K: BMW 530D(E39) Kohta.

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
leits
Huviline
Postitusi: 1030
Liitunud: 21.03.2008 11:22 13

K: BMW 530D(E39) Kohta.

Postitus Postitas leits »

Ma loodan siiralt et see siiski on E39, kuna ma ei tea nende keredest suht midagi :) Nonii on siis plaan soetata uus suksu, ennem olin total audi fänn, nüüd mõtlesin et why not ja prooviks BMW ära.

Silma piiril siis järgmine isend:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Oskab keegi öelda, mida kontrollida just 530D'te ostmisel. Olen kuulnud et 530D 142kw pidi hea ja vastupidav mootor olema. Mõte oli, et enne ostu see 24p test UM's ära teha siis saab enam vähem kõik vead kindlaks tehtud. Oluline on vist et peas et kast ja mootor korras oleks?

Ülidselt küsiksi, et mida vaadata uurida, et põrsast kotis ostma ei hakkaks (nagu oli eelmise autoga: A4 2.5TDI). Läbisõitu on suht palju, seega kindlasti diisel.
See 220000 tunudub nii ehk naa ebareaalne, seega tules vähemalt 300000+ arvestada?

Kellel midagi sarnast pakkuda müügiks võib julgesti ühendust võtta :)

e: küsin ka nende navide kohta. Olemas endal TomTom selleks kuid küsiks selle originaali kohta. Nagu ma aru saanud olen, käib neile mingi navi plaat sisse või on see neil kuskil mälus? Mis hinnaga neid liigub üldse?

Päikest
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Taga pagasnikus on neil navi jaoks eraldi nn, "mängija", kuhu saad sisestada antud navigatsiooni mudelile sobiva plaadi, koos kaartidega.
dmx
Huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 30.03.2004 14:45 46
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas dmx »

See antud isend minu sõbra oma, enamjaolt on see auto saksas, kuna tegeleb seal autodega. Läbisõit sellel õige ja ka hooldusraamat olemas. Sõiduosa ok, väljast siit ja sealt vaja teha.
Kui konkreetne huviline, saab ka hinnast rääkida.
leits
Huviline
Postitusi: 1030
Liitunud: 21.03.2008 11:22 13

Postitus Postitas leits »

hmnja eriti need siit ja sealt tegemised ei huvta .. tahaks siiski üldjuhul korralikumat autot ... pigem aasta vanem võtta ja maksta sama hinda vms.
Vasta