Petised auto24.ee´s

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
Hannamaria
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 10.12.2010 19:00 57
Asukoht: Tallinn

Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Hannamaria »

Oleks saanud Iirimaal omajagu petta esimese auto ostuga. Lühidalt - pakuti 2002a 318 kupeed 3800 eur.
Thank god, et sõber viitsis seda mailiaadressi googeldada ja jäi see "auto" ostmata. Link kõnealusest autost - http://www.bmw-driver.net/forum/showthread.php?t=11792
Miks selle teema siia postitasin oli see, et tundub, et ka auto24.ee´s on hakatud sama skeemi kasutama - uskumatu hinnaga, head autod. Number, mis on kontaktiks, ei ole kasutusel, suheldakse maili teel.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=796279
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 69060a4d35

Kes nad ka ei oleks kasutavad nad umbes sama skeemi, mis esimeses lingis lahti seletatud...
e46 320d 02´
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas TiitR »

No pelgalt pilt telefoni numbrile oleks ju kohe selgeks saanud, et need numbris ei saagi vastata - esimene liialt lühike ja teine liialt pikk :cool:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Rain. »

Isegi kui nad on petised, siis mina oleks igal juhul ennem tahtnud autot reaalselt näha, kui üldse ostma hakkaksin. Seega kui ongi mingi huvitav kuulutus, küsi alati autot näha ja kasvõi valeta, et sõber on seal kandis ja tuleb vaatab üle. Kui sellepeale igast jura hakkavad ajama, siis parem loobu ja otsi teie auto.
Kasutaja avatar
Hannamaria
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 10.12.2010 19:00 57
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Hannamaria »

TiitR kirjutas:No pelgalt pilt telefoni numbrile oleks ju kohe selgeks saanud, et need numbris ei saagi vastata - esimene liialt lühike ja teine liialt pikk :cool:
Muidugi on aru saada et tegemist on vale numbritega, minuteada mõni sait ei lase sul registreerida kui sa teatud andmeid ei anna, seepärast ka need valenumbrid. Lihtsalt heasoovlikult tõstatasin selle teema..! :roll:
e46 320d 02´
Kasutaja avatar
Hannamaria
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 10.12.2010 19:00 57
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Hannamaria »

Rain530 kirjutas:Isegi kui nad on petised, siis mina oleks igal juhul ennem tahtnud autot reaalselt näha, kui üldse ostma hakkaksin. Seega kui ongi mingi huvitav kuulutus, küsi alati autot näha ja kasvõi valeta, et sõber on seal kandis ja tuleb vaatab üle. Kui sellepeale igast jura hakkavad ajama, siis parem loobu ja otsi teie auto.
Asi ongi selles, et "omanikku" ei asu riigis, ja ta on juba kord käinud ilma asjata autot näitamas nii et ostja isegi ei ilmunud kohale ja ei vastand kõnedele. Seega palutakse Teil kanda auto raha Western Unioni accountile, enda nimele! Müüa soovib ainult et Te saadate koopia chekist, et olla kindel et Teil, kui ostjal on ikka tõsti taga..
e46 320d 02´
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas fiziks »

"Asi ongi selles, et "omanikku" ei asu riigis, ja ta on juba kord käinud ilma asjata autot näitamas nii et ostja isegi ei ilmunud kohale ja ei vastand kõnedele. Seega palutakse Teil kanda auto raha Western Unioni accountile, enda nimele!"

Selline jutt = AUTOMAATNE block, delete, f*ck off! Niipalju peab olema juba endal mõistust, et mitte igasugusele jurale kohe järgi anda. Minu esimene küsimus eelneva jutu peale oleks - mis see mind puudutab, et keegi kuskil ei ilmunud kohale? kui tahad seda autot MULLE müüa, siis ma tahan autot katsuda ja enne pole mingit juttu ka.

ütleme nii, et igasugune raha kandmine kuhu iganes...isegi igasugune enda andmete välja andmine enne kui reaalselt autol käpp peal käinud, on puhas lollus! töötan vastavas sektoris ja tean umbkaudu, mis kõikvõimalikke huvitavaid skeeme oleks võimalik välja mõelda. õnneks suuremal osal neist sulidest ei ole ajusid ja loodetavasti piisavalt infot, et väga advanced skeeme organiseerida.
ei taha õel olla, aga kes tänapäeval veel siin teemas nimetatud skeemi esimese infovahetuse peale läbi näha (või vähemalt kahtlustada) ei suuda on ikka ise ka päris totu. kuidas see ütlus oli, et loll saab kirikus ka peksa :D muidugi paljudele meeldib riske võtta, kui meeldib siis miks mitte...lihtsalt pärast pole mõtet siis enam nutta.
Kasutaja avatar
Hannamaria
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 10.12.2010 19:00 57
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Hannamaria »

Minuarust on see päris huvitav skeem sellepoolest, jääb mulje, et mis seal ikka, raha saadan ju enda nimele anyway. Müüa küsib ainult chekki näha, et raha olemas. Mõtetut trippi Eestisse teha ei taha keegi. Mainitud oli veel, et kui kokkusaades auto ei meeldi, ei pea ostma. No harm done! Ja paljud kes otsivad head autot, ja leiavad selle veel sellise hinnaga - unustavad ostutuhinas ratsionaalselt mõelda. Eks kõik need skeemid saavadki ainult nii töötada - kergeusklike inimeste arvelt. Ma ei näe selles miskit kriminaali, et seda siinkohal rõhutada ja veidi tähelepanu pöörata.. ehkki nõustun Teiega, et loll saab ka kirikus peksa.
e46 320d 02´
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas TiitR »

Ma tean veel ühte väljendit: "Kõige suurem loll on ikka järjekindel loll!"
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas 2XX5 »

Ma ei saa aru, miks sellised kuulutused üldse auto24 keskkonnas üleval on/püsivad? Ilmselgelt mingi jura, aga selline portaal ei võta midagi ette. Üleüldse, arvestades teenuse hinda, mida sanoma baltics küsib, peaks seal märksa kobedam modereerimine toimuma.. Nagu siin foorumis näiteks ;)
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas fiziks »

Hannamaria, tähelepanu pööramises midagi halba loomulikult ei ole :) Selliste näidete väljatoomisest on loodetavasti ikka pigem kasu kui kahju...mida mina tahtsin/tahan väga selgelt rõhutada on see, et nii kui jutt läheb mingite raha kandmiste, andmete saatmise jne asjade peale, on asi tõsine!!! see on see koht, kus inimesel tuleb hakata REAALSELT MÕTLEMA mida, kuhu, kellele ja milleks täpselt ta saadab.
Kasutaja avatar
Hannamaria
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 10.12.2010 19:00 57
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Hannamaria »

fiziks kirjutas:Hannamaria, tähelepanu pööramises midagi halba loomulikult ei ole :) Selliste näidete väljatoomisest on loodetavasti ikka pigem kasu kui kahju...mida mina tahtsin/tahan väga selgelt rõhutada on see, et nii kui jutt läheb mingite raha kandmiste, andmete saatmise jne asjade peale, on asi tõsine!!! see on see koht, kus inimesel tuleb hakata REAALSELT MÕTLEMA mida, kuhu, kellele ja milleks täpselt ta saadab.
Olen Sinuga täitsa päri. :)
e46 320d 02´
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas fiziks »

ahjaa, kui juba jutuks tuli selline skämm, siis mainiks ära, et taolist üritust proovitakse teha ka kohalike auto MÜÜJATEGA! tuttaval on müügis olnud auto peale tulnud väga "huvitav" pakkumine USAst...raha ette ja kohapeal korraldatatakse asi ära. see oli ka muidugi umbes teise kirjavahetuse peale väga lihtsalt läbinähtav jama, aga noh eks müügituhin võib olla sama suur kui ostutuhin :D
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Toots »

Mul on pea kõikidele müügiautodele maili peale tulnud härrade ilusat juttu,et tahavad just seda autot osta ja uurivad rem ajalugu jne. Et neil agent eestis ja kannaks rahasi või kirjutaks tseki jne jne... Esiteks on jutt täpselt ühesugune (copy-paste) ja teiseks on autod olnud väga erineva kaliibri(võistlusautost maasturini) ja väga erinevate hindadega,mis kõiguvad u 150000-eeki võrra. Olen rahulikult ilma pikema jututa kõik ----- saatnud ja soovitanud eestlastega mitte jamada,ning oma urgu tagasi ronida...

Kahjuks on inimesi,kes selliste ohvriks langevad.
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas leko »

okidoki.ee-s on ka sellised müügikuulutused viimasel ajal populaarsed. Mõni foorumikaaslane on isegi reaalselt arvanud, et on võimalik E46 M3 80 000.- saada.
Olen saatnud moderaatoritele kirju, et tegemist on petistega aga nii peal kui kuulutus maha võetud on pätid juba uue kasutaja nime teinud ja sama masina ülesse lükanud.

Olge ettevaatlikud!
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas leko »

okidoki.ee-s on ka sellised müügikuulutused viimasel ajal populaarsed. Mõni foorumikaaslane on isegi reaalselt arvanud, et on võimalik E46 M3 80 000.- saada.
Olen saatnud moderaatoritele kirju, et tegemist on petistega aga nii peal kui kuulutus maha võetud - on pätid juba uue kasutaja nime teinud ja sama masina ülesse lükanud.

Olge ettevaatlikud!

http://www.okidoki.ee/item/587476/
http://www.okidoki.ee/item/609490/
http://www.okidoki.ee/item/616651/
http://www.okidoki.ee/item/616642/
http://www.okidoki.ee/item/615398/
http://www.okidoki.ee/item/617167/

jne jne...

:)
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Toots »

http://www.soov.ee/parnumaa/Bmw_740d_1063881.htm?ca=1 E65 740d. Sellise hinnaga ma oleks sellele autole kohe järgi läinud aga...
http://www.soov.ee/vorumaa/BMW_318_2_0_ ... 4.htm?ca=1 Sama teema..
http://www.soov.ee/tallinn/BMW_116i_1063643.htm?ca=1 Keegi võibolla jääb uskuma..
http://www.soov.ee/tallinn/BMW_318_2_0_ ... 8.htm?ca=1 Sama 318 teise hinnaga
http://www.soov.ee/tallinn/Bmw_740d_1048555.htm?ca=1 Ja 740d teise hinnaga...

Selliseid kuulutusi on veel kõvasti,ei viitsi praegu rohkem neid üles otsida. Otsitakse lihtsalt kipsajusi,kellele kott pähe tõmmata.
Kasutaja avatar
jaanis_!
Huviline
Postitusi: 786
Liitunud: 27.07.2009 21:09 40
Peamine sõiduk: X5 E53
Asukoht: Tartumaa

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas jaanis_! »

hmm.. no ole kui loll tahes, kuid mina ei usu, et keegi neile raha ple kannab :?: :?: :?:
..
Kasutaja avatar
ändi
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 03.11.2006 21:16 26
Peamine sõiduk: X3
Asukoht: Autodoonor
Kontakt:

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas ändi »

neljapäeva õhtul ilmus a24 esilehele 2003a x5,mis maksis 4600midagi euri.number oli muidugi liiga lühike ja mailile vastas inimene 2 päeva hiljem inglise keeles,et ta läks autoga ära inglismaale aga,et auto eesti saatmise kulud on juba makstud jne :D kes sellist rida veel edasi hakkab ajama,peab küll päris pehme olema ja häbi peaks olema kusagil vinguda,kui lüpsta saab
tel 529 0267
730d ex,728 ex, E39ex, E53 ex
Kasutaja avatar
750iM
Huviline
Postitusi: 984
Liitunud: 14.02.2006 21:33 25
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas 750iM »

hahh :) Saatsin ka kirja igaks nipliks sellele X5 kuulutusele.. tuli ikka mõnus kelbas mulle meilile
Jälle Inglismaa ja et tal seal raske autot kasutada kuna on vasakpoolse rooliga ning arvelevõtt jms on liiga kulukas..
Selline ibassoon siis täpsemalt :)

Hello,

The car is in good condition,no technical damage ,never crushed. The paint is like new. I had a work contract in Estonia and I used to live there , but now I end the work in Estonia and I had to return back in England with the car. The car is registered in Estonia with all the documents. Now , the car is located in England with me. I have tried to drive and register it here,but the costs were to high and also the steering is on the left, so again is very difficult for me to use it here - that is the reason I have decided to sell the car. I have it ready to be shipped to Estonia or where ever you want on my costs if you are interested to buy it. I have already payed for all the transaction fees to Estonia so the delays should be as minimum as possible (delivery time: from 3 to 4 days depending on your exact location). If you have questions about the car or the deal please do not hesitate to contact me. The shipping company is based in United Kingdom and they will take care of the transfer of the ownership from my name to yours.

Let me know your decision.

Thank you in advance!
Kasutaja avatar
nm5
Huviline
Postitusi: 331
Liitunud: 04.05.2009 19:37 06
Peamine sõiduk: BMW 730d e65/BMW 740i e38/BMW 535i e34
Asukoht: Räpina/Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas nm5 »

See x5 oli jah suht kuum teema vist, sai isegi ühendust võetud nalja pärast :D
Alguses tuli see sama iba mida ta kõigile ajab, et pidin reisima autoga Inglismaale ära ja tasuta saatmine ja särkivärki. Saatsin meili tagasi, et kui auto tõesti eesti registris on, siis saada mulle pilt registreerimis tunnistusest. Selle asemel saatis ta mingi passi pildi.

Nimeks oli ta leidnud endale Bert Davidson. Selles suhtes respect, et ta isegi oli viitsinud endale facebooki konto teha ja mõned sõbrad leida. Edaspidisel googeldamisel leidsin veel, et tal oli auto24-s veel olnud müügil umbes samasse hinnajärku üks VW Passat ja Volvo XC90. Ja peamised google vasted sellele nimele olid ühe umbes 1950ndatel tegutsenud näitleja saavutused, kes oli suht kõrvalosade täitja.

Pilt
Kronoloogiliselt omatud BMWd: BMW M52 523i E39, BMW M50 525i E34, BMW M57 525dA E39, BMW M57N2 730d E65, BMW M62 740iA, BMW N20 528iA XDrive F10, BMW M30 535i E34
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Alvar_S »

Suht hea eeltöö siis tehtud.
Tavaliselt need nigeeria neegrid ei viitsi eriti vaeva näha nende pettustega ja alatihti on nimeks John Smith. :lol:
Ou Vööthüään!!!
tujula
Huviline
Postitusi: 340
Liitunud: 19.01.2008 09:25 57
Asukoht: Vantaa

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas tujula »

Kas keegi on pakkunud, et milleks saata, ma tulen ise järgi!?
Suzuki GSX-600f 01.a & E34 525i 95.a
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Toots »

Ühe e65,740d vennaga vahetasin huvipärast päris mitu maili. Alguses pakkusin välja,et mul tuttavad Itaalias ja saaksid autot vaatama tulla jne. Kirjutas mulle vastu,et tema firma laoruum,kus auto asub ei ole showruum,kus huvilistel lasta autot vaatamas käia :D See oli tema viimane kiri mulle,sellepeale kirjutasin,et ok,ma lendan siis ise kohale ja vaatan auto ise üksinda üle,kuna põrsast kotis ei osta naguinii keegi ja kui suuri probleeme ei esine,ostan ka ära. Siinkohal tema huvi ka kadus ja rohkem mulle vastu ei kirjutanud. Igaüks võib siin omad järeldused teha,mis sorti vennaga tegu oli...
Lihtsalt kahju on nendest poolearulistest inimestest,kes sellistele müügimeestele mingeid ettemakse vms. teevad...
Kasutaja avatar
Ligi
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 24.10.2006 18:41 41
Asukoht: Kuressaare

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Ligi »

Sai ka selle X5 vennaga suheldud maili teel. Kirjutas täpselt sama teksti, sain lõpuks tema käest isegi passi koopia, aga tahtsin tehnilise passi koopiat saada, ning rahaülekannet poleks niikui nii enne auto nägemist teinud, vaid sellise raha eest selline auto, oleks ma Inglismaale kohale läinud!
Panin nüüd oma vana 5-seeria e39 auto24 müüki ja uskumatu lugu, aga mingi vend hakkas kusagilt laevapealt kirjutama, et tahab kindlalt autot saada ja see läheb tema naisele, ise ta ei saa muud moodi suhelda kui ainult maili teel. Pakkusin variandi, et viin auto kohale kuhu vaja, aga tema kohe pakkuma välja trantspordikompaniid ja et teeb ülekande paypal-i teel, aga selle õnge ma ei läinud. Nimelt Paypal-iga see süsteem, et raha kantakse küll sinna arvele aga teatud perioodi jooksul, saab ta võtta paypal-iga ühendust ja öelda, et mina petsin teda ning kantku paypal talle raha tagasi, ning nii tehtaksegi. Ja mina oleksin sellisel juhul teinud kingituse kellelegi! Vaadake alati ette, ärge ostke autot, kui ei saa korralikult autot kontrollida.
füürer
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 23.01.2011 11:55 57

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas füürer »

Tervitus!
Kas keegi saksast M3 toomise kohta oskab midagi kosta?
mobile.de ülisoodsalt e46 kerel m3 pakkuda. Kas tegemist võib olla libakuulutusega?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
Üldse vaatan, et jube vähe tehakse juttu M seeria masinatest. Auto24 ka ainult e36 kerel M3-ed.
Iseenesest unistuste auto aga see vist rohkem rikaste lõbu.
Kasutaja avatar
Leedu
Huviline
Postitusi: 636
Liitunud: 30.05.2008 15:24 56
Peamine sõiduk: M4
Asukoht: Tallinn

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Leedu »

aga mõtle nüüd ise loogiliselt. Miks peaks keegi müüma 36k km sõitnud m3-e 6600 € kui mobiles muidu m3-ed hakkavd umbes 15k €?? isegi kui inimesel oleks väga suur rahahäda siis kiirmüügi hind oleks sellisel autol umbes 10k € ja ma arvan internetti see kuulutus ei jõuakski.
füürer
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 23.01.2011 11:55 57

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas füürer »

Tõsi ta on. Ülejäänud M-id hakkavad 10k + euri ja enamus on veel e36 kerega.
Okei, eks peab edasi unistama siis :lol:
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Toots »

Kasutaja "Ligi" jutule lisaks: Mulle kirjutas ka arvatavasti sama vend nö. laevapealt,vahe ainult selles,et tahtis autot osta oma kirikuõpetajast isale :lol: Kinovennad...
Teen siis kirjast copy-paste ka. Kirjutan siia igaksjuhuks ka tema maili aadressi: jonehall006@gmail.com

Ja kiri ise:

Hello!
How much is your auto? (esimene kiri mulle.vastasin,et auto hind on ju kuulutuses kirjas)

2.Kiri
I am ready to buying it now as birthday gift for my Reverend Father
that was transfer to motherless home and i am at sea at the moment as
i am a marine and due to the nature of my work,phone calls making and
visiting of website are restricted but i squeezed out time to check
this advert and send
you an email regarding it, i will need you to give me details about
the auto and your payment details T/T Or PayPal and the price so i can
make the payments as soon as possible for the Vehicle. I have a pick
up agent that will come and pick the Vehicle up after i have made the
payments.
I await your reply as soon as possible and kindly get back to me with
your final price and take off the item from listing on the site.


Peale seda kirja ma enam vastu kirjutada ei viitsinud...
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4349
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas PeeterA »

Mis pärast sa siis diili katki jätsid? Vana oli nõus ju koheselt raha üle kandma Paypal'iga :mrgreen:
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Petised auto24.ee´s

Postitus Postitas Toots »

PeeterA kirjutas:Mis pärast sa siis diili katki jätsid? Vana oli nõus ju koheselt raha üle kandma Paypal'iga :mrgreen:
Ei tea jah,isegi kahetsen :D
Aga selge on see,et inglise keel ei ole selle tohlaka emakeel... Ise arvan,et kisub kuhugi sinna Türgi vms poole...
Vasta