E70 2009a, 4,8i klapisääretihendite vahetus.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
LatsRist
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 21.02.2010 21:56 02
Peamine sõiduk: BMW X5 4,8i
Asukoht: Raplamaa

E70 2009a, 4,8i klapisääretihendite vahetus.

Postitus Postitas LatsRist »

Tere!Kas keegi on teinud või võimeline teostama teemas märgitud isendil klapisääretihendite vahetuse mootorit autolt maha võtmata.Samas huvitaks ka samal isendil ketiajami ning valvetronicu uuendamine-küsimus sama,kas need tööd oleksid teostatavad ilma mootorit autolt maha võtmata?
Kasutaja avatar
A.Karro
Klubiliige
Postitusi: 288
Liitunud: 24.10.2014 17:05 39
Peamine sõiduk: BMW 735i
Telefon: 53413027
Asukoht: Jõgevamaa, Mustvee vald, Piilsi küla, Karusoo-Joosepi
Kontakt:

Re: E70 2009a, 4,8i klapisääretihendite vahetus.

Postitus Postitas A.Karro »

Jah olen teinud nukad peal neid tihendeid ja nukad maas. Samas mootor peal seda suht kole teha, vahet pole mis pidi, aga saab. Mis valvetronicul viga on? Selle remont on nii kallis, et enamus lasevad välja mul kirjutada selle hoopis kui ei tööta enam normaalselt. Kui ketivahetus ka plaanis, siis mina võtaks mootori maha, teeks selle tosooli toru, ketid ja alumised tihendid ka kõik juba ära. kõike on võimalik mootor peal teha, aga need kõik asjad juhtuvad sellel mootoril mingil hetkel ja eraldi tehes lõpuks ma arvan, et see tuleb kokku isegi kallim kui korraga ära teha ja siis muretud kilomeetrid.
Automaatkastide remont Jõgevamaal.
LatsRist
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 21.02.2010 21:56 02
Peamine sõiduk: BMW X5 4,8i
Asukoht: Raplamaa

Re: E70 2009a, 4,8i klapisääretihendite vahetus.

Postitus Postitas LatsRist »

No valvetronicul ikka nende tronicute tüüpviga ja see välja kirjutatud-mulle meeldib(meeldiks),et asi on nii nagu ette nähtud.On olemas ka pakkumine kogu kupatusele mida A.Karro loetles ja kõikkide tööde tegemiseks on ette nähtud mootori eemaldamine-olen kuulnud,et oleks nagu võimalik ka mootor peal asju teha ning tahtsingi veel arvamusi asjast saada ja sain selle.Tänud vastamast.Mõistlik ikkagi mootor maha!
Vasta