Väike mure.

Nõuanded sõiduki soetamisel
Lafuuma
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 03.02.2011 16:09 48

Re: Väike mure.

Postitus Postitas Lafuuma »

TiitR kirjutas:
Hahaha, minu vaiksesse õhtusse pisut tugevat naeru. :D Ma olen täiesti nõus sellega. Siiamaani ma sobisin sinna kõrvale täielikult, kui tegemist oli bmw 760ga aga tüüp ostis omale audi !?!? Ja peale seda enam seal ei istu. xd xd Sellepärast ongi omale autot vaja. :D
Päris hea! Pidin terve teksti tumedaks tegema, kuna kogu jutt oli ülivõrdeline! Kindel ikka, et sind koos bemmiga välja ei vahetatud? Sellise mõttelaadi juures poleks see suurim ime! :lol:

Ära erutu....audil oli/on manuaal . nanana . :D Ma pole välja vahetatud vaid käin jala.
Kasutaja avatar
acidmaze
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 22.11.2010 18:09 08
Peamine sõiduk: E39 530D
Asukoht: tartu

Re: Väike mure.

Postitus Postitas acidmaze »

ma arvan et automaat käigukastiga auto omanikel on oma naiste jaoks rohkem aega:D
530d
Lafuuma
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 03.02.2011 16:09 48

Re: Väike mure.

Postitus Postitas Lafuuma »

acidmaze kirjutas:ma arvan et automaat käigukastiga auto omanikel on oma naiste jaoks rohkem aega:D

Ma olen sinu poolt. (Y) :D
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Väike mure.

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Minu tagasihoidlik soovitus on kindlasti osta esimeseks autoks manuaalkastiga. See algus on väga tähtis, võibolla keerulisem natuke aga vähemalt õpid sõitma. Lahja tagaveoline on üsna hea valik, aga siis on vähem ohtu, et mõni "kogemata" kangem gaasivajutus kehvasti lõppeb. Automaatkastiga on tunnetust keerulisem kätte saada ja lisaks ei kinnistu manuaalkastiga sõitmise oskused. Häbiväärne ka ju kui teinekord võõra auto rooli sattudes üldse hakkama ei saa ;)

316-le eelistaksin vist pigem 318-t, see ikka nagu inimlikum auto, mitte päris säästukas :lol:

Need lihtsalt minu soovitused. Igatahes muretuid kilomeetreid ja edu auto valikul!
730iA e32 138kW 12/1992
Vasta