Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas MartenL »

Komisjonimüük
Kas see sõnapaar ei tähendanud mitte seda, et müüa ei võta mitte mingisugust vastutust müüdava kauba eest?
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas TiitR »

MartenL kirjutas:
Komisjonimüük
Kas see sõnapaar ei tähendanud mitte seda, et müüa ei võta mitte mingisugust vastutust müüdava kauba eest?
Aga miks nad siis omapoolse tehnilise kontrolli sildi all neid pakuvad (Tartus sama seis komisjoni autodega)? :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kuubik
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 16.03.2009 09:26 13

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Kuubik »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Võõrandamise keeld! Kutt ise ei tea midagi ja ei julge suhelda ka enam. Ei tea mis kavatsusega üritab autot müüa.. :mad:
Kasutaja avatar
E36M3
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 23.01.2010 21:50 23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas E36M3 »

Mis sellisest autost arvata?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Kuidagi kallivõitu paistab.
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Ron23 »

E36M3 kirjutas:Mis sellisest autost arvata?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Kuidagi kallivõitu paistab.
Sellest rääbisest on siin juba hulgaliselt juttu olnud. 10k oleks vast hind millega see varuosadeks osta. See on puhtalt minu isiklik arvamus.
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
Kasutaja avatar
E36M3
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 23.01.2010 21:50 23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas E36M3 »

Ron23 kirjutas:
E36M3 kirjutas:Mis sellisest autost arvata?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Kuidagi kallivõitu paistab.
Sellest rääbisest on siin juba hulgaliselt juttu olnud. 10k oleks vast hind millega see varuosadeks osta. See on puhtalt minu isiklik arvamus.
Otsisin aga ei leidnud selle kohta midagi.
Et siis nii kehvas seisus auto?
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Ron23 »

Ju siis on eelnevad postid neti avarustesse jalutama läinud. :) Aga no vaata pilte tähelepanelikult ja lähedalt. Eriti esiotsa omi. Ja varem keegi (kes täpselt ei mäleta) rääkis, et see masin olla lihtsalt koguaeg parajat piitsa saanud. Selle kohta oli isegi youtube lingid kuda parklas piinati. Ühesõnaga kui mina uurisin pilte ja uskusin ka teiste foorumlaste jutte siis panin kokku sellise pildi autost, et kui osta siis kuni 10k ja ainult varuosadeks. Aga sedagi peale põhjlikumat auto uurimist. Sest keegi ei ütle mis sel masinal M3 juppidest üldse veel terved on. Aga kui on tõsisem huvi mine vaata üle ja jaga muljeid siin teistega ka.
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas vull »

sellel kere suht läbi igaltpoolt:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
kõik koopad on plastmassi ja mastiksiga ära kaetud ja iga pleki küljes paras rebaste pesa.
igasugu augud lund ja jääd täis, niiet tervet pilti ei saagi kohe ette asjast... (luugis on ka suht jubedad kruvi vaod)
tehnika tundus ok (temp näidik ei töötand ainult). sisu (ka pagass) vajaks ka tubli pesu vist.
kapoti alt ei näind kuna kang läks rabeda külmaga puruks :D
Kasutaja avatar
E36M3
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 23.01.2010 21:50 23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas E36M3 »

Ron23 kirjutas:Ju siis on eelnevad postid neti avarustesse jalutama läinud. :) Aga no vaata pilte tähelepanelikult ja lähedalt. Eriti esiotsa omi. Ja varem keegi (kes täpselt ei mäleta) rääkis, et see masin olla lihtsalt koguaeg parajat piitsa saanud. Selle kohta oli isegi youtube lingid kuda parklas piinati. Ühesõnaga kui mina uurisin pilte ja uskusin ka teiste foorumlaste jutte siis panin kokku sellise pildi autost, et kui osta siis kuni 10k ja ainult varuosadeks. Aga sedagi peale põhjlikumat auto uurimist. Sest keegi ei ütle mis sel masinal M3 juppidest üldse veel terved on. Aga kui on tõsisem huvi mine vaata üle ja jaga muljeid siin teistega ka.
Omalajal oli ilus bemm:
http://www.soov.ee/vaata.seam?id=1920272&cid=40089
Aga selge, tänud info eest. :)
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas ooDDoo »

E36M3 kirjutas:
Ron23 kirjutas:Ju siis on eelnevad postid neti avarustesse jalutama läinud. :) Aga no vaata pilte tähelepanelikult ja lähedalt. Eriti esiotsa omi. Ja varem keegi (kes täpselt ei mäleta) rääkis, et see masin olla lihtsalt koguaeg parajat piitsa saanud. Selle kohta oli isegi youtube lingid kuda parklas piinati. Ühesõnaga kui mina uurisin pilte ja uskusin ka teiste foorumlaste jutte siis panin kokku sellise pildi autost, et kui osta siis kuni 10k ja ainult varuosadeks. Aga sedagi peale põhjlikumat auto uurimist. Sest keegi ei ütle mis sel masinal M3 juppidest üldse veel terved on. Aga kui on tõsisem huvi mine vaata üle ja jaga muljeid siin teistega ka.
Omalajal oli ilus bemm:
http://www.soov.ee/vaata.seam?id=1920272&cid=40089
Aga selge, tänud info eest. :)


Ca aasta või natuke rohkem tagasi driftis see pill veel usinastli lasnamäel tagasipöörde kohtadel...
Eks driftides ta siis oma otsa leidis ka :cool:
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
janarp
Huviline
Postitusi: 625
Liitunud: 17.07.2007 21:17 12
Peamine sõiduk: bmw e60 525d
Asukoht: harjumaa, padise vald

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas janarp »

BMW 318 IS M-Pakett 1.8 R4 103 kW
http://www.auto24.ee/used/677423

see kuulus (vist oli eelmine aasta) ühele tuttavale, sellel need m plastikud karpidel...
aga nende all ainult rooste, kui orig. tungiga ratas maast hakkas kerkima, oli ragin taga, proovisime siis lauajupiga karbi alt, nii kui auto tõusma hakkas, oli hull ragin ja roostet kukus suurte tükkidena...

nii, et kui keegi huvi peaks tundma, siis kontrollige kindlasti plastiku alused üle, kas on ikka uued karbid pandud ;)
e34 520i -> e36 320i -> e36 318i -> e36 320i -> e36 316i -> e36 318i -> e91 320d -> e60 525d
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4679
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Artur_L »

See ju üldse ulme saan.
Kunagi oli pauku saanud ja sitasti taastatud. Tõstukil on vigastusi näha.
Minu nähes kinnitati tal iluliise ja küljekarpe. Hermeetikuga :mrgreen:
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mihkel_O »

Nii, käisin vaatamas täna seda: http://www.auto24.ee/used/684478
Eile leppisin Pärnu UMi 24 punkti testi aja kokku ja tulemus oli see, et maksin omast taskust selle 1100.- aga võitsin pääris mitukümmend tuhat remondiraha. Ausõna, kui testi poleks lasknud teha, siis oleks mina selle auto ära ostnud. V.a. mõned iluvead, pagasiruumi põhjakatte puudumine ja kerge vibra alates 90km/h, ei suutnud mina mingeid vigu tuvastada. Noh, kuna test oli ees, siis ma ka väga ei pidanud süvenema ja nagu ikka, ostja on pime. Auto nagu käitus teepeal igati hästi, mingeid kolinaid ei kuulnud, kuigi omanik mainis tagant mingit kolksu, sisu ei olnud uus aga 9a. auto kohta väga korralik, nelivedu ja kast toimetasid. 24punkti testi tulemus oli selline, et lisaks täidetavale vormile oli lisa a4 tihedalt vigu täis listitud. Andsin selle omanikule järelemõtlemise aineks, aga sealt mõned olulisemad kohad:
1. Turbol lekib õli jõhkralt (mehaaniku sõnad)
2. Roolilatil väga suur loks
3. eelsüüteküünaldel mingi viga sees
4. eest üks kont, šarniirid, taga puksid + veel pudipadi sillajuppe
5. kliima tühi
6. luugi klaas ei käi lahti
7. Pidurivoolikud
Karta on, et omanik midagi ette ei võta ja potentsiaalseid huvilisi vigadest ei teavita ning see auto läheb sellisena ka müüki. On selline tunne kohe, sest pärast minu "ei" sõna ta juba kelkis, et pole hullu, täna tuleb keegi lausa soomest autot vaatama.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas TiitR »

sookoll kirjutas:Nii, käisin vaatamas täna seda: http://www.auto24.ee/used/684478
Eile leppisin Pärnu UMi 24 punkti testi aja kokku ja tulemus oli see, et maksin omast taskust selle 1100.- aga võitsin pääris mitukümmend tuhat remondiraha. Ausõna, kui testi poleks lasknud teha, siis oleks mina selle auto ära ostnud. V.a. mõned iluvead, pagasiruumi põhjakatte puudumine ja kerge vibra alates 90km/h, ei suutnud mina mingeid vigu tuvastada. Noh, kuna test oli ees, siis ma ka väga ei pidanud süvenema ja nagu ikka, ostja on pime. Auto nagu käitus teepeal igati hästi, mingeid kolinaid ei kuulnud, kuigi omanik mainis tagant mingit kolksu, sisu ei olnud uus aga 9a. auto kohta väga korralik, nelivedu ja kast toimetasid. 24punkti testi tulemus oli selline, et lisaks täidetavale vormile oli lisa a4 tihedalt vigu täis listitud. Andsin selle omanikule järelemõtlemise aineks, aga sealt mõned olulisemad kohad:
1. Turbol lekib õli jõhkralt (mehaaniku sõnad)
2. Roolilatil väga suur loks
3. eelsüüteküünaldel mingi viga sees
4. eest üks kont, šarniirid, taga puksid + veel pudipadi sillajuppe
5. kliima tühi
6. luugi klaas ei käi lahti
7. Pidurivoolikud
Karta on, et omanik midagi ette ei võta ja potentsiaalseid huvilisi vigadest ei teavita ning see auto läheb sellisena ka müüki. On selline tunne kohe, sest pärast minu "ei" sõna ta juba kelkis, et pole hullu, täna tuleb keegi lausa soomest autot vaatama.
Väike copy-paste müügikuulutusest:
"Eestis arvel, ÜLI ÖKONOOMNE NELIVEDU AUTO!! MUST NAHK SISU! Uued Nokiani naelrehvid! Auto korras. Istu sisse ja sõida!!!
Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti
Vahetuse võimalus: Kallima diisel auto vastu"
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Danil523 »

1. Turbol lekib õli jõhkralt (mehaaniku sõnad)
2. Roolilatil väga suur loks
3. eelsüüteküünaldel mingi viga sees
4. eest üks kont, šarniirid, taga puksid + veel pudipadi sillajuppe
5. kliima tühi
6. luugi klaas ei käi lahti
7. Pidurivoolikud


See on tavaline heas korras auto... Roolilatt neil kõikidel läbi(tuleb lihtsalt peale keerata nats), eelsüüte küünlad Samuti, kondid lähevad nagu saiad.Kliima polegi vaja- õues niigi külm. Luugi klaas ei saagi külmaga lahti :!: , Ainuke on turbo mis võiks olla paremas seisus- siis oleks auto väga heas korras.
Kasutaja avatar
Margus_
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 02.12.2005 14:06 11
Peamine sõiduk: Babyracer

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Margus_ »

Seletage lollile, kuidas on võimalik rooliLATTI peale keerata? :shock:
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Raul_A »

kas nendel peaks luugi klaas ka ilma puldita lahti käima muidu? minu omal igatahes ei käinud.
jaaHah
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Henri. »

Mikrolüliti peaks kojamehe all olema, nende mittetoimine on peaaegu, et tüüpviga imo.
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mihkel_O »

Danil523 kirjutas:See on tavaline heas korras auto... Roolilatt neil kõikidel läbi(tuleb lihtsalt peale keerata nats), eelsüüte küünlad Samuti, kondid lähevad nagu saiad.Kliima polegi vaja- õues niigi külm. Luugi klaas ei saagi külmaga lahti :!: , Ainuke on turbo mis võiks olla paremas seisus- siis oleks auto väga heas korras.
Jah tõesti!? Usu mind, kui see auto oleks olnud kasvõi kaks korda selle 4 aasta jooksul, mis ta Eestis on sõitnud, käinud midagigi parandamas UMis, siis see ilmselt oleks heas korras auto olnud. Praegune situatsioon on tekkinud puhtalt selle tõttu, et omanikul pole olnud aimugi, et kuskilt midagi katki on. Eile siis võeti see auto UMis arvele.
Kondid jm väikesed veermikudetailid ja luuk mind ei morjendagi, kuigi kui auto on 2,5h soojas garaažis, siis ei saa vist rääkida, et külmaga ei tulegi lahti.
Kliimat polegi vaja? Kas meil siin aastaringne talv või? Kui kliima soss, siis järelikult on kuskil leke, mis tähendab, et asi on katki.
Tavaline heas korras auto see nüüd küll ei ole. See, et turu keskmine autode seisukord selline on, et tähenda kohe, et see heas korras auto on. See ikka tähendab, et turu keskmise auto seisukord on halb.
Seleta mulle ka, mismoodi roolilatti peale keeratakse. Kui on räme lõtk sees, siis on roolilatt õhtal ja tuleb välja vahetada.
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas milo »

Mina olen kuulnud sellist juttu, et kliima pidigi tühjaks minema kui ei kasuta. Mu enda E39-l täideti esimest korda Tartu DIA-s ja seal öeldi, et lekkeid pole ja täideti ära ja terve suvi oli nunnu. Talvel jälle ei kasutanud ja kevadel oli taas tühi siis kuulsingi siit ja sealt jutte, et nii pidigi olema. Parandage kui eksin. Ise ka eriti ei taha uskuda aga pole kõige targem selle kohapealt.
Kasutaja avatar
E36M3
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 23.01.2010 21:50 23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas E36M3 »

milo kirjutas:Mina olen kuulnud sellist juttu, et kliima pidigi tühjaks minema kui ei kasuta. Mu enda E39-l täideti esimest korda Tartu DIA-s ja seal öeldi, et lekkeid pole ja täideti ära ja terve suvi oli nunnu. Talvel jälle ei kasutanud ja kevadel oli taas tühi siis kuulsingi siit ja sealt jutte, et nii pidigi olema. Parandage kui eksin. Ise ka eriti ei taha uskuda aga pole kõige targem selle kohapealt.
No ei ole ka expert aga kui ikkagi ära kaob siis järelikult lekib. :roll:
Nii ruttu küll ei tohiks tühjaks saada. :D
Kasutaja avatar
Günther
Huviline
Postitusi: 3483
Liitunud: 01.04.2007 13:27 25
Peamine sõiduk: Bmw e39 M5
Asukoht: Haapsalu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Günther »

Roolilatti on võimalik peale keerata-siinkohal tuleks konsulteerida härra kasutaja Diislijoodikuga!!!
Loomulikult on ka võimalik, et hambad nii kulunud juba, et pealekeeramine võib osutuda ohtlikuks. Kui pealekeeramine pole võimalik, siis alles peaks uue lati peale mõtlema hakkama. Mina sinu asemel oleks omanikule öelnud: *lasku latt üle vaadata äkki saab peale keerata *täitku kliima ära ja täitja vaadaku üle, kas on lekkeid. On võimalik, et need kaks asja saab hõlpsasti korda, siis jääks aint suurematest asjadest TURBO! Turbo hinna saaks võibolla alla tingida :mrgreen: Veermikuga on sama asi, UM kiirustab juppide vahetamisega vahest! On võimalik, et sa sõidad vaikse autoga veel aasta.

Aa ja roolilatiga see lugu, et UM ütleb kõikidele autojuhtidele, et neil roolilatt läbi (see on nagu "Tere" neile).
* e39 M5 http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=282508
* f10 530d 2011 Xdrive 190kw
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Indrek_M »

Lisaks tingib õlise turbo ka umbes karterituulutusklapp.
Indrek
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mihkel_O »

Indrek_M kirjutas:Lisaks tingib õlise turbo ka umbes karterituulutusklapp.
Jah, see võimalus toodi ka UMis välja, kuid mainiti, et selle tõenäosus on antud auto juures nullilähedane. Rohkem ei oska kommenteerida. Seda on hea kuulda, et roolilatti on võimalik timmida, tulevikus siis tean. Samas, nagu ka mainisin, siis vigade list oli kolossaalne, siia tõin need mis mulle endale olulisemad tundusid ja meelde jäid.
Kuna tegu on hetkel suhteliselt väheesineva kooslusega, siis huvilistest kindlasti puudust ei tule ja ilmselt ka müümisega raskusi tal ei teki. Ehk ma kahtlen kas ta on nõus remonti ette võtma, eks ma mingi aeg küsin üle.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas TiitR »

No UM on selles suhtes 0 tolerantsiga, et iga viga pannaksegi kirja - ka kulunud kojamehe kummid ja rehvi kulumisjääk :D
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas ooDDoo »

Günther kirjutas:
Aa ja roolilatiga see lugu, et UM ütleb kõikidele autojuhtidele, et neil roolilatt läbi (see on nagu "Tere" neile).
+1 :evil:
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
chulo
Huviline
Postitusi: 584
Liitunud: 04.12.2005 02:54 25
Asukoht: Rapla-Tallinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas chulo »

TiitR kirjutas:No UM on selles suhtes 0 tolerantsiga, et iga viga pannaksegi kirja - ka kulunud kojamehe kummid ja rehvi kulumisjääk :D
Mis on minuarust ka täiesti loomulik ja teretulnud nähe. Siis ma vähemalt tean, millega lähitulevikus arvestada.
BMW - Big Mexican Woman
2002 E46 320d touring - igapäeva liikur - müüdud
1990 E30 316i kupee (M50b25 3l stroker) - pühapäevane projektikas
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas TiitR »

chulo kirjutas:
TiitR kirjutas:No UM on selles suhtes 0 tolerantsiga, et iga viga pannaksegi kirja - ka kulunud kojamehe kummid ja rehvi kulumisjääk :D
Mis on minuarust ka täiesti loomulik ja teretulnud nähe. Siis ma vähemalt tean, millega lähitulevikus arvestada.
Loomulikult on see teretulnud nähe...ega sa muidu ju kulunud ja triipe jätvaid kojamehi tähele ei panekski ja rehve kontrollid 2x aastas - sügisel, kui talvekaid alla paned ja kevadel kui suvekaid alla keerad? :D
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kotkas1
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 01.06.2005 18:18 14
Peamine sõiduk: palju
Telefon: 58696077
Asukoht: Riia-TLN-Tartu-Põlva

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Kotkas1 »

minu vana hall e30 käis samuti UMi 24 punkti testis eelmine aasta siis leiti vaid et pidurivedelikku lisada
praeguseks on auto isa käes ja peab ilusat talve und. huvitav mul küll roolilattis mingeid lokse ei tuvastatud :roll:
leidub kindlasti eestis väga korralikke masinaid nii uuemaid kui vanemaid autosid aga neid juba müügis ei leia isegi suure hinnaga ;)
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas mastergut »

aga ega sellepeale ei saa kindel olla et nad leiavad kõik vead ülesse. sellest nad aru ei saa kui auto on peale avariid pikemaks või laiemaks venitatud :D
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Vasta