E60 530d Kadaka platsil

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
miky100
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 19.03.2013 17:01 49
Peamine sõiduk: A7

E60 530d Kadaka platsil

Postitus Postitas miky100 »

Elus esimest korda viisid jalad kadaka autoturule. Ausaltõeldes olin natuke hämmingus. Seal kokku enam kui sada autot vist :) Algselt läksin vaatama Volvot, kuid jäi silma hoopiski see BMW http://www.auto24.ee/used/1278766" onclick="window.open(this.href);return false; Jäänud auto juurde seisma, oli kohe härrasmees võtmega kõrval. Arvas et kuramuse odavalt on müügis ikka. Küsisin siis VIN koodi. Öeldi et müügikuulutuses täitsa olemas. Kodus üle vaatama ja kaks viimast numbrit siis puudu :evil: Kuna Itaaliast tulnud, siis muidugi igasugune talvepakett puudu, hooldusraamat on kuidagi kahtlaselt täidetud pildi põhjal. Salongis suuri kulumise märke polnud. Hele sisu petab ära ka hästi. Nüüd kodus pilte vaadates hakkab kohe juhiistme praguline nahk silma.
On kellelgi kogemusi nende tegelstega seal Kadaka teel? Pakuks välja et seal Eesti suurim müügiplats ilmselt.
Hetkel siis nuputan kahte viimast numbrit välja, et see vin.ee sisse lüüa. Plaanis ka UM-i helistada. Eks näeb kas saadavad pikalt või ütlevad läbisõidu kohta midagi. Keegi veel seda uurimas käinud?
Smart49
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 31.08.2012 00:57 03
Peamine sõiduk: BMW G30
Asukoht: Tallinn

Re: E60 530d Kadaka platsil

Postitus Postitas Smart49 »

Umist enda auto kohta viisakalt küsisin vin koodi järgi viimast hooldust ja läbisõitu ,siis vastati küll.Ma muidugi küsisin meili teel.vin koodi tahad ss mine kohale ja vaata auto pealt.
Kasutaja avatar
c4rb0n
Huviline
Postitusi: 261
Liitunud: 06.12.2010 12:46 15
Peamine sõiduk: e39 530d

Re: E60 530d Kadaka platsil

Postitus Postitas c4rb0n »

Itaalia ja Prantsusmaa andmebaasid isegi UM ei näe.
Kas müüjaks on juriidiline isik võu füüsiline?
Kui juriidiline ja kuulutuses on märgitud, et tegemist on komisjoonmüügiga siis hilisemaid pretensioone esitada ei saa. Antud juhul vahet ei ole kas ostad firmalt või eraisikult. Nii palju kui mina olen sellega kokku puutunud :cool:
miky100
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 19.03.2013 17:01 49
Peamine sõiduk: A7

Re: E60 530d Kadaka platsil

Postitus Postitas miky100 »

Tundub et selle VIN koodiga on ka mingi jama. Igatahes numbrid 00-99 sinna lõppu ei sobinud.

Minuteada, kui liisingusse võtta, siis on õigus 14 päeva jooksul kaup tagasi viia ilma põhjuseta.

Aga ega jah, ekraanitaga kommenteerimine asja selgemaks ei tee. Lähen vaatan reedel uuesti kriitilisemalt, niipalju kui oskan. Teooria peaks hea olema, sest loetud on enamus E6o/61 ostuteemad ja kasutajate autode teemad. Nüüd hakkab praktika :D
Kasutaja avatar
KalevK
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 01.08.2011 21:34 13
Peamine sõiduk: F07 535xd 265kw
Asukoht: Vantaa

Re: E60 530d Kadaka platsil

Postitus Postitas KalevK »

Selle raha eest tunudb vähe autot. Löö A24 lahti ja vaata neid masinaid, hindu ja varustusi! Samuti aastaarve.
Natukene juurde pannes võiks juba ehk LCM masina saada. Või siis 06-07 prefacelifti. Aga isiklikult selle koha pealt mugav ei oleks, et lähedal aias, vaatan siit. Pigem vaata üle Eesti neid masinaid.
Buy BMW, they said, it will be fun, they said - TRUE, I'll say!
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: E60 530d Kadaka platsil

Postitus Postitas MargusA »

Minu teada kui liisingusse võtad siis 14 seisab ka auto seal platsil ja siis saad sõitma hakata.
Kasutaja avatar
Optimus
Huviline
Postitusi: 439
Liitunud: 10.07.2010 01:02 54
Asukoht: Vantaa/Helsinki

Re: E60 530d Kadaka platsil

Postitus Postitas Optimus »

margusa kirjutas:Minu teada kui liisingusse võtad siis 14 seisab ka auto seal platsil ja siis saad sõitma hakata.

Nii ta on jah,siin maal :?
Vasta