K: Kas teie ostaksite selliste rehvidega autot?

Nõuanded sõiduki soetamisel
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Silwer kirjutas:Mootorit ei ole üldse soovitatav pesta. Ma ei tea kuidas UM asjasse suhtub aga Silberauto võtab mootori pesemise korral autolt garantii ära.
Minu autol mootor läikis nagu prillikivi. Seega tundub et nad ikka pesevad ja ei tee sellest vist probleemi.
530d
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Silwer kirjutas:Mootorit ei ole üldse soovitatav pesta. Ma ei tea kuidas UM asjasse suhtub aga Silberauto võtab mootori pesemise korral autolt garantii ära.
Üldiselt ei taha ükski firma ka mootorit pesema hakata - oht, et pärast mootor enam normaalselt ei käi, on liiga suur ja kliendi meelepaha ei taha endale keegi. Liiga palju elektroonikat, liiga palju andureid, liiga palju kohti, kuhu vesi ei tohi minna.
Indrek
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Raivo kirjutas:
Silwer kirjutas:Mootorit ei ole üldse soovitatav pesta. Ma ei tea kuidas UM asjasse suhtub aga Silberauto võtab mootori pesemise korral autolt garantii ära.
Minu autol mootor läikis nagu prillikivi. Seega tundub et nad ikka pesevad ja ei tee sellest vist probleemi.
Mootor või katteplastikud? ;)
Indrek
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

Aga kas nii ei tehta, et kellelgi bossil või töölisel sama auto. Viskab oma auto alt juustud müügiautole ja korralikud paneb omale. Siis ongi äkki korralik auto ja mingite rehvide pärast jääb ostmata. See nüüd oli muidugi "teadja" arvamus-ega ma autodest eriti ei tea :D
Enamasti teistel elualadel ikka vahetatakse sedasi asju.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Indrek, ega ei tea. Ma pole sinna aiste vahele nüüd nii hoolega ka piilunud :D
Aga plastik iseenest särab küll.
530d
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2613
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

UM is pestakse mootoreid ilma igasuguse probleemita , ei tea miks mersu pipardab.Kunagi kui sai kemme ja assju tehtud siis silberis tuli lihtsalt niiske kaltsuga jeblada seal :D Ideepoolest kui lased korralikult puhtaks kõik augud ja värgid õhuga pärast ei tohiks midagi juhtuda :P
Vasta