bmw 525i ostusoov! sooviks nõu saada?

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
xxstenxx
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 07.02.2013 20:10 29
Peamine sõiduk: bmw 520i

bmw 525i ostusoov! sooviks nõu saada?

Postitus Postitas xxstenxx »

Tere, olen hädas probleemiga, soovin osta endale heas korras bmw 525i(e34) aastast 1995, sedaan võiks olla manuaal ning nahk sisu, varustus võiks olla parem. auto24 ega motors24 pole midagi lihtsalt võtta enamus juba läbi aetud, on kellelgi midagi pakkuda või äkki oskate nõu anda kust leiaks heas korras isendi, olen valmis korraliku masina puhul hinda ka maksma kui auto seda väärt on.
On mõtet saksast üldse sellist otsida või ei?
cooldream
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 23.04.2010 21:55 21

Re: bmw 525i ostusoov! sooviks nõu saada?

Postitus Postitas cooldream »

saksast või sveitsist leiaks kindlasti ilusa, aga meilt??? kahtlane,kõik on rimakad
Kasutaja avatar
antoska12
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 20.12.2012 08:55 48
Peamine sõiduk: BMW E34
Asukoht: Tallinn

Re: bmw 525i ostusoov! sooviks nõu saada?

Postitus Postitas antoska12 »

kui kaua otsid leiad ka korraliku eestist. soovitan otsina ilma nahksisuta kõik lisad saab hiljem ise juurde osta ju. Täis varustuses nahksisuga toonklaasidega pensionäri bemmi sa arvatavasti ei saa :cool:
e34 520i
e30 335
hasjak
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 11.11.2012 15:24 30

Re: bmw 525i ostusoov! sooviks nõu saada?

Postitus Postitas hasjak »

antoska12 kirjutas:kui kaua otsid leiad ka korraliku eestist. soovitan otsina ilma nahksisuta kõik lisad saab hiljem ise juurde osta ju. Täis varustuses nahksisuga toonklaasidega pensionäri bemmi sa arvatavasti ei saa :cool:
No neid lisasid annab pärast ikka juurde kruttida ka...
Nahk on oma 100 euri ringis + paigaldus kui ise ei tee.
El. aknad koos süsteemi ja asjadega- 30-40-50 eur kui mitte rohkem+ paigaldus kui ise ei tee
Katuseluuk (kui pole, väga n*ss sinna seda saada)
Konditsioneer

Jne, seda võibki jätkata...
Mina siinkohal ei nõustu. Ostad korralike lisadega, korraliku kerega ja kohvi mootoriga(näiteks).
Ostad teise korraliku mootori peale ja lased vahetada (oma 300 eur kokku äkki kui sedagi?) või teed lihtsalt kap remondi vanale ja lased paarsada tuhat km edukalt.
Vasta