E39 528

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
ermpz
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 25.01.2006 22:13 45
Asukoht: Tallinn/Pärnu

E39 528

Postitus Postitas ermpz »

Oskab keegi midagi selle masina kohta pajatada?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=464899
Hind selline suhteline, tundub odav samas mitte.
Läbisõidu kohta saatsin järelpärimise kuid ei ole veel teada saanud.
Kasutaja avatar
ermpz
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 25.01.2006 22:13 45
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas ermpz »

nii see esimene auto müüdud.
Huvi pakuvad veel need. Kellelgi mingit infot äkki?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Ahjaa, käisin vaatamas nii huvi pärast seda isendit http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Auto näeb kuidagi lohakas välja, stanged kriibitud ja kohati värv maas jne. Huvitab aga see et müügimees pajatas et abs andur läbi ja käigukast läheb tänu sellele avarii režiimi. Abs andur arvatavasti läbi küll kuna abs märgutuli ja veojõukontrolli märgutuli armatuuris põlevad. Minu teada aga abs andur ei ole käigukastiga kuidagi seotud. Mida targad foorumlased arvavad sellisest jutust :D Autot küll plaanis osta ei ole aga lihtsalt huvi pärast uurin.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

ermpz kirjutas:Minu teada aga abs andur ei ole käigukastiga kuidagi seotud.
Valesti tead. ABS-i andurite kaudu saab auto kiirusesignaali. Loomulikult mõjutab käigukasti - käigukast vajab kiirusesignaali toimimiseks ju.
Indrek
Kasutaja avatar
ermpz
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 25.01.2006 22:13 45
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas ermpz »

Õigus küll jah :D Nüüd mõtlen siis saan aru kll et nii see ongi.
Ilmar_H
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 02.11.2007 17:33 32
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Ilmar_H »

ermpz kirjutas:nii see esimene auto müüdud.

Auto näeb kuidagi lohakas välja, stanged kriibitud ja kohati värv maas jne. Huvitab aga see et müügimees pajatas et abs andur läbi ja käigukast läheb tänu sellele avarii režiimi. Abs andur arvatavasti läbi küll kuna abs märgutuli ja veojõukontrolli märgutuli armatuuris põlevad. Minu teada aga abs andur ei ole käigukastiga kuidagi seotud. Mida targad foorumlased arvavad sellisest jutust :D Autot küll plaanis osta ei ole aga lihtsalt huvi pärast uurin.
Ilmar_H
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 02.11.2007 17:33 32
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Ilmar_H »

ermpz kirjutas:
Auto näeb kuidagi lohakas välja, stanged kriibitud ja kohati värv maas jne. Huvitab aga see et müügimees pajatas et abs andur läbi ja käigukast läheb tänu sellele avarii režiimi. Abs andur arvatavasti läbi küll kuna abs märgutuli ja veojõukontrolli märgutuli armatuuris põlevad. Minu teada aga abs andur ei ole käigukastiga kuidagi seotud. Mida targad foorumlased arvavad sellisest jutust :D Autot küll plaanis osta ei ole aga lihtsalt huvi pärast uurin.
Platside peal need autod ongi enamasti rääbakad, kriimustatud jne, odavalt Saksas diileritelt ostetud, leidub ka korralikke, aga sellisel juhul on need platsidel väga kallid.
fisher
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 07.06.2006 14:40 59

Postitus Postitas fisher »

Igaljuhul erilist usaldust küll selle müüja suhtes ei teki, kes ütlleb sulle, et kui selle ja selle asja korda teed, siis hakkab see teine asi tööle ja saad sõita. Võiks nagu ise selle mõnesaja kroonise investeeringu teha ja on kõigil elu lihtsam
Kasutaja avatar
ermpz
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 25.01.2006 22:13 45
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas ermpz »

ei noh suhtumisest ma üldse seal ei räägiks. Mingi anti võtmed kätte enamvähem et mine ja vaata ja ise tõmbas kuhugi sõprade/tuttavatega juttu ajama :D
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

ermpz kirjutas:ei noh suhtumisest ma üldse seal ei räägiks. Mingi anti võtmed kätte enamvähem et mine ja vaata ja ise tõmbas kuhugi sõprade/tuttavatega juttu ajama :D
Mulle selline suhtumine meeldib. Saab ise rahus uurida ilma mingit müügimöla kuulamata.
Indrek
Kasutaja avatar
ermpz
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 25.01.2006 22:13 45
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas ermpz »

seda küll et saab rahulikult uurida ja puurida ning keegi ei vaata igat su liigutust pealt. Kui aga tekib milleigi järgi küsimus siis müügimees hoopis teises platsi otsas. A no kui auto sobiv tundub küll siis asjad ära kaa saab aetud :)
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas enn1 »

nii see esimene auto müüdud.
Huvi pakuvad veel need. Kellelgi mingit infot äkki?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Käisin ise seda autot dets.vaatamas,kui endale autot otsisin.Piltidelt see ei paista aga helebeez nahksisu nägi üsna räbal välja,eriti juhiiste :( Peale nähtut enam rohkem autosse ei süvenenud...
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Selt MVS autoaiast saad osta ka spidoka kerimise teenust. Seal on neid E39-id oma 15tk-i. Kõik sellised hapu räime pilguga. Omanikud on laus venelased, või vähemalt müüja. Suhtumine on täpselt selline, et mina olen kuningas müügimees ja sina mine näri konte.
E 39 535 1997.a.
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Postitus Postitas sups »

:D Mul ka üks sõber ostis sealt MVS 530d sai küll räägitud, et vähe imelikut käib ja nagu kahtlaselt palju kolises.Aga ei ,läks üksi tagasi ja ostis ära . Nüüd siis on ,kuskilt jookseb vesi pagassi,veepump läks,genekas,üks või kaks pihustit jamavad,ees veermik kuttu no mingi kuu oli sõidurõõmu......nüüd putitab müügiks.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

Uskuge mind, ükski autoaed/plats ei hakka oma raha mingi remondi (v.a. keredetailide vahetus vms.), eriti veermiku alla elu sees panema! Toodakse ju autod müügiks ja ainult visuaalne lihv antakse, et inimesed päris hirmuga mööda ei käiks :D Palju korralikuma auto saad tavaliselt ikka kas tuttava või muidu eraisiku käest või siis esindusest, kus ka tehniline kontroll teostatud ja vajalikud jupid ära vahetatud või siis selle võrra hinnast all + veel ka mingisugunegi garantii kaasa. Esindustest võid küll auto kallimalt soetada, kuid rattad jms. püsivad ikka koos, mitte kuskilt kahtlastelt autoplatsidelt kokku vuntsitud masinal. P.S kindlasti on ka erandeid mõlemal pool.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Vasta