BMW

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
mingikasutaja
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 23.12.2010 19:23 27

BMW

Postitus Postitas mingikasutaja »

BMW
Viimati muutis mingikasutaja, 22.10.2013 17:21 49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas Henri. »

Ainult läbisõidu valetamise pärast jäi siis ostmata või jõudsid autoga kontrollis ka käia?
Kui jõudsid, siis võiksid võimalikud vead siia ka kirja panna nendele inimestele, kes autot pelgalt läbisõidu põhjal ei osta.
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas jargo »

pigem jäi ost siiski vist tegemata sellise suhtumise osaks saades.
oleks ise ka nõrdinud.kui juba läbisõidu kohta valetatakse,mida siis ülejäänud autost arvata.
oleks müüja ütelnud,et ei tea kas on keritud või mitte,oleks hoopis parem vastus olnud.kui aga väitis 100% ,et asi õige on juba natuke kahtlane.

ise olen ka aegade jooksul nii mõnedki auto ostnud.olen ka platsidelt soovinud saada luba,et minna um-i.tihti ei lubatagi,väidetakse täpselt seda sama nagu teemaalgataja ka kirjutas.küll pole numbrit ja küll mõeldake mingeid vigu juurde.
nii mõnedki minu poolt vaatatud masinad on ka hiljem siia foorumisse jõudnud ja hiljem on avastatud suuri rikkeid.
mõni on üle katusegi käinud,kuigi müüja väitis mulle ka 100% et autol originaalvärv. :D

loomulikult ei saadagi sellise raha eest uut autot nõuda.kuid ka minule meeldiks see,kui omanik ka vead ette loeks.siis saaks ka tuleviku remondiplaanidega arvestada.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
dmx
Huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 30.03.2004 14:45 46
Asukoht: Tartu

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas dmx »

Proov nr-ga võib sõita ainult isik kes on selles passis ja iga sõiduk mille ette soovid seda proov numbrit paigaldada, pead tegema kindlustuse + tuleb päevik täita (marsuut). See et soovitatakse treiler tellida on igati normaalne kuid eks see kokkulepe asi ole.
Kasutaja avatar
wanamees
Huviline
Postitusi: 669
Liitunud: 30.05.2007 22:15 52
Asukoht: earth

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas wanamees »

Kes siis läbisõidu järgi autot ostab?
Igati ormaalne ls. sellise vanuse kohta.
Kui kontollis suuri vigu ei tuvastata ei tohiks probleemi olla.

Autoplatsi suhtumine on muidugi tüüpiline huiamine ja väga taunitav.
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas MartenL »

Pangu Leedu transiidid külge tagasi.... :lol:
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas leko »

Sellepärast ma isegi ei viitsi autoplatside poole vaadatagi.
Mina arvan, et hea oli, et ilma autota sealt ära tulid. Pane a24 kuulutuse alla kommentaari vormis õige läbisõit. :)
Ja mis valemiga see 05a E91 facelift on :)?

PS...Väga suur vahe on olukorra mitte teadmisel ja halva olukorra valetamisel.
mingikasutaja
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 23.12.2010 19:23 27

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas mingikasutaja »

Henri. kirjutas:Ainult läbisõidu valetamise pärast jäi siis ostmata või jõudsid autoga kontrollis ka käia?
Kui jõudsid, siis võiksid võimalikud vead siia ka kirja panna nendele inimestele, kes autot pelgalt läbisõidu põhjal ei osta.
Ei läinud raha tuulde loopima!
Aga usu,et sealt midagi head poleks tulnud!
mingikasutaja
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 23.12.2010 19:23 27

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas mingikasutaja »

dmx kirjutas:Proov nr-ga võib sõita ainult isik kes on selles passis ja iga sõiduk mille ette soovid seda proov numbrit paigaldada, pead tegema kindlustuse + tuleb päevik täita (marsuut). See et soovitatakse treiler tellida on igati normaalne kuid eks see kokkulepe asi ole.
Tartus ühel tuttaval autoaed,ning alati kui sina lähen autot vaatama viskab numbrid pihku ja ütleb mine sõida. :)
mingikasutaja
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 23.12.2010 19:23 27

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas mingikasutaja »

wanamees kirjutas:Kes siis läbisõidu järgi autot ostab?
Igati ormaalne ls. sellise vanuse kohta.
Kui kontollis suuri vigu ei tuvastata ei tohiks probleemi olla.

Autoplatsi suhtumine on muidugi tüüpiline huiamine ja väga taunitav.
Sellisele läbisõiduga hakkavad asjad juba väsima!
Eelmisele auto ostsin sama ideega,et mis see läbisõit ikka(300 000 oli)ja siis ladusin 1,5 aastaga 3000 euri alla:)
mingikasutaja
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 23.12.2010 19:23 27

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas mingikasutaja »

leko kirjutas:Sellepärast ma isegi ei viitsi autoplatside poole vaadatagi.
Mina arvan, et hea oli, et ilma autota sealt ära tulid. Pane a24 kuulutuse alla kommentaari vormis õige läbisõit. :)
Ja mis valemiga see 05a E91 facelift on :)?

PS...Väga suur vahe on olukorra mitte teadmisel ja halva olukorra valetamisel.
Küsisin facelifti kohta ,et minu arus pole nagu küll facelist!!Siis läks suht marru ning hakkas ajama mulle kas sa mees tead üldse midagi autodest jne :D
Ma lihtsalt loobusint temaga vaidlemisest!
dmx
Huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 30.03.2004 14:45 46
Asukoht: Tartu

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas dmx »

mingikasutaja kirjutas:
dmx kirjutas:Proov nr-ga võib sõita ainult isik kes on selles passis ja iga sõiduk mille ette soovid seda proov numbrit paigaldada, pead tegema kindlustuse + tuleb päevik täita (marsuut). See et soovitatakse treiler tellida on igati normaalne kuid eks see kokkulepe asi ole.
Tartus ühel tuttaval autoaed,ning alati kui sina lähen autot vaatama viskab numbrid pihku ja ütleb mine sõida. :)
Loomulikult võib ta seda teha, kuid kui kolm rikkumist kokku saab võib ta oma suu Proov numbritest puhtaks pühkida :)
Kasutaja avatar
wanamees
Huviline
Postitusi: 669
Liitunud: 30.05.2007 22:15 52
Asukoht: earth

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas wanamees »

mingikasutaja kirjutas: Sellisele läbisõiduga hakkavad asjad juba väsima!
Eelmisele auto ostsin sama ideega,et mis see läbisõit ikka(300 000 oli)ja siis ladusin 1,5 aastaga 3000 euri alla:)
Ühe juhtumi põhjal on väär väita, et suurema läbisõiduga auto ainult laguneb. Ka väärkoheldud 100k läbisõiduga auto, mis müügiks enamvähem jonksu tehtud, võib sul lähiajal ulmesummasid neelama hakata.
Teisalt ei tea kui palju oli sul läbisõitu ja mis autoga oli tegu (võibolla vahetasid s klassi õhkamorte ühe korra ja saidki 3k kokku).

Omapoolse näitena võin tuua enda eelmise 350k läbisõiduga e38 bmw, mis 1.5 aasta jooksul, usu või ära usu, tahtis remonti saada umbes paarisaja euro eest. Siinjuures sai autot pidevalt kontrollitud (ka müügieelselt). Läbisõit oli ka muidugi 15k ainult selle ajajooksul :)
mingikasutaja
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 23.12.2010 19:23 27

Re: BMW e91 320d KsAuto(EI SOOVITA)

Postitus Postitas mingikasutaja »

wanamees kirjutas:
mingikasutaja kirjutas: Sellisele läbisõiduga hakkavad asjad juba väsima!
Eelmisele auto ostsin sama ideega,et mis see läbisõit ikka(300 000 oli)ja siis ladusin 1,5 aastaga 3000 euri alla:)
Ühe juhtumi põhjal on väär väita, et suurema läbisõiduga auto ainult laguneb. Ka väärkoheldud 100k läbisõiduga auto, mis müügiks enamvähem jonksu tehtud, võib sul lähiajal ulmesummasid neelama hakata.
Teisalt ei tea kui palju oli sul läbisõitu ja mis autoga oli tegu (võibolla vahetasid s klassi õhkamorte ühe korra ja saidki 3k kokku).

Omapoolse näitena võin tuua enda eelmise 350k läbisõiduga e38 bmw, mis 1.5 aasta jooksul, usu või ära usu, tahtis remonti saada umbes paarisaja euro eest. Siinjuures sai autot pidevalt kontrollitud (ka müügieelselt). Läbisõit oli ka muidugi 15k ainult selle ajajooksul :)
Autoks oli e46 330 xd :D
Kaldun arvama,et üldjuhul ikka 300 000 läbiajanud masinad hakkavad väsima!
Kui võtta nüüd 7 seeria siis mul veel E32 750 millel kuskil 450k ees ja sillad tahavad vist saada natuke näppimist:)
Vasta