PALUN ABI AUTO OSTUL

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
peebu11
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 09.08.2013 21:32 08

PALUN ABI AUTO OSTUL

Postitus Postitas peebu11 »

Tere,

kas keegi teab allolevatest autodest midagi:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... b581d5f070" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 29d6f7b260" onclick="window.open(this.href);return false;

Esimest müüb mingi Võru Autopood (autoplats.ee), kes ei vaevu isegi vastama neile saadetud meilile auto seisukorra kohta, mis küll eriti usaldust ei ärata, teise auto müüja aga keegi Sillamäe härra, mis ka väga usaldust ei ärata.
Autod ise on suht normaalse hinnaga, mis aga ka jälle ettevaatlikuks teeb. Väga palju mul raha ei ole, seega ei saa kõrgemast hinnaklassist autot vaadata.
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: PALUN ABI AUTO OSTUL

Postitus Postitas MartenL »

Esimesel on MF rool (püsikiiruse hoidja, raadiu juhtimine) ning CD makk. Teisel tagumised elektriaknad.

Ma vaataksin just esimest, lisaks näeb siledam välja. Konks on boonuseks. Ehk on läbisõit isegi õige 337000 :lol:
Kasutaja avatar
Sandor
Huviline
Postitusi: 384
Liitunud: 20.08.2009 23:29 53
Peamine sõiduk: e39

Re: PALUN ABI AUTO OSTUL

Postitus Postitas Sandor »

Esimene tundub parem(parem varustus)
Ilmselt tark kohale minna ja uurida kas saad kuskile ostueelsesse kontrolli minna.
E39 TDS --> E39 528iT --> E36 318i --> E39 525i
peebu11
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 09.08.2013 21:32 08

Re: PALUN ABI AUTO OSTUL

Postitus Postitas peebu11 »

Ma ise olen ka rohkem esimest vaadanud. Autopoe kodulehel kirjutatakse, et kõrval on TÜV, kus auto saab üle vaadata, aga ega sealt täit tõde teada saa ja ega Võrus ilmsel palju kohti ole kus ollakse võimelised kogu auto üle kontrollida. Kuna need autod on suht norm. hinnaga siis tekkis küsimus et miks neid ära ei osteta.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: PALUN ABI AUTO OSTUL

Postitus Postitas pancho villa »

peebu11 kirjutas: Autopoe kodulehel kirjutatakse, et kõrval on TÜV, kus auto saab üle vaadata, aga ega sealt täit tõde teada saa .
kuule mõtle nüüd loogiliselt, kas on üldse mingi võimalus, et lausa eluohtlikkugi vigagi autoplatsi naabriks olevas ülevaatuspunktis ostueelset ülevaatust (mitte ametlikku tehnoülevaatust) tehes potentsiaalsele ostjale väja näidatakse :lol:
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Re: PALUN ABI AUTO OSTUL

Postitus Postitas ReinoT »

he he, seal võivad jah raudselt olla omad sägad. :)
Indrekt
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 29.06.2009 19:49 36

Re: PALUN ABI AUTO OSTUL

Postitus Postitas Indrekt »

Võimalus, et täielikku tõde ei räägita, on igalpool. TÜVi puhul on küsimus pigem selles, kui palju ülevaataja konkreetse margi spetsiifilisi asju tunneb. TÜVis ei pööra keegi tähelepanu näiteks su bensiinimootoriga BMW vanosele või disa klapile või mõndadele varjatud kohtadele, mille ülevaatamiseks tuleb igasugu katted eemaldada. Ma soovitaks mõne usaldusväärsema koha valida, kus marki tuntakse - seda enam, et rahaga priisata pole. Oh seda üllatust, kui pärast sama palju peale maksma pead.
Vasta