e39 diislid LUKKU

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
ronni
Huviline
Postitusi: 365
Liitunud: 09.05.2006 18:12 37
Asukoht: Kiviõli-Tallinn

e39 diislid LUKKU

Postitus Postitas ronni »

Kas keegi on käinud antud autosid vaatamas ja /või oskavad midagi rääkida neist.



http://www.auto24.ee/used/988503

http://www.auto24.ee/used/990780

http://www.auto24.ee/used/970922

http://www.auto24.ee/used/966756
Viimati muutis ronni, 18.03.2012 15:31 04, muudetud 1 kord kokku.
Bayer 325tds 95a.
ronni
Huviline
Postitusi: 365
Liitunud: 09.05.2006 18:12 37
Asukoht: Kiviõli-Tallinn

Re: e39 diislid

Postitus Postitas ronni »

või äkki on keegi seda vaatamas käinud?

http://www.auto24.ee/used/940309
Bayer 325tds 95a.
matadoooor1
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 23.09.2011 15:35 19

Re: e39 diislid

Postitus Postitas matadoooor1 »

põhimõtteliselt võiksid inimesed ära unustada need platside autod.
lihtsalt põhimõtte pärast. tea ju teate kõik , kuidas nad petavad?
pealtnägijat nägite? 80-90 % on keritud, seega pettusega müüdavad autod, mis seal veel võib olla siis petetud asju? usaldada ei saa ühtegi sõna ju. ei ole hooldusraamatuid, esinduste ajalugude järgi olnud sama läbisõit 5- aastat tagasi. hooldusraamatud võltsingud jne.

osta ajalooga korralik masin ja maksa rohkem, sest selle 4500 eurose keritud risu alla paned saa varsti raha kordades rohkem.
ronni
Huviline
Postitusi: 365
Liitunud: 09.05.2006 18:12 37
Asukoht: Kiviõli-Tallinn

Re: e39 diislid

Postitus Postitas ronni »

:D Korralik jutt!!!!....Arvad et inimene kes käest müüb, et see pole ostetud platsilt?Arvad, et Eestis on mõni ilma kerimata müügis?Seda on näha ju auto24 müüdavate autode pealt et kõik autod on 300kilo sõitnud.See mind ei huvita, kui autot on õigeaegselt hooldatud võib ta ka miljoni pealt parem olla kui mõne mehe 200kilo.Milleks selline kommentaar?Pean minema ja esindusest uue ostma?Saksamaalt ise türklase käest ostma või Kaunase turult itaalia numbritega ostma.Sellise haige mõtlemisega ei saagi ju kunagi autot osta, ega sinusugusele müüa!

Üldse ei huvita kellegi oma arvamus autost või , et miks selline pann või nii odav auto.Ootan vastust ainult kui keegi on käinud oma silmaga vaatamas või viinud kusagile kontrolli.Ülejäänud idiootsed tarkused hoidke omale!


Parimat

Ronald
Bayer 325tds 95a.
matadoooor1
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 23.09.2011 15:35 19

Re: e39 diislid

Postitus Postitas matadoooor1 »

mnjahhh

laias laastus tahan öelda, et neid **** petjaid platse tuleks boikoteerida.
riik nende raiskade vastu ju teha ei saa midagi nagu me teame.
lihtsalt põhimõtteliselt kui müüja sulel ausalt ei ütle auto ajaloo kohta midagi (ta ju saab kontrollida kui ta tahab) ja ajab ümarat müügijuttu, siis peaks ära ütlema neile ikka.

ma olen lihtsalt äärmiselt vihane, pettunud ja mul on lausa vastikustunne nende inimeste vastu.
olen natuke kokku puutunud ka autode äriga, aga lõpetasin selle ära, kuna ausalt müües mina nende ärikate hindade vastu ei saa kuidagi.
loobusin sellest bisnesit, ilma petmata väga ei õnnestu äri ajada.
eestlane lollakas ostab läbisõitu ja aastaarvu mitte korras masinat.

aga see siin minu viimane postitus, läheb muidu liiga OT-ks.
esu auto otsinguil.
matadoooor1
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 23.09.2011 15:35 19

Re: e39 diislid

Postitus Postitas matadoooor1 »

edu, vabandust!
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Re: e39 diislid

Postitus Postitas Svenp »

ronni kirjutas: Üldse ei huvita kellegi oma arvamus autost või , et miks selline pann või nii odav auto.Ootan vastust ainult kui keegi on käinud oma silmaga vaatamas või viinud kusagile kontrolli.Ülejäänud idiootsed tarkused hoidke omale!
Mis Sa praalid? Sulle anti täiesti asjalikku ja adekvaatset nõu. Auto kulumisaste sõltub laias laastus kolmest tegurist: läbisõit, hooldus ja remont, kasutusintensiivsus. Ühte neist ignoreerides, tegutsed valedel eeldustel.
Sõidurõõm
ronni
Huviline
Postitusi: 365
Liitunud: 09.05.2006 18:12 37
Asukoht: Kiviõli-Tallinn

Re: e39 diislid .....lukku

Postitus Postitas ronni »

Davai siis.... Lukku
Bayer 325tds 95a.
Kasutaja avatar
neo-cortex
Huviline
Postitusi: 1604
Liitunud: 23.12.2007 00:03 23
Asukoht: Tartumaa, Põltsamaa

Re: e39 diislid LUKKU

Postitus Postitas neo-cortex »

et jah, ära irise ja solvu kohe nagu päevadega naine, sulle anti tõesti head nõu. Loomulikult pole kõik masinad platsidel rümbad, aga lihtsalt on suurem võimalus, et sulle valetades masin pähe määritakse. Juba seegi, et paljud masinad on "kinni pargitud", nendega ei lubata korralikku proovisõitu teha, öeldes, et puuduvad numbrid vms jama, räägib enda eest.

Mis kasu sul oleks sellest, kui keegi teine autot vaatamas käib ja seda oma silmaga näeb ? sind ju ei huvita teiste arvamus :lol:
deardevil
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 28.11.2004 14:08 46
Asukoht: Tallinn

Re: e39 diislid LUKKU

Postitus Postitas deardevil »

Kuulge tütarlapsed, tasa nüüd. Edukalt on võimalik autot osta nii eraisikutelt, automüügi platsidelt kui ka margiesindustest. See kas inimene saab korraliku auto, oleneb ainult tema enese teadlikkusest. Tuletage meelde vanasõna: Loll saab isegi kirikus peksa.
Olen ise ostnud mitu autot platsilt. Alati olen ka loomulikult proovisõidu teinud ning need autod on mind usaldusväärselt teeninud.
Proovisõitu saab alati teha! Kui kellelgi on jäänud proovisõit tegemata, siis on see pigem suhtlusoskuse puudulikkuses kinni.

Ilusat alanud kevadet!
Kasutaja avatar
neo-cortex
Huviline
Postitusi: 1604
Liitunud: 23.12.2007 00:03 23
Asukoht: Tartumaa, Põltsamaa

Re: e39 diislid LUKKU

Postitus Postitas neo-cortex »

hehe, kõlab, nagu töötaksid ise kusagil platsil :P

aga las ta jääda jah :)
Vasta