Bmw E30 320I 86.a. 593AML

Nõuanded sõiduki soetamisel
Suletud
Timpzzz
Huviline
Postitusi: 493
Liitunud: 03.01.2009 00:12 50

Bmw E30 320I 86.a. 593AML

Postitus Postitas Timpzzz »

Teab siis keegi selle rullika ajaloost midagi! Väidetavalt on peal 2.3 110kw mootor ja auto on seisnud!
Et äkki on keegi selle sõiduki minevikuga kursis! Kahe pildi põhjal ei tahaks vaatama ka minna kuna omajagu sõita, aga samas hind on ka hea! Projektiks või jäärajaks oleks ideaalne kui kere korras! Mida ma miskipärast ei usu arvestades hinda ja neid spoilereid ja laiendid seal küljes!
http://www.auto24.ee/used/1087703" onclick="window.open(this.href);return false;
carrider
Huviline
Postitusi: 1487
Liitunud: 04.11.2009 15:53 04
Peamine sõiduk: bmw

Re: Bmw E30 320I 86.a. 593AML

Postitus Postitas carrider »

See auto oli kunagi minu tuttava oma ja paiknes Tallinnas. Kunagi oli ta soorohelist värvi. See sama tuttav värvis ise sellisene nagu ta preagu on. Laiendite ring (Zender) on originaal, ja on suht haruldane asi. Minek sellel isendil oli väga hea, kuid lõpuks mootor puterdas, ei tahtnud korralikult käia. Kuidas praegu lood on, ei oska öelda. Aga selle raha eest autot peaks olema küll, eriti jää raja jaoks. Kui lõpuks võtad ennast kokku ja ostad ära, võta laiendit ka küljest. Päris kurb oleks, kui neid asju sõidetakse pilbasteks.
Kere kohta ma ei ütle midagi, kuna ei mäleta kuidas seal lood oli. Arvatavasti kere on nagu ikka, tüüpkohtadest ussitab.
Timpzzz
Huviline
Postitusi: 493
Liitunud: 03.01.2009 00:12 50

Re: Bmw E30 320I 86.a. 593AML

Postitus Postitas Timpzzz »

carrider kirjutas:See auto oli kunagi minu tuttava oma ja paiknes Tallinnas. Kunagi oli ta soorohelist värvi. See sama tuttav värvis ise sellisene nagu ta preagu on. Laiendite ring (Zender) on originaal, ja on suht haruldane asi. Minek sellel isendil oli väga hea, kuid lõpuks mootor puterdas, ei tahtnud korralikult käia. Kuidas praegu lood on, ei oska öelda. Aga selle raha eest autot peaks olema küll, eriti jää raja jaoks. Kui lõpuks võtad ennast kokku ja ostad ära, võta laiendit ka küljest. Päris kurb oleks, kui neid asju sõidetakse pilbasteks.
Kere kohta ma ei ütle midagi, kuna ei mäleta kuidas seal lood oli. Arvatavasti kere on nagu ikka, tüüpkohtadest ussitab.
Aitäh selle info eest kuna praegune omanik ei osanud üldse vastata adekvaatselt küsimustele!
Nimelt küsisin elementaarseid asju: Kuna mootoririhm on vahetatud ja kas vanakooli M20 tiksub ka nagu enamus! Samuti kere seisukorda! Pidi olema paar rooste kohta, aga muidu kere hea! Juhiiste pidi räbal olema, seda ma ei imesta ka ja see ei morjenda samuti kuna hind on ka vastav! Ühesõnaga ütles, et ei tea kuna on mootoririhma vahetatud, veermik pidi korras olema ja üldse pidi heas korras olema või tema ei oska midagi rääkida...eks tuleb siis minna üle vaadata kui alles on nädala lõpuni! :)
Timpzzz
Huviline
Postitusi: 493
Liitunud: 03.01.2009 00:12 50

Re: Bmw E30 320I 86.a. 593AML

Postitus Postitas Timpzzz »

Selle teema võib lukku panna kuna seda masinat ei jõudnudki vaatama enne broneeriti see ära ja osteti samuti! Ja hea, et vaatama ei jõudnud esisilla tala oli küljest ära roostetanud ja 6est silindrist töötas ainult 4 :D
Suletud