile või krigin

Postitus Postitas poissmax »

Tere mure siis selline et salongi ventikas vist teeb häält. Nimelt krigiseb kui töötab kui salongi ventikas seisma jätta siis vaikus. Äkki oskab keegi aidata. Tänud juba ette.
Kasutaja avatar
hiltunen
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 24.09.2014 12:32 59
Peamine sõiduk: BMW e71

Re: e53 salongiventika. vile või krigin

Postitus Postitas hiltunen »

olen kokku puutunud sama probleemiga,nädal aega tegi häelt pärast oli kuttu.nii et targem oleks juba uus valmis panna mina ostisin avaldis ja maksis see 90eur
poissmax
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 25.10.2008 18:25 56

Re: e53 salongiventika. vile või krigin

Postitus Postitas poissmax »

Kuda selle vahetusega on. Kas saab ise või on targem viia kusile targemate juurde
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1742
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: e53 salongiventika. vile või krigin

Postitus Postitas Mart_L »

Esimest korda tehes läks grammike alla nelja tunni aga jah, armatuur tervenisti maha , keskkonsool maha ja osaliselt ka roolisammas eest.
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
poissmax
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 25.10.2008 18:25 56

Re: e53 salongiventika. vile või krigin

Postitus Postitas poissmax »

Kuno kust teema alt sa seda vaatasid
Kasutaja avatar
hiltunen
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 24.09.2014 12:32 59
Peamine sõiduk: BMW e71

Re: e53 salongiventika. vile või krigin

Postitus Postitas hiltunen »

ma lasin vahetada aga ise olin korval,ja armatuuri ei pea tervenesti maha vottma piisab sellest et rool maha koik armatuuri ja airbagi kruvid lahti keerata ja siis rooli juurest liigutada armatuuri.nii et seal piisavalt ruumi et 4 kruuvi lahti ja ongi mootor käes.aga targem oleks et ikka asja tunndija teeks töö ära
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1742
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: e53 salongiventika. vile või krigin

Postitus Postitas Mart_L »

hiltunen kirjutas:ma lasin vahetada aga ise olin korval,ja armatuuri ei pea tervenesti maha vottma piisab sellest et rool maha koik armatuuri ja airbagi kruvid lahti keerata ja siis rooli juurest liigutada armatuuri.nii et seal piisavalt ruumi et 4 kruuvi lahti ja ongi mootor käes.aga targem oleks et ikka asja tunndija teeks töö ära
See kas nihutad või tõstad eest ära erilist ajavõitu kindlasti ei anna, sest lahti keerama pead ikka samapalju :) Muidugi TIS-i järgi tehes oleksin pidanud veel asju lahti võtma, mida muidu ei teinud.
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Vasta