X5 E53 uks ei avane enam.Ei seest ega väljast.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

X5 E53 uks ei avane enam.Ei seest ega väljast.

Postitus Postitas renxxx »

Kas keegi teab,mida nüüd teha.Autol läks juhipoole lukustus segaseks.3 nädalat ennem vahetasin lingiraami ära,mis läks puruks.Siis eile juhtus selline asi,et enam uks väljast ei avanenud.Kiskusin pilbasteks,sikutasin korra trossi ja panin kokku tagasi.Kõik hakkas tööle.KUNI poest tulles avastasin,et **** uks ei avane väljast.Ei avanenud ka seest enam.
Nüüd siis olen peaagu polstri kätte saanud ning käsi mahub sinna vahele ukerdama.Fotokaga sain sellise pildi tehtud.Kuidas ja kas ma saan selle uuesti lahti.Rellakaga päris ukse sisse auku teha veel ei tahaks nagu.Närv hakkab vaikselt ka kotti minema.UM-s tarka midagi ei öeldud.Sellist case-i pole varem neil olnud.Pilt lukust http://www.sixfold.ee/index.php?go=file ... e_id&id=72

Kui kellelgi on kogemusi,siis oleks tänulik kui seda infot jagaks.Või siis tahaks
too isik ülse selle probleemi ise kõrvaldada.Võlgu ei jää.Kuna endal kannatus on juba katkenud (4 h nööki ja tulemus 0) ,siis ...lähen peksan poksikotti ja jooksen niikaua kuni kett maas.
:cry:
masekas
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 22.04.2004 21:12 56

Postitus Postitas masekas »

Range Roveril on selline tüüpviga, et keskluku mootori küljest murdub miskit ära ja siis hammasratas ei lase ust enam lukust lahti. St. kas sul lukustusnupp liigub üldse? Rangel saab probleemist jagu, kui keskluku mootor ära lõhkuda, siis avaneb uks ja edasi pole muud, kui uus lukk osta.
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

No lukunupp liigub ilusti.Käega seest kobades tegin kindlaks,et see on ka terve.Lükkad nupu alla ja sikutad sisemist ukselinki,siis nupp tuleb ka üles e. siis avab.Aga mitte ust :D Kahjuks.
Olen üritanud käega sees surada ja retsida seda lukku,kuid asjatult.Või siis pole piisavalt rapsinud.Võimalik,et see "keeleke" lukustusmehanismis on katki. Krt ei tahaks seda väga uskuda.See peaks päris mehine vidin seal sees olema.Kõige nõmedam värk,et kellelgi teisel pole seda kunagi juhtunud ning nagu alati olen mina see esimene loll, kellel sellised asjad juhtuvad.Homme keevitan ühe kavala konksu ning proovime nn. jõumeetodit.Ennem vist äkki kisun kõrvalistuja poole paljaks ning võtan luku välja,et seda lähemalt uurida.Netis pilte ka sellest pole ja kui on,siis sellise kvaliteediga,et "siga või kägu"...saa siis aru.
E46-l jutujärgi sama süsteem.Uurime teadjatelt...

Igatahes suht-koht nutune värk :?
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Loll küsimus,aga küsin ikka

Postitus Postitas renxxx »

Ega sellel mingit kaitsesüsteemi peal pole,et kui uksed olid nagu suletud ning mõni tarkpea ust räigelt sikutas...et see siis nagu blokeeris luku voi midagi.Siuke asi on võimalik voi ? :oops:
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

Tunnen kaasa.Ise ootan hirmuga millal mul siis need uste mittesulgumise-avanemise jne jamad hakkavad.Aga aidata ei oska kahjuks.
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

No loodame,et sul neid ei tule.Mõnel joppab hirmsat moodi v.a. minul muidugi :roll: Eks homne päev annab arutust vast.Äkki saab jagu :?
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

Asi korras nüüd.Sõber aitas asjast jagu saada.Meisterdas kavala konksu,millega pääses ukselukule väljapoolt kahe ukse vahelt ligi.Nöökis mingi 10 minti ja uks oli lahti.See keeleke,mis lukku kinni hoiab sai traadiga üles lükatud ning uks avanes.Siis kiskusin luku ukse küljest ära.Vigastusi polnud,puhastasin ja õlitasin ning kokku tagasi.Praegu töötab jälle...või veel õigemini.Mille pärast ta kinni kiilus.Ei tea...Lõpp hea,kõik hea.Teema lukku.
Kasutaja avatar
Silver_S
Huviline
Postitusi: 347
Liitunud: 12.07.2004 20:46 22
Asukoht: hps/tln
Kontakt:

Postitus Postitas Silver_S »

See ei pruugi olla asja lõpp :evil:

Olen olnud samas olukorras 2 korda.
ca poole aastase vahega, kuskil midagi kiilub kinni ja kõik.
Auto polnud küll x aga e39
BMW 530d -01 142kw Pilt
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

Silver_S kirjutas:See ei pruugi olla asja lõpp :evil:

Olen olnud samas olukorras 2 korda.
ca poole aastase vahega, kuskil midagi kiilub kinni ja kõik.
Auto polnud küll x aga e39
Kahjuks on sul õigus.Nimelt enne jõule vist..krt ei mäleta enam.Läks uuesti asi sinna sammusele.Oi rsk ma olin vihane. Peaaegu hakkasin juba A24 kuulutust panema,et kes tahab seda ronti osta. Ei avanenud enam seest ka ust .Väljast rääkimata.Eriti rumal olukord.Aga muukisin lahti oma salakonksuga.
Siis ostsin UM-st uue luku ja ka lingiraami.Sest mul õnnestus lingiraam katki teha, kui uks enam ei avanenud ( liiga palju hobujõude :lol: :cool: ).
Ning siis ka lingiraam. 1390 + 800 midagi. Nüüd asi tööab nagu peab. Vana luku lõin suurest vihast haamriga vähe...kenamaks või nii...teistmoodi detailiks Krt on ford sierra ja opel astrad vms. ning neil pole KUNAGI mingit probleemi ukselingiga või lukuga ( erand kinnitab reeglit). Ning qrt saksa luksus SUV perkele ei saa siis oma paganama ukselinke korralikke teha või!!! 5 aastat vana masin ! Mis toimub ?!? Tõsine pettumus. Praegu kõik toimib ja loodan,et jääb toimima.
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

sierral ja astral on see eest teised probleemid.
Kasutaja avatar
Mirko
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 25.11.2005 21:50 26
Peamine sõiduk: G30 545eX M-Sport
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Mirko »

Minu autol oli sama probleem 2-3 päeva pärast sisemise ukselingi vahetust, nimelt uks ei avanenud enam ei seest ega väljast. Kuna tegemist oli esimese uksega ei saanud polstrit ka mitte kuidagi kätte. Pärast tunniajast sisemise lingi kangutamist avastasin nurga, mille all linki tõmmates uks avanes. Nimelt oli viga selles, et linki paigaldades oli tross jäänud vale nurga alla, igatahes võtsin lingi(koos trossiga) korra ära ja panin uuesti tagasi ning probleem lahenes. Pärast pole enam seda probleemi esinenud.
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

Mirko1 kirjutas:Minu autol oli sama probleem 2-3 päeva pärast sisemise ukselingi vahetust, nimelt uks ei avanenud enam ei seest ega väljast. Kuna tegemist oli esimese uksega ei saanud polstrit ka mitte kuidagi kätte. Pärast tunniajast sisemise lingi kangutamist avastasin nurga, mille all linki tõmmates uks avanes. Nimelt oli viga selles, et linki paigaldades oli tross jäänud vale nurga alla, igatahes võtsin lingi(koos trossiga) korra ära ja panin uuesti tagasi ning probleem lahenes. Pärast pole enam seda probleemi esinenud.
No sul vedas selles mõttes.Jama siis,kui sikutad ja kangutad ning midagi ei juhtu.Nagu kinni keevitatud.Keegi ei oska nõu ka anda (isegi UM mitte !!!!!) Ausõna.Päris nutune teema oli.
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

kapa kirjutas:sierral ja astral on see eest teised probleemid.
No eks raevuhoos tuleb igasugu mõtteid pähe :roll: :oops:
Kasutaja avatar
bmwbmw
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 29.08.2009 23:11 29
Peamine sõiduk: Bmw e90 325i

Re: X5 E53 uks ei avane enam.Ei seest ega väljast.

Postitus Postitas bmwbmw »

tere.. mul mure selline et juhiukse. lukunupp kukkus sisse.. tegin ukse lahti .. polstrid küljest jne... aga ei osak seda tagasi panna.. mul see nupp käes koos vardaga ja nii vähe ruuji ja ei näe midagi kuidas saaaks tagasi??? oskab keegi öelda midagi??
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Re: X5 E53 uks ei avane enam.Ei seest ega väljast.

Postitus Postitas renxxx »

Vaata siit pilti. http://realoem.com/bmw/showparts.do?mod ... g=51&fg=10

Nr 4. peaks käima nr 1. külge ( plastikust hoovake mootori/luku küljes ). Võta peegel ja taskulamp. Saad asjast paremat sotti, kus kuhu peaks minema.
Kasutaja avatar
bmwbmw
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 29.08.2009 23:11 29
Peamine sõiduk: Bmw e90 325i

Re: X5 E53 uks ei avane enam.Ei seest ega väljast.

Postitus Postitas bmwbmw »

panin juba ukse kokku.. ei tea kas niisama ei õnnestu sealt august urgitseda. tunde järgi..?
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Re: X5 E53 uks ei avane enam.Ei seest ega väljast.

Postitus Postitas renxxx »

Krt kahtlane. Sinna plast jublaka otsa sa nii kergelt seda ei saa. Polster maha ikka.
Kasutaja avatar
bmwbmw
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 29.08.2009 23:11 29
Peamine sõiduk: Bmw e90 325i

Re: X5 E53 uks ei avane enam.Ei seest ega väljast.

Postitus Postitas bmwbmw »

teate milline e46 uks on ilma polstrita? ma ei sand siis ka ligi.. väga lolli kohapeal ikka on :shock:
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Re: X5 E53 uks ei avane enam.Ei seest ega väljast.

Postitus Postitas renxxx »

Googelda asja või vaata siit ; http://www.impee.co.uk/windowregulator_repair.htm

Kui keegi pilti on teinud, siis vaevalt sotti saad. Kisu polster maha ja pane kobades see varras
pessa tagasi. Pole ju nii palju tööd :roll: Mina kasutasin peeglit ja taskulampi, sest peapidi sinna vahele
sa ei mahu.
Kasutaja avatar
bmwbmw
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 29.08.2009 23:11 29
Peamine sõiduk: Bmw e90 325i

Re: X5 E53 uks ei avane enam.Ei seest ega väljast.

Postitus Postitas bmwbmw »

nja siin võetaxe airbag ka küljest... seda ma ise ei julgend võtta ära.. nüüd ilmad ka jamad. väljas ei viitis tegutseda... :S
Vasta