K: Ostuabi e92 , auto24 lingid juures!

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Urmas568
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 05.04.2007 00:39 55

K: Ostuabi e92 , auto24 lingid juures!

Postitus Postitas Urmas568 »

Tere,
plaan on jälle üle pika aja BMW-ga sõitma hakata. Kavas on soetada kindlasti kupee kerega isend. Kahjuks on Eestis e92 kupeede valik väga kasine. Mootor peaks olema vähemalt 2,5l. Manuaal kastiga kupeesid pole mina õnnetuseks meil veel müügil näinud. Automaat kast aga pidi olema küllaltki uimane ning ka kiirendus manuaalist kõvasti lahjem. (välja arvatud 335-e oma, millest palju head räägitakse)
Hetkel pakutavatest masinatest oleksid mõeldavad need 2:

http://www.auto24.ee/used/985785" onclick="window.open(this.href);return false; - Muidu tundub kõik ideaalne, kuid mure on just selles, et ma ei ole kindel antud mootori ja kasti koosluse võimekuses seda autot sport- kupeele omaselt edasi liigutada. Võibolla ma eksin? Oleks manuaal, siis pikalt mõtlema ei hakkaks. Lisaks puudub antud autol ka iDrive (ekraan), kuid ma ei tea kui paljust ma selle "lisa" puudumisel ilma jääksin?

http://www.auto24.ee/used/982983" onclick="window.open(this.href);return false; - See masin on nüüd tunduvalt võimsam ning liigub lausa ulmeliselt hästi. Miinusteks on suurem läbisõit ( kiirteedega riikidele omane) ning all olevate velgede rehvide kõrgus. Tekis küsimus, et kas selliste rehvidega on üldse võimalik meie riigis inimväärselt liigelda või on need loodud ainult imesileda Saksa kiirtee jaoks? Kohe peale auto ostu ei oleks soovi velgi ega rehve vahetama hakata. Pikk jutt- **** jutt, kuid teema tegemise põhjus on see, et äkki oskab keegi antud olukorras midagi tarka kaasa rääkida? Kas siis enda kogemuse või kuuldu põhjal...

Terv,
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: K: Ostuabi e92 , auto24 lingid juures!

Postitus Postitas Tauri »

hm- kas plaanis track day´l hakata käima või niisama chill?

Ma olen 2,5 + atm sedaaniga liikunud ja see oli selline BMW-likult sportli aga ei ütleks, et midagi hämmastavat ja igaljuhul võb valikus olla.

LS osas ma niiväga vahet ei näeks, sest siis kui müüma hakkad on see läbisõit eeldatavalt sinna 200 alla ja siis see enam niiväga ei mängi.

i drive on tore asi aga mitte primaarne- pigem hilisem müügiargument! ilma on muret ka vähem- see ketas kipub mõnedel aegajalt ikka peeti minema ja seda remontida ei saa! Muidugi istu sisse. Kui ise e90 valisin siis tundus see keskmine ekraan isegi kuidagi ahistav!

Nr 2 on muidugi ilusam ja sportlikum.
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Urmas568
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 05.04.2007 00:39 55

Re: K: Ostuabi e92 , auto24 lingid juures!

Postitus Postitas Urmas568 »

Tänud vastamast. Otsest plaani rajale minna hetkel ei ole, kuid mine tea mis tulevik toob. Enamjaolt sõidan autoga ikka igapäevaselt. Meeldiv kuulda, et 2,5 atm liigselt venivana ei tundu.

Läbisõidu pärast ma väga ei muretsegi, kuna see tundub võõrsilt toodud auto kohta täitsa norm. 335- e puhul ongi ainukeseks probleemiks need kuradima veljed ja rehvid. Tegelikult ju suhteliselt väike asi, kuid oleks soov kohe autoga sõitma hakata, mitte vahetult peale ostu veel millegi üle pead murdma hakata. Samas oleks natuke tobe, et liiga suurte velgede pärast auto ostmata jääks :D
Natuke üle kuu aja on veel otsuse vastu võtmiseks aega jäänud ning võibolla selle aja jooksul lisandub turule veel mõni sobilik masin.

Terv,
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: K: Ostuabi e92 , auto24 lingid juures!

Postitus Postitas MartenL »

325 on mitut eri mootorit, lisaks veel 2,5l ja 3,0l töömahuga. Kõik 160kw. Üks mõttetum kui teine, kütusekulu-kw suhtega.

Mina valiks ikka sellesama 3 liitrise aga kahe turboga ehk 335i kupee. Saksas on selle raha eest+treila hind valik päris lai.

Teisena valikuna võtaks vastupidise äärmuse ehk 320d kupee, mis jääb kiirenduselt 325-st ca pool sekundit maha ning võtab 2x vähem kütet.
bayerlane
Huviline
Postitusi: 139
Liitunud: 17.05.2005 17:12 21
Asukoht: Tartu

Re: K: Ostuabi e92 , auto24 lingid juures!

Postitus Postitas bayerlane »

omalgi see keremudel silma jäänd aga ei tea kuidas oleks 3 liitrine diisel ja nelikveolisena?kas on kegemusi ka sellega rahval?
318 cabrio`96
Vasta