Mõned BMW-d

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
Meemees
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 26.04.2009 10:46 34
Peamine sõiduk: BMW 330XD
Asukoht: Tallinn

Mõned BMW-d

Postitus Postitas Meemees »

Tere, olen siin uurinud ja puurinud natukene ja võib-olla lähitulevikus tuleb hakata autot välja vahetama, siis proovin siin õnne ja äkki kellelgi on mingi sugust kokkupuudet antud isenditega?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1494875
http://www.auto24.ee/used/1825531
http://www.auto24.ee/used/1857401

Need lihtsalt mõned näited mis silma jäänud. Olen kuulnud üldse, et need E90 + pidavat lagunema suht palju ega olevat kõige töökindlamad, seega olen ka silma peal hoidnud Lexustel, mis pidavat olema töökindlamad. Eesmärk pole peale auto ostmist hakata seda kohe parandama, selge on see et nad lagunevad lõpuks kõik. Nii et kui keegi oskab ka Lexuste kohta (IS,GS) midagi öelda siis kõik arutlused on tere tulnud.

Parimat.
Kasutaja avatar
Maario80
Huviline
Postitusi: 638
Liitunud: 20.08.2012 20:45 02
Peamine sõiduk: Audi A5

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Maario80 »

Lagunevad on küll väga vale õelda. Kui auto on hoitud siis peab ikka väga hästi vastu. E90 on just väga vastupidavad sillad!! Mul oli madaldus korralik ja suured veljed ning aastaga ei lagunenud seal midagi. Osad kuluosad ainult. Pealegi 2.0 oli väga öko ja läks normaalselt edasi. Ainuke mida ei soovitata väga n47 mootorid(m47 on küll vastupidav). Isiklikult arvan parem kui e46. Olen mõlemat omanud. Enne kui e91 vaatasin käisin ka lexust is vaatamas. Diisel mootor oli küll jama!! Mina valisin bmw. Rohkem ei hakka kirjutama. Telefoniga kehv :D
hobo
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 19.10.2012 22:02 30
Peamine sõiduk: Liisingupill
Asukoht: Tallinn

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas hobo »

Esimesel lingil olev sõiduk on ilmselt siit foorumist? viewtopic.php?f=4&t=158460&hilit=318d" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
thiery
Huviline
Postitusi: 369
Liitunud: 06.04.2010 15:10 30

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas thiery »

Jah esimene on minu auto, kogu autoga seotud infot saad lugeda mu teemast, kui peaks huvitama. :)
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Tauri_J »

täitsa valet juttu oled kuulnud.
Kasutaja avatar
thiery
Huviline
Postitusi: 369
Liitunud: 06.04.2010 15:10 30

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas thiery »

Meemees kirjutas: Nii et kui keegi oskab ka Lexuste kohta (IS,GS) midagi öelda siis kõik arutlused on tere tulnud.
Oskan sulle lexuse kohta isegi midagi rääkida.
Otsisin siin endale suuremat autot käisin ka lexust vaatamas :)
GS300 jubedalt võtab kütust.
GS450h käisin ka seda isendit vaatamas (esinduses) , aga kui kuulsin, et tava hooldused maksavad 450 euri ja seda iga 15k tagant , siis pani mõtlema. Küsisin kas auto on korras, et sama moodi ei tahaks kohe lappima hakata, tuli välja tagumised kettad ja klotsid tahavad kohe vahetust saada ja hooldus tuleb 1000km pärast, hinnaks öeldi mulle 600 eur midagi.
Ehk GS lexus laguneb vähe, aga kui midagi läheb katki siis rahakott peab ikka väga suur olema.
IS see on naiste auto, muud pole seal midagi öelda :)

Mis endale järgmiseks vaatan? Ikka BMW, mind pole siiani üksi alt vedanud. Hoian F10ne turul silma peal :)
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Henri. »

thiery kirjutas:GS300 jubedalt võtab kütust.
GS350 võtab jubedalt kütust, GS300 võtab karv alla 11 rahulikul linnasõidul ja nii suure auto kohta on see minu meelest vähe. Mu igapäevasõiduk on küll 4wd, aga sama suurusega, ning ka V6 ja kütust võtab 15, pigem 16 'sajale'. Selle kõrval on GS300 ikka öko.

GS ei lagune BMW-ga võrreldes ja tasuks valida ilma õhkvedrustuseta eksemplar, siis on ka üks potentsiaalne murekoht välditud. Kui korraliku sõiduki jõuad otsida/valida, siis sõidad hooldusest hooldusesse. Jah, hooldus on kolmesest kallim, aga mugavus on ikka midagi muud ja remondid kindlasti harvem.

GS-i 3-sega kõrvutada pole ka muidugi aus. Kohane oleks IS, aga selle diisel ei kõlba kuhugi ja siis vaataks vist isegi 3-se poole. Reimers oskab sulle ilmselt IS-ist rohkem pajatada.
kaspar
Huviline
Postitusi: 840
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas kaspar »

Olles omanud ca 10 Bmw'd ja 3 Lexust võin öelda, et sõiduomadustelt on BMW pea alati parem, tõeline sõidurõõm. Samuti on BMW puhul valikut rohkem (mootorid, veoskeemid jne). Praktiliselt kõiges muus on BMW down'i sündroomiga ja Lexus emeriitprofessor.

Bmw e65 on üks haledamaid luksusautosid vastupidavuselt, LS Lexus on üks vastupidavamaid läbi aegade.

Ehk siis teisisõnu, kui on vaba raha ja aega/soovi remondiga tegeleda, saab BMW'ga sõites ägedama fiilingu aga sellega ka asi piirdub.

Hetkel peres olev RX350 on sõitnud ca 120 000. Peale vedelike, filtrite ja piduriklotside ja ketaste pole veel midagi vahetatud. Siin mõne mehe 550 vajab 40 000 väiksema läbisõidu juures juba põhjalikku mootoriremonti.
Kasutaja avatar
thiery
Huviline
Postitusi: 369
Liitunud: 06.04.2010 15:10 30

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas thiery »

Henri. kirjutas:
thiery kirjutas:GS300 jubedalt võtab kütust.
GS350 võtab jubedalt kütust, GS300 võtab karv alla 11 rahulikul linnasõidul ja nii suure auto kohta on see minu meelest vähe. Mu igapäevasõiduk on küll 4wd, aga sama suurusega, ning ka V6 ja kütust võtab 15, pigem 16 'sajale'. Selle kõrval on GS300 ikka öko.
Eks ta ilmselt ole, kuidas vajutad nõnda võtab.
Olen kuulnud, et raskema jalaga linnas 14-16. Võib ka vale jutt olla.
Trax69
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 28.05.2010 19:21 07
Asukoht: Madalal
Kontakt:

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Trax69 »

Ka siiani bemmi mees olnud,kuid ütlen ausalt,lexuse jupid vōivad olla kallimad,aga sa vahetad neid harvemini,ning gs on kindlasti mugavam kui e60.
Kasutaja avatar
Meemees
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 26.04.2009 10:46 34
Peamine sõiduk: BMW 330XD
Asukoht: Tallinn

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Meemees »

Noo, hakkab looma. Siiani olnud jah ainult BMW, eks süda põksubki nende poole aga lõpp kokkuvõttes oleks oluline leida masin, mida üle määra remontima ei pea. Selge on see et igat autot peab aga tuleks leida see isend mida kõige vähem.
Kasutaja avatar
Meemees
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 26.04.2009 10:46 34
Peamine sõiduk: BMW 330XD
Asukoht: Tallinn

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Meemees »

thiery - sul väga kena masin aga noo see jama kui inimestega koos koopasse käib, ma tean mul praegu endal sama mure, liiga madal :D Aga nojah nagu ma loen siis esineb neid vigasid ikka. Eks seda kõige õigemat leida ongi vist pea võimatu.
Kasutaja avatar
thiery
Huviline
Postitusi: 369
Liitunud: 06.04.2010 15:10 30

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas thiery »

Koopasse käimise viga on juba ammu lahendatud. Taga võib rahulikult 2 100kg venda istuda. ;)
Nii pole ju võimalik autoga sõita kui rattad koopasse käivad.

Ma üldiselt kahtlen, et sa leiad auto 10k eest kus mitte midagi teha pole vaja :D
Minu F10ne otsingutel sama teema, mis siis et auto maksab 20k+ kõik vajavad tegemist.
Kui just päris sellist ei taha osta http://www.auto24.ee/new/model.php?id=3 ... 1&m=1&sm=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Meemees
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 26.04.2009 10:46 34
Peamine sõiduk: BMW 330XD
Asukoht: Tallinn

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Meemees »

Jep, seda ma ütlengi et sellist asja pole olemaski ja sellepärast uuringi tausta, mida inimesed omal käel on proovinud ja teavad soovitada. Aga aitäh, pole suurem asi Fiati fänn.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Henri. »

thiery kirjutas:
Henri. kirjutas:
thiery kirjutas:GS300 jubedalt võtab kütust.
GS350 võtab jubedalt kütust, GS300 võtab karv alla 11 rahulikul linnasõidul.
Olen kuulnud, et raskema jalaga linnas 14-16. Võib ka vale jutt olla.
See kõlab täpselt nagu GS350 kulu muidu ;) [/OT]
Kasutaja avatar
wanamees
Huviline
Postitusi: 669
Liitunud: 30.05.2007 22:15 52
Asukoht: earth

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas wanamees »

Henri. kirjutas:
thiery kirjutas:
Henri. kirjutas: GS350 võtab jubedalt kütust, GS300 võtab karv alla 11 rahulikul linnasõidul.
Olen kuulnud, et raskema jalaga linnas 14-16. Võib ka vale jutt olla.
See kõlab täpselt nagu GS350 kulu muidu ;) [/OT]
OT/

Kui me räägime kolmanda põlvkonna GS Lexusest, mida toodeti aastatel 2005-2012 (facelift tuli 2007), siis seal ei olnud ju gs350 valikut olemaski? Millest me räägime?
Algselt oli gs300 (v6), gs430 (v8) ja gs450 hübriid. Faceliftiga pisut muutusid aga pmst sama värk.

Kütusekulu on nagu igal suurema mootoriga autol, et istud ummikus sööb kõik ära ja rohkemgi veel... sõidad õhtul/öösel mõõda sõpruse pst, saad tehase numbrist oluliselt väiksema kulu. Tavalise normaalse sõidu puhul võtavad nad kõik pisut vähem kui tehas lubab ja raske jala puhul võivad ka rohkem kulutada. Mõttetu arutelu koht, sellist autot ilmselt kütusekulu järgi ei osteta... Sama jutt kehtib ka hübriidi kohta, millega võib vabalt saada linnas 20l sajale, kui jalg on raske...

Samas pole Lexusega päris sina peal ja vbl oli kusagil Usas või jumal teab kus mujal maailmas ka gs350 olemas...
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Henri. »

wanamees kirjutas:OT/

Kui me räägime kolmanda põlvkonna GS Lexusest, mida toodeti aastatel 2005-2012 (facelift tuli 2007), siis seal ei olnud ju gs350 valikut olemaski? Millest me räägime?
Algselt oli gs300 (v6), gs430 (v8) ja gs450 hübriid. Faceliftiga pisut muutusid aga pmst sama värk.
http://en.wikipedia.org/wiki/Lexus_GS#S ... production" onclick="window.open(this.href);return false;

http://en.wikipedia.org/wiki/Lexus_GS#m ... 350_01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

http://autopluss24.ee/kuulutused/lexus- ... 25908.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://autopluss24.ee/kuulutused/lexus- ... 59108.html" onclick="window.open(this.href);return false;

3nda põlvkonna GS350st räägime. Eestiski augustikuu lõpu seisuga 1 arvel ja ma ilmselt seda ühte teangi, kuigi tänaseks päevaks vbl juba omanikku vahetanud.
Kasutaja avatar
Meemees
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 26.04.2009 10:46 34
Peamine sõiduk: BMW 330XD
Asukoht: Tallinn

Re: Mõned BMW-d

Postitus Postitas Meemees »

Aga üldiselt nagu ma aru saan, siis Lexus ei olegi nii väga paha mõte jah.
Vasta