E46 ostuabi

Nõuanded sõiduki soetamisel
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

Esiteks, suur tänu kõigile, kes on siin oma mõtteid jaganud.

See on selge, et autot omal käel Saksamaalt tooma ei lähe. Mul pole olnud viimase poole aasta jooksul vist ühtegi vaba päeva, kui nüüd jõulud välja arvata. Seega jah, esiteks ajanappus. Teiseks, ega ma selle auto juures seal üksi midagi vaadata oskaks, toksiks jalaga kummi ja teeks tarka nägu. Kedagi kaasa hakata tarima, siis tuleb see summa juba tõesti üle mõistuse.

Homme peaksin saama teada, kui palju läheks maksma treileril toomine ja kas see end ära tasuks. Peretuttav on Saksamaalt autosid, eelkõige BMW-sid, juba vähemalt 20 aastat toonud. Ma usun (loe: loodan), et tal ei oleks ülejõu käiv paar minupoolt välja vaadatud varianti üle vaadata, veidi tingida ning, kui kõik sobib, üks neist siia toimetada ja seda kõike ehk tavapärasest veidi soodsama tasu eest.

Eks kõigil võib kohe esimene mõte olla, et kes siis niimoodi "pimesi" autot ostab .. Aga jah, nagu ma enne ütlesin, BMW-d ei ole mu tugevaim külg. Ja pilte näen ma siit ka. Kui teine inimene mulle kinnitab, et kõik tõepoolest on nii nagu pildil ja suudab ka auto tehnilisele seisundile hinnangu anda, siis miks mitte. Kui ma ka Eestis läheks autot ostma, siis ideaalis võtaksin just selle inimese kaasa ning selles olukorras tema teadmistes ei kahtleks, seega ma ei näe põhjust ka antud juhul seda teha.

Võib-olla oskab keegi selle variandi juures välja tuua mõne miinuse, mille peale mina veel tulnud ei ole - igasugune vastuvaja on positiivne. :)
Kasutaja avatar
Chris_P
Huviline
Postitusi: 2086
Liitunud: 14.11.2010 11:56 20
Peamine sõiduk: BMW E46 328iT
Asukoht: Estland, Tallinn

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Chris_P »

Jah olen käinud.

Väga hea kui sul on autosi jagav inimene olemas :)
Võta kindlasti kaasa, kui kavatsed siit osta.

Ma ei tea kuidas manuaalidel on aga minu automaat võtab püsikaga sõites vähem kütust. Kasutan seda päris tihti(linnas), isegi paari saja meetristel lõikudel.
Vb mõni targem oskab selle kohta midagi öelda? Äkki vaatada masinat millel ka MF rool e. püsikas..Kuna sulle kütusekulu oluline.
My car looks happy. Used to look happier.
E36 316i Compact - E46 328i Touring Aerodynamics Package
Kasutaja avatar
RaikoK
Huviline
Postitusi: 1334
Liitunud: 14.05.2011 18:18 58
Peamine sõiduk: F80 M3 Competition

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas RaikoK »

Püsikas küll mingit kütusesäästu ei too :lol:
Kasutaja avatar
Chris_P
Huviline
Postitusi: 2086
Liitunud: 14.11.2010 11:56 20
Peamine sõiduk: BMW E46 328iT
Asukoht: Estland, Tallinn

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Chris_P »

maybe, vähemalt mina olen tähelepannud, et kui ma enamuse ajast püsikaga sõidan , siis saan paagi täiega rohkem sõita..
ei väida ,et see absoluutne tõde või tõestatud..
My car looks happy. Used to look happier.
E36 316i Compact - E46 328i Touring Aerodynamics Package
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Tauri_J »

olen ka märkanud et püsikaga võtab vähem
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

Kas ka E46-le kuskilt sellist komplekti hiljem leida võiks? http://www.auto24.ee/products/detail_pr ... ?id=271480" onclick="window.open(this.href);return false; Teadmine, et sisu annab hiljem mõistlikesse piiridesse jääva hinna eest välja vahetada, teeks valimise kindlasti lihtsamaks. Kas kõik toonid siis hiljem ka klappima hakkaks? Kas näiteks armatuurlaua ja selliste asjade värv varieerub E46-l?

Teine asi on MF rool. On seda võimalik ka hiljem lisada ja kas ta siis 100% toimib?

Praegu minu hinnaklassi jäävad autod jagunevad peamiselt kaheks - korralik välimus, olematu varustus või vastupidi.
Kasutaja avatar
Jokker
Huviline
Postitusi: 872
Liitunud: 04.06.2010 10:44 23

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Jokker »

gaiuspahk kirjutas: Praegu minu hinnaklassi jäävad autod jagunevad peamiselt kaheks - korralik välimus, olematu varustus või vastupidi.
Ürita ikka tehnilist seisukorda ja auto ajalugu ka uurida. Silmailust ja vidinatest vähe kasu kui masin pidevalt remondis ja raha nõuab.
BMW E36 316i kupee '95 -> BMW E39 525d sedaan '00 -> BMW E36 318i kabrio '96 -> BMW E46 320Ci M-tech II kupee '02 -> BMW E39 528i touring '98 -> BMW E39 528i sedaan '97
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Henri. »

Kas ka E46-le kuskilt sellist komplekti hiljem leida võiks?
-jah, liigub. Sarnase hinna eest ka. Hind varieerub eelkõige sellega, kas müüdaval komplektil tulevad ka uksepolstrid kaasa ja kas tegemist on tavalise nahktabureti või sportsisuga. carway.ee on e46 sisusid pidevalt saada.

Kas kõik toonid siis hiljem ka klappima hakkaks?
-see oleneb ju sellest, mis värvi sisu ostad (must, hall, beež, punane, roheline, sinine, jne, jne)

Kas näiteks armatuurlaua ja selliste asjade värv varieerub E46-l?
-jah, lisaks istmete värvile varieerub ka laepolstri, uksepolstrite, põhjamati ja armatuurlaua värvus (tehasest on nad kõik üldjuhul loogiliselt ühtlaste toonidega komplekteeritud, aga ise harlekiiniks teha pole mingi probleem).

Teine asi on MF rool. On seda võimalik ka hiljem lisada ja kas ta siis 100% toimib?
-muidugi on. Küsimus on ainult eelarves ja kas tahad ainult stereo juhtimist või ka püsika oma jne. Üldjuhul on seal õige rooli ja ühe lisakaabli ostmise vaev. Mõnisada eurot eelarve sellegipoolest.

Praegu minu hinnaklassi jäävad autod jagunevad peamiselt kaheks - korralik välimus, olematu varustus või vastupidi.
-nagu eelkõneleja ütles, vali pigem olematu varustusega korralik auto. Uhketest lisadest on vähe kasu, kui pideva remondivajaduse tõttu oma autot lõpuks vihkama hakkad.
Kasutaja avatar
RaikoK
Huviline
Postitusi: 1334
Liitunud: 14.05.2011 18:18 58
Peamine sõiduk: F80 M3 Competition

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas RaikoK »

Eelkõnelejal kirjas olematu välimus vs olematu varustus , seljuhul kalduks pigem olematu välimuse poole , sest stanged ja veljed on odavam ja lihtsam osta kui hakata mf rooli, navisi , sportistmeid jne lisama , kui olematu välimus ei tähenda muidugi värvivigu ja roostet
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

Suur aitäh Henrile põhjaliku vastuse eest. Pidasingi silmas just sellist komplekti, kus uksepolstrid, käetoed ja kõik muu olemas oleks. Lae, mattide jne puhul kerge toonivahe ei häiriks. Uksepolster ja armatuur jooksevad aga omavahel kokku ja kui need erineks, siis torkaks küll silma. Loen seega välja, et klappiva sisu leidmine ei pruugi nii lihtsaks osutuda.

Vabandan, kui end eelnevalt veidi valesti väljendasin. Välimuse all pidasingi silmas just eelkõige seda, et kere oleks korras, mitte mingeid tuuningstangesid ega midagi sellist. Ma kujutan ette, et tulevikus soovi korral sisu värskendamine on hinna poolest vähe soodsam kui näiteks keretööd. Keegi võib muidugi selle väite ümber lükata. Rooste suhtes võib öelda, et on lausa foobia. :D

Edit:

Järgmisel nädalal saab loodetavasti võtta suuna Tallinnasse ja üle vaadata selle (http://www.auto24.ee/used/1689353" onclick="window.open(this.href);return false;) ning ka mõned variandid teistelt tootjatelt. See E46 on varustuse poole pealt nagu enamus seni vaadatud variante, aga muidu tundub vägagi korralik. Mõne arvates isegi liiga korralik. Eks kohapeal saab täpsema ülevaate. Tuttav autokaupmees ütles, et oli suht alles müünud põhimõtteliselt samasuguse (aasta vanema) sama hinnaga ning et kui suudame hinna 3 peale kaubelda (pole vist väga tõenäoline Tallinnas), siis oleks väga hea diil.
Kasutaja avatar
TõnuS
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 28.07.2005 09:59 01
Asukoht: Tallinn

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas TõnuS »

gaiuspahk kirjutas:Suur aitäh Henrile põhjaliku vastuse eest. Pidasingi silmas just sellist komplekti, kus uksepolstrid, käetoed ja kõik muu olemas oleks. Lae, mattide jne puhul kerge toonivahe ei häiriks. Uksepolster ja armatuur jooksevad aga omavahel kokku ja kui need erineks, siis torkaks küll silma. Loen seega välja, et klappiva sisu leidmine ei pruugi nii lihtsaks osutuda.

Vabandan, kui end eelnevalt veidi valesti väljendasin. Välimuse all pidasingi silmas just eelkõige seda, et kere oleks korras, mitte mingeid tuuningstangesid ega midagi sellist. Ma kujutan ette, et tulevikus soovi korral sisu värskendamine on hinna poolest vähe soodsam kui näiteks keretööd. Keegi võib muidugi selle väite ümber lükata. Rooste suhtes võib öelda, et on lausa foobia. :D

Edit:

Järgmisel nädalal saab loodetavasti võtta suuna Tallinnasse ja üle vaadata selle (http://www.auto24.ee/used/1689353" onclick="window.open(this.href);return false;) ning ka mõned variandid teistelt tootjatelt. See E46 on varustuse poole pealt nagu enamus seni vaadatud variante, aga muidu tundub vägagi korralik. Mõne arvates isegi liiga korralik. Eks kohapeal saab täpsema ülevaate. Tuttav autokaupmees ütles, et oli suht alles müünud põhimõtteliselt samasuguse (aasta vanema) sama hinnaga ning et kui suudame hinna 3 peale kaubelda (pole vist väga tõenäoline Tallinnas), siis oleks väga hea diil.
Ma käisin seda autot vaatamas reedel. Pole selline prillikivi, nagu piltidelt paistab. Roolil on imelikult mingi kihi lahti löönud airbagi kohalt ning kuidagi tundus veel see auto kahtlane. LS kohta ma ei taha ka uskuda, et see tõde on. Aga äkki ma olen liiga kriitiline ka...
M3 EVO Coupe - under construction ;)
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

Seda rooli jama on piltidelt ka näha, aga see ei morjenda, kuna arvatavasti läheks vahetusse. Läbisõidu kohta ütles tuttav automüüja, et võib rahulikult 100k otsa arvutada, aga et BMW bensuka puhul pole sellest midagi. Tõi näiteid, kus on sõidetud sellisega 800k pm ainult õli vahetades.
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas MartenL »

See on N42 mootor mis suure tõenäosusega vajab varem või hiljem kapitaalremonti. Tasub teada kas on see juba tehtud.

Googelda või otsi foorumist.

Üks näide kasutaja Agentzero teema
viewtopic.php?f=4&t=158887&start=210" onclick="window.open(this.href);return false;
Käisin täna heitgaasi testis selle suitsemise hädaga ja selgus, et ikkagi on õlirõngad kinni/läbi ja tehti ka kalkulatsioon, mis see maksma läheb - 1100 kuni 1200 euri (uued rõngad, plokk lihvida, klapid sooveldada, klapisääretihendid uued ja vb oli veel midagi). Ma saan aru, et näiteks e65 omanikele see tavaline summa remondi alla panna, aga minu väiksele konna jaoks see ikka natuke liiga palju raha..
Võta kas 318 87kw või R6
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

MartenL kirjutas:See on N42 mootor mis suure tõenäosusega vajab varem või hiljem kapitaalremonti. Tasub teada kas on see juba tehtud.

Googelda või otsi foorumist.

Üks näide kasutaja Agentzero teema
viewtopic.php?f=4&t=158887&start=210" onclick="window.open(this.href);return false;
Käisin täna heitgaasi testis selle suitsemise hädaga ja selgus, et ikkagi on õlirõngad kinni/läbi ja tehti ka kalkulatsioon, mis see maksma läheb - 1100 kuni 1200 euri (uued rõngad, plokk lihvida, klapid sooveldada, klapisääretihendid uued ja vb oli veel midagi). Ma saan aru, et näiteks e65 omanikele see tavaline summa remondi alla panna, aga minu väiksele konna jaoks see ikka natuke liiga palju raha..
Võta kas 318 87kw või R6
R6 ehk siis midagi sellist? http://www.auto24.ee/used/1503990" onclick="window.open(this.href);return false;

Suur selle kütusekulu 1,9-ga võrreldes olla võib?


Edit:

Vaatan, et mitmetes kuulutustes kirjas 318 1,8 87kw. Kas tegelt on tegemist 1,9-ga või on neid 87kw mootoreid ka veel mitut varianti?
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Henri. »

R6-st on see just kõige mõttetum variant. Tallinnas sõites manuaali otsas ~12 "sajale".
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

Mingeid 2.0 variante hakkas ka silma. On need kõik siis R6-d? Ja kas need on siis vähe asjalikumad?
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas mastergut »

Mina isiklikult olen rahul 2.0i 110kw . Kütust võtab vähe ja erilisi muresid ei ole mootoriga. Vaheta õli ja sõida.
Klapikambrikaane tihend muutub plastikuks aga see vahetus on tunniaja töö.
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

Tauri_J kirjutas:m47 mootor (2.0 diisel) ka suht vastupidav kui rondi otsa ei satu.

ise olen kolm aasta jooksul vahetanud mootoripadjad, elektrilise soojendi ja eelsüüteküünlad.
Mida sellisest mootorist arvata? Valikut oleks kordades rohkem kui M43 puhul. Samas, see, et neid nii palju müügis on, vist juba vastab mu küsimusele.
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4678
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Artur_L »

Mina olen oma 110kw m47 juba nõksa üle aasta sõitnud.
Mootori poolepealt olen vahetanud eelsüüteküünlad ja termostaadid.
Jooksvaid hooldusi ei hakka välja tooma.
Ise olen küll ülimalt rahul.
Võid teemat ka piiluda, minu kasutaja alt peksid ülesse leidma.

Müügiplaane pole, kui siis ainult korraliku kopika eest, ja kavatsen sõita veel mõned aastad sellega, kuna hetkel ei näe ma turul ühtegi konkurenti sellele :)

Tagavedu, väike kulu, talutav minek. Üle keskmise varustus, kena välimus.
Mida võib veel alla 5k autolt tahta ?! :mrgreen:

Mina julgen soovitada, KUI sa ei satu muidugi rondi otsa, nagu eelpool mainiti.

As a matter of fact, on see on mul kolmas isiklik diiselmootoriga auto ja mitte ühelgi neist pole ma midagi "suurt" vahetanud, nagu ntks turbo, või pihusti. Nii et võta näpust :lol:
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

Kas see 2.0 diisel jäi ka peale facelifti samaks?
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Tauri_J »

gaiuspahk kirjutas:Kas see 2.0 diisel jäi ka peale facelifti samaks?
Mõtled et mis vahe on 100kw ja 110kw?

110kw ehk m47n on 110kw m47-e edasiarendus. Tegemist common rail-ga.

Ehk siis pihustid on teistsugused ja kallimad, turbot juhitakse elektriga vaakumi asemel, automaadile pandi pöördsiibrid. Kindlasti veel erinevusi, aga rohkem pähe ei tule hetkel.
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

Diisli puhul kardan eelkõige remondikulusid. Tegu võiks olla ikkagi ühekordse ostuga. Ilmselgelt kaasnevad auto omamisega jooksvad kulutused, aga jah, mingi suuremaid summasid sinna peale ostu võimalik matta pole. Eks ma uurin veidi erinevatelt õlinäppudelt ka, mis nad sellest 2.0 diislist arvavad, nii vanem kui uuem variant, aga praegu kisub siiski pigem bensuka poole. M43 mootorit on seni kõik remondimehed ja muidu autohuvilised kiitnud. Eeldan, et sellest tulenevalt on ka nende hind reeglina kõrgem ning valik nullilähedane.

Mis siis valikus on?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=928495" onclick="window.open(this.href);return false;

Kuulutuse järgi kõik tip-top. Sõber, kes tegeleb Tartus autode müügiga, ütles, et nägi, kui see Leedust toodi ja ilma pikema jututa ütles: "Sa ei taha seda autot."

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1074993" onclick="window.open(this.href);return false;

Peaaegu sama aparaat tunduvalt kõrgema hinna eest. Siiski plaan minna ja üle vaadata asi.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pil ... 65&view=10" onclick="window.open(this.href);return false;

Pärnus on selline. Suur pluss on universaalkere. Suur miinus minu jaoks on roheline värv. Kui midagi paremat ei leia, eks ma suudan silma selles osas kinni pigistada. Ehk saab sedagi mõni päev nüüd kiikama minna.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1677749" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja viimaseks siis siin teemas varasemalt välja pakutud variant Võrust. Välimuse ja varustuse poolest iseenesest kõigist eelnevatest üle. Kõik, mida ma oskan hetkel tahta, on olemas. Seisukord aga vastab aga eeldatavasti hinnale, mida on koguaeg aina madalamale lastud. Ühe auto pärast Võrusse sõita on nigel, eriti, kui vaid selleks, et veenduda, et tõesti on nii kehvas seisus kui arvasin. Kus seal kandis üldse autot kontrollida saaks lasta?

Kui keegi on mõnda mainitud variantidest vaatamas käinud, siis meeleldi loeksin teie muljeid. Arvamust võivad muidugi avaldad ka kõik teised.
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas mastergut »

kulumisastme järgi ütleks et 2 ja 3 autolt on mingi 100 000 maha tõmmatud juba sinu eest :) .
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

mastergut kirjutas:kulumisastme järgi ütleks et 2 ja 3 autolt on mingi 100 000 maha tõmmatud juba sinu eest :) .
ei kahtlegi selles.
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1037859" onclick="window.open(this.href);return false;

Selline isend oli enne kahe silma vahele jäänud. Sisu ja välimus aga hästi ei klapi. Ei pidanud olema ka kõige parem koht, kust osta ka, seega ei imesta. Kokkuvõttes tundub, et Eestis toodetakse täpselt samapalju paska kui Lätis või Leedus.
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Tauri_J »

käigukang ja rool mõnusalt kulunud.

Ma vist ostaks ennem eraisiku käest kui platsilt auto.
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4678
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Artur_L »

Miks mitte selline ?
http://www.auto24.ee/used/1689033" onclick="window.open(this.href);return false;
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Kasutaja avatar
Jokker
Huviline
Postitusi: 872
Liitunud: 04.06.2010 10:44 23

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas Jokker »

Ise hoiaksin ka platsilt eemale, pealegi neil hinnad üsna kõrged.

Oli endalgi selle Võru E46 vastu korraks huvi kui müüki tuli 2700-ga. Lisaks tagaluugi roostele on roostet ka kõrvalistuja uksepiidal, omaniku jutu väitel. Ise autot vaatamas pole käinud. Võrus neid kohti kus kontrollida küll. Kui ise väga kaugel oled Võrust ja huvi on siis võin soovi korral ise autole silma peale visata ja väikse tiiru teha, ehk leidub midagi mida müüja on ütlemata jätnud.
BMW E36 316i kupee '95 -> BMW E39 525d sedaan '00 -> BMW E36 318i kabrio '96 -> BMW E46 320Ci M-tech II kupee '02 -> BMW E39 528i touring '98 -> BMW E39 528i sedaan '97
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas MartenL »

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri ... &otsi=otsi" onclick="window.open(this.href);return false;

Kas nendest tõesti ei saa midagi ostetud :shock: Valikus on nii sedaan, kupee kui ka universaal.
Kasutaja avatar
gaiuspahk
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 27.02.2014 16:41 52
Peamine sõiduk: E46 318i
Asukoht: Pärnu, Tartu

Re: E46 ostuabi

Postitus Postitas gaiuspahk »

MartenL kirjutas:http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri ... &otsi=otsi

Kas nendest tõesti ei saa midagi ostetud :shock: Valikus on nii sedaan, kupee kui ka universaal.
21-st otsingu tulemusest võid 10 lahutada automaatkasti tõttu. Üks nendest on juba maha kantud. Üks, vast kõige mõistlikum variant, müüdud. Ja eks ma ülejäänud variante käin ja uurin nii nagu võimalust on.

Jokker kirjutas:Ise hoiaksin ka platsilt eemale, pealegi neil hinnad üsna kõrged.

Oli endalgi selle Võru E46 vastu korraks huvi kui müüki tuli 2700-ga. Lisaks tagaluugi roostele on roostet ka kõrvalistuja uksepiidal, omaniku jutu väitel. Ise autot vaatamas pole käinud. Võrus neid kohti kus kontrollida küll. Kui ise väga kaugel oled Võrust ja huvi on siis võin soovi korral ise autole silma peale visata ja väikse tiiru teha, ehk leidub midagi mida müüja on ütlemata jätnud.
Ma ei oska arvata ka, kui kulukaks selle rooste kõrvaldamine minna võiks. Millegi pärast usun, et tegemist pole ka selle auto ainukese probleemiga. Kuulutuses on ka mainitud, et õhkpadja tuli põleb. Kui auto oleks peale avariid korda tehtud mõne vähe normaalsema koha peal, kas seda ära poleks kustutatud? Või peaks sellest välja lugema, et parandas mõni Kolja kuskil kuuri all? Ma ei tea, kuidas parandustes reeglina sellega on. Sõbra autole sõideti sisse ja läks parandusse, kohe neil seda aparaati polnud, et tuli ära kustutada, aga 2 päeva hiljem ise helistasid, tulid läbi ja tegid ära.

Aitäh pakkumise eest. Kui see tüli ei valmista, võid muidugi pilgu peale visata. Kui ütled, et asi on täielik jama, säästan hulgaliselt aega ja kütust. Kui ütled, et sealt võiks isegi asja saada, ajan end võib-olla isegi sinna Eesti otsa välja ja lasen ta kuskil üle vaadata.
Vasta