Varuosade ost romulas

Nõuanded sõiduki soetamisel
lauri5536
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 26.10.2009 20:09 01

Varuosade ost romulas

Postitus Postitas lauri5536 »

Tere!

Lugupeetud BMW foorumi auditoorium jagan oma eilset ostukogemust...
Kui sooritate ostu kasutatud varuosale romulas, siis alati vaadake võimaluse korral detail üle.Isegi,siis
kui telefoni teel väidetakse eelnevalt ,et korras varuosa on olemas.
Minule läks see tsirkus maksma 35 EUR.Tüssu sain Carway romulas see laupäev.
Varuosaks oli 105 kw diise autodele mõeldud turbo intercooler,kus enamus kinnitusi oli katki.
Sõiduautol oli esistange eemaldatud kui otsustasin kilest teha lahti intercooleri,mis oli romulast soetatud.
Üllatuseks avastasin ,et sain katkise intercooleri.Minule tegi päris viha täis selline kino.
Õnneks suutsin kahest intercooerist ühe korraliku teha.Panin lisaks pildid ka juurde,et inimesed näeksid millist jama müüdakse heausklikele klientidele.
Kui olete sellist kogemust saanud ise ka nautida ,siis kirjutage julgelt oma postitus jätkuks siia ,et inimesed oleksid kursis toimuvaga Eestis....

Lp Lauri


Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis lauri5536, 28.01.2019 00:37 43, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Rene_V
Huviline
Postitusi: 1847
Liitunud: 10.03.2004 22:55 16
Peamine sõiduk: E39-d
Telefon: 55560543
Asukoht: Pealinn

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas Rene_V »

Kummast kohast siis tüssu said? Carwayst või Sauel asuvast Remoreksist? Täiesti erinevad kohad ju :roll:
Bmw E28x 5 ex / Bmw E30x29 ex / Bmw E34x 6 ex / Bmw E39 525d touring x2-ex /Bmw e39 530d touring-00-ex
Bmw E61 530d -06-ex / Bmw E61 530d -05 ex / Bmw E39 525i -00 ex/ Bmw E39 525d Touring-01 ex
Hetkel BMW e39 540i sedaan `02 ,BMW e39 525d sedaan `02
kasssu
Huviline
Postitusi: 818
Liitunud: 06.08.2011 23:02 57

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas kasssu »

Samamoodi Carwayga ebameeldiv kogemus, võtsid hooratast 2-3 nädalat maha ja väideti, et diagnostitud kõik timm. Hooratas läks kasti külge ja lõtkus juba kasti otsas niisama, õnneks võtsid tagasi ja peale seda läksin ostsin tutika. Ega nad vist väga seal tegelikult ei kontrolli emmigi, vaid see on lihtsalt jutt. :D
lauri5536
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 26.10.2009 20:09 01

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas lauri5536 »

Tere Rene_V!

Ikka Carwayst
Sauest ei oska midagi mainida...
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas jargo »

mida poisid ise sellise cooleri peale ütlesid?
Võtsid ikka ühendust?
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
Rene_V
Huviline
Postitusi: 1847
Liitunud: 10.03.2004 22:55 16
Peamine sõiduk: E39-d
Telefon: 55560543
Asukoht: Pealinn

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas Rene_V »

lauri5536 kirjutas:Tere Rene_V!

Ikka Carwayst
Sauest ei oska midagi mainida...

Küsisin, kuna su viimase pildi peal päring Saue aadressiga ja remoreks Oü :roll:
Bmw E28x 5 ex / Bmw E30x29 ex / Bmw E34x 6 ex / Bmw E39 525d touring x2-ex /Bmw e39 530d touring-00-ex
Bmw E61 530d -06-ex / Bmw E61 530d -05 ex / Bmw E39 525i -00 ex/ Bmw E39 525d Touring-01 ex
Hetkel BMW e39 540i sedaan `02 ,BMW e39 525d sedaan `02
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas mastergut »

Mina nt ei ole carwayga kunagi hästi läinud. Saadetakse alati vale osa. Nt kupee jupp sedaanile jne. Saab kül külgepanna aga sai ei ole õige. Kül on saadetud valepoole veovõll jne.
Olen ka nt helistanud ette ja küsinud kas on jupp olemas ja sõitnud järgi rakverest. Kohapeal kehitavadõlgu ja ütlevad et tegelikult ei ole.
Arveid kirjutavad ka kiiremini valmis kui veenduvad kas neil on midagi müüa sest arve juba makstud ja siis järgminepäev saadavad tagasi ja tuleb vabandusi et defek.
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
Mihkel
Huviline
Postitusi: 1383
Liitunud: 30.10.2005 05:02 12
Asukoht: Tallinn/Rapla

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas Mihkel »

Rene_V kirjutas:
lauri5536 kirjutas:Tere Rene_V!

Ikka Carwayst
Sauest ei oska midagi mainida...
Küsisin, kuna su viimase pildi peal päring Saue aadressiga ja remoreks Oü :roll:
See ei ole páring. Realoem viskabgi seda Remoreksi reklaami.
Eks nende kasutatud varuosadega ongi paras loterii, pole mótet oodata sealt ei tea mida.
BMW 520iA Touring 1994.a. ex, BMW 730d 1999.a. ex, BMW 330cd 2003.a. ex, BMW 730d E65 2006.a. ex, BMW 530d F10 2014.a. ex, BMW 530d G30 2018.a.
Kasutaja avatar
TELK
Huviline
Postitusi: 1620
Liitunud: 24.10.2006 22:29 13
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Uus Saue vald

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas TELK »

Enne romulast varuosa ostmist uurige ka uue varuosa hinda. Omal kogemus kus UM-s oli odavam, kui carways.
Kasutaja avatar
Alari.
Huviline
Postitusi: 3007
Liitunud: 14.02.2004 19:21 21
Peamine sõiduk: Bmw e38 730d
Telefon: 5181397
Asukoht: Lääne Virumaa Tapa
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas Alari. »

lauri5536 kirjutas:Tere!
Üllatuseks avastasin ,et sain katkise intercooleri.Minule tegi päris viha täis selline kino.
Õnneks suutsin kahest intercooerist ühe korraliku teha.
Sa ikka võtsid nendega ühendust ennem,kui siia teema tegid ja kahest ise ühe valmis meisterdasid?
Mul Carwayga kogemusi olnud aastaid.On olnud helgeid päevi ja kehvemaid.Aga alati on vale/defektne varuosa välja vahetatud.
Arvestada tuleb sellega,et romulast ei saagi 100% korras asju..need on siiski kasutatud. :roll:
Viimati muutis Alari., 13.12.2016 20:30 27, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
vare271
Huviline
Postitusi: 1877
Liitunud: 21.04.2008 21:18 23
Asukoht: Viljandi mk.

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas vare271 »

Ma ostsin carwayst E60le juhipoolsed uksed 2 aastat tagasi.Kuna antud tooni uksi kuskil mujal saada polnud siis pidi sealt võtma kuna värvimisega tegelema ei tahtnud hakata.Jutu järgi olid uksed korralikud, ka hind 280.- tükist ei tundunud nii palju kuna korralikud uksed ikkagi.Kuna ise olin välismaal sai uksed ära broneeritud ja pool rahast neile ülekandega tasutud.Ustele järgi minnes pidin kreepsu saama.Uksed vedelesid kuskil traktori käru peal lageda taeva all.Üksteise vastu laotult.Sell lihtsalt tõmbas uksed sealt välja.Loomulikult oli värvikahjustusi väga palju ja kriimud läbi värvi haljani välja.Kuna mulle need uksed ei sobinud ja nõudsin raha tagasi siis saadeti mind pikalt.Vennike oli seal üldse jube õhku täis.Lõpuks ei olnudki muud, kui pidin ülejäänud raha ka välja käima ja sain omale 280.- tk-ist paljad ukseplekid, kust olid kõik asjad ära korjatud(isegi tihendid).Ning lisaks ustele ülevärv.Rohkem mingeid keredetaile enam nii ei osta ja üritan ka Carwayst eemale hoida.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas toivoku »

Alari. kirjutas:
lauri5536 kirjutas:Tere!
Üllatuseks avastasin ,et sain katkise intercooleri.Minule tegi päris viha täis selline kino.
Õnneks suutsin kahest intercooerist ühe korraliku teha.
Sa ikka võtsid nendega ühendust ennem,kui siia teema tegid ja kahest ise ühe valmis meisterdasid?
Mul Carwayga kogemusi olnud aastaid.On olnud helgeid päevi ja kehvemaid.Aga alati on vale/defektne varuosa välja vahetatud.
Arvestada tuleb sellega,et romulast ei saagi 100% korras asju..need on siiski kasutatud. :roll:
Siiani mul samad kogemused. ja ma arvnae,t selel tüssu jutuga oleks pidanud ennem carway poole pöörduma kui siia kirjutama hakata. Mina ütlen sellepeale,et tegijatel juhtub.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
lauri5536
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 26.10.2009 20:09 01

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas lauri5536 »

Hallo!
Kui sina näiteks midagi müüd, siis ikka vaatad mida müüd.
Kui varuosa on katki või sellel esinevad puudused ,siis seda mainitakse kliendile.Ostja saab ,siis alati otsustada,kas ostab detaili puudusega või mitte .Sina mainid ,et tegijatel juhtub.Sa teed vist nalja! :evil:
oja87
Huviline
Postitusi: 2819
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas oja87 »

Endalgi olnud häid ja halbu kogemusi.müüsid kunagi e46le katkise starteri,nüüd septembris käisin ka seal mootori põhjakatet toomas ja tungi tõstepunni e60le aga punn oli minu arust e39 oma.nägi välja teistsuguse ja omal kohal püsida ei tahtnud.
Vähemalt põhjakate oli korralik hind ka muidugi vastav 50€ ,tutikas oem oli vist alla 80€
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas porku »

Ma ühe korra seda kohta külastanud ja senini ei kurda, õige jupp ja täiesti toimiv.
nimelt siis Vahekast, ilma ühegi lõtkuta ja korralik asi, anti isegi 3 kuud garantiid et kui alla panen ja miskit mäda on, siis võtavad kasvõi ise alt ja panevad uue asemele.
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas siim »

Tere

Lugesin antud postitust ning mul tekkisid küsimused:

1. Kuidas on võimalik kahest turbo radiaatorist koduste vahenditega teha ühte?
2. Mis kinnitustest me räägime? Turbo radiaatori alumiiniumosa asub kahe plastikust detaili vahel ning plastik on pressitud alumiinium kõrvadega jahutusosa külge. Mis kinnitused olid katki? alumiiniumist valsi kõrvad?

Väide: Antud turbo radiaator mis on kujutatud piltidel ei ole CarWayst ostetud! Kuna viibisin ise laupäeval tööl ning ulatasin ise meie vist endisele kliendile antud toote siis tean kindlalt mille andsin! Ilmselgelt on pilt tehtud peale seda kui on meie antud detail on ära vahetatud. Mis põhjusel ei oska ma vastata.Isiklikult minul tekib küsimus kust tuleb selline viha ja soov sellist asja korraldada???

Ja veel küsimus: Miks ei ole pöördutud Oü CarWay poole kui nähti, et antud toode on katki?

Lisaks vastan ka ära ülejäänud siin kõlanud väited, et asjasse natuke selgust tuua!


Samamoodi Carwayga ebameeldiv kogemus, võtsid hooratast 2-3 nädalat maha ja väideti, et diagnostitud kõik timm. Hooratas läks kasti külge ja lõtkus juba kasti otsas niisama, õnneks võtsid tagasi ja peale seda läksin ostsin tutika. Ega nad vist väga seal tegelikult ei kontrolli emmigi, vaid see on lihtsalt jutt.

Vastus:
Kõik autod läbivad nii elektroonilise kui mehaanilise kontrolli ning ka proovisõidud. Antud autol ei olnud mingit põhjust eeldada, et antud hooratas on defektne seetõttu ilmselgelt ka müügimees ei osanud/jõudnud hooratast kontrollima hakata! Samas ka puudus vajadus selleks kuna diagnosti põhjal ei olnud põhjust arvata detaili defektsuses! Teile koheselt peale defekti teatamisest öeldi, et jah kui on meie viga siis ostame tagasi ning vajadusel vahetame ise varuosa välja auto küljes. Mis õnnest siinkohal me räägime? Mõistan, et eksisime, kuid tegemist on siiski tehnikaga ja kes teeb sellel juhtub

PS!. hooratast ei panda otse käigukasti külge. Te kinnitasite selle mootori külge ning siis saatsite meile video kuidas hooratas koos mootoriga ringi käib!

Mina nt ei ole carwayga kunagi hästi läinud. Saadetakse alati vale osa. Nt kupee jupp sedaanile jne. Saab kül külgepanna aga sai ei ole õige. Kül on saadetud valepoole veovõll jne.
Olen ka nt helistanud ette ja küsinud kas on jupp olemas ja sõitnud järgi rakverest. Kohapeal kehitavadõlgu ja ütlevad et tegelikult ei ole.
Arveid kirjutavad ka kiiremini valmis kui veenduvad kas neil on midagi müüa sest arve juba makstud ja siis järgminepäev saadavad tagasi ja tuleb vabandusi et defek.


Vastus: Mulle tundub Teie kirjast, et olete meie kuldklient Rakverest, et olete meeletustes kogustes varuosi saanud ja need kõik on olnud defektsed? Jah meenub küll üks vale poole veovõlli saatmise probleem kuid õige veovõll sai ka koheselt välja saadetud uus veovõll ning viga parandatud. Kirjutise teise poole kohta , et vahets juhtub nii, et kuna on mitu müügimeest siis müüakse samal ajal asjad laost maha-juhtub ning, et kaup välja saata tuleb osa demonteerida nt veel kontrollimata autolt ehk ennem auto ära kontrollida ning peale seda vajalik osa demomteerida. Kas Te oleksite rahul kui saadame välja defektse varuosa või ei ole Te rahul sellega, et tagastasime Teie tasutud summa?

Lisan igaks juhuks, et näiteks Teie helistate. Ütlete, et tulete järgi. Selge tulge järgi. Siis astub sisse keegi härra ja ütleb, et ta tuli järgi sellel varuosale. Me anname selle varuosa ära kuid siis tulete Teie kahe tunni pärast ning ütlete, et tulite sellele varuosale järgi. Öelge palun kuidas me peaksime vahet tegema sinul, sellel härrasmehel või ükskõik millisel kolmandal isikul?

Enne romulast varuosa ostmist uurige ka uue varuosa hinda. Omal kogemus kus UM-s oli odavam, kui carways.

Vastus: Loomulikult tasub uurida uue varuosa maksumust kuid meie jaoks kahjuks sisaldab suures osas varuosa hind ka selle demonteerimise hinda! Me ei saa müüa varuosa 5.- kui selle demonteerimiseks kulub nt tund aega. Sellest oleme me ka viimasel ajal klienti teavitanud ning kui klient soovib ja tal on kiirelt vaja siis demonteerime soovitud detaili. Ja samas ei veeda me oma tööaega United motorsi hindu uurides- vabandan!

Ma ostsin carwayst E60le juhipoolsed uksed 2 aastat tagasi.Kuna antud tooni uksi kuskil mujal saada polnud siis pidi sealt võtma kuna värvimisega tegelema ei tahtnud hakata.Jutu järgi olid uksed korralikud, ka hind 280.- tükist ei tundunud nii palju kuna korralikud uksed ikkagi.Kuna ise olin välismaal sai uksed ära broneeritud ja pool rahast neile ülekandega tasutud.Ustele järgi minnes pidin kreepsu saama.Uksed vedelesid kuskil traktori käru peal lageda taeva all.Üksteise vastu laotult.Sell lihtsalt tõmbas uksed sealt välja.Loomulikult oli värvikahjustusi väga palju ja kriimud läbi värvi haljani välja.Kuna mulle need uksed ei sobinud ja nõudsin raha tagasi siis saadeti mind pikalt.Vennike oli seal üldse jube õhku täis.Lõpuks ei olnudki muud, kui pidin ülejäänud raha ka välja käima ja sain omale 280.- tk-ist paljad ukseplekid, kust olid kõik asjad ära korjatud(isegi tihendid).Ning lisaks ustele ülevärv.Rohkem mingeid keredetaile enam nii ei osta ja üritan ka Carwayst eemale hoida.

Vastus: Kindlasti olid uksed välja tõstetud näitamiseks ning ühtegi traktori käru meil ei ole kunagi olnud kuhu uksi peale tõsta! Kindlasti ennem ostu tegemist näidati Teile uksi, kindlasti keegi Teilt ennem raha välja ei pressinud ning kohe kindlasti ei ole kedagi pikalt saadetud. PS! tihendeid me ustelt maha ei lõika. Kardan, et ajate midagi segamini või olete siinkohal väga tugevalt liialdanud!

Endalgi olnud häid ja halbu kogemusi.müüsid kunagi e46le katkise starteri,nüüd septembris käisin ka seal mootori põhjakatet toomas ja tungi tõstepunni e60le aga punn oli minu arust e39 oma.nägi välja teistsuguse ja omal kohal püsida ei tahtnud.
Vähemalt põhjakate oli korralik hind ka muidugi vastav 50€ ,tutikas oem oli vist alla 80€

Vastus: starteriga on sellised lood, et täna töötab laitmatult-homme aga mitte või on kelelgil kogemus, et starter annab nö viga. Lisan siinkohal , et kui meie käest soetatakse varuosa mis on defektne siis vahetame selle oma kuludega meie töökojas välja! või leitakse mingi muu lahendus. Selleks ongi meil garantii mitte tagastusõigus nagu teistel autolammutustel!
ps: kui Teil on mingeid kartusi või arvamusi siis saab alati kella 10.00-17.30 meie poole pöörduda ja küsimusi esitada!

Võtan seda kui reklaami!

Tänan!

Samuti loodan, et kõik kes teemas oma pahameelt avaldasid said ka väikese selgituse!

Jah loomulikult me eksime, eksimine on inimlik kuid me vastutame oma eksimuste eest ning püüame kindlasti kliendile meelpärase lahenduse leida kui meie poolt see vähegi võimalik on.


Kahjuks mõistmatust ja viha on siin maailmas nii palju, et meie selle eest küll vastutada ei suuda!

Siim
info@bmwlammutus.ee
http://www.carway.ee/
Avatud: E-R 10.00-17.30
L 11.00-14.00
iga kuu viimane laupäev suletud
52 13 002

Lisan igaks juhuks ka vastuse koopia teema algatajale siis lõppu mille kirjutasin juba ülevalpool:

Väide: Antud turbo radiaator mis on kujutatud piltidel ei ole CarWayst ostetud! Kuna viibisin ise laupäeval tööl ning ulatasin ise meie vist endisele kliendile antud toote siis tean kindlalt mille andsin! Ilmselgelt on pilt tehtud peale seda kui on meie antud detail on ära vahetatud. Mis põhjusel ei oska ma vastata.Isiklikult minul tekib küsimus kust tuleb selline viha ja soov sellist asja korraldada???
5213002
Kasutaja avatar
hs_
Huviline
Postitusi: 448
Liitunud: 18.05.2011 19:21 31
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas hs_ »

siim kirjutas: Öelge palun kuidas me peaksime vahet tegema sinul, sellel härrasmehel või ükskõik millisel kolmandal isikul?
Carwayga erilisi kokkupuuteid pole, seega muud osa ei kommenteeri, aga antud küsimuse vastus peaks üsna lihtne olema - kaupa broneerides küsige inimese nime.
'93 318is | '06 C180K | '95 316i | '15 Golf GTI | '17 Golf R | '18 A4
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas porku »

Ma siinkohal isegi astuks ühe jalaga Siimu poolele,
eelpool oli juttu sellest, et keegi helistab ja küsib jupi olemasolu ja hakkab järele sõitma : See ei ole broneering... see on väide, et ta hakkab vb tulema, lõpuks ei tulegi mis iganes põhjusel.

Tegemist on siiski äriga, kui tahad kindlalt seda juppi ära osta, siis maksa kohe ära ka olenemata kui kaugel sa oled puhas loogika ütleb, et kui saad arve, maksad ära siis see kantakse laost maha ja järgmisele küsijale öeldakse, et seda juppi enam ei ole ja sinu soovitud jupp seisab kusagil kenasti ootel ja keegi seda ei saa, kui kohale jõuad ja kuidagi ei sobi see siiski, siis saad ju raha tagasi..

Kui sa midagi müüd, et selle eest raha saada siis on 97% juhtudest : Kes ees see mees - seda nimetatakse äri tegevuseks.

E: ja nüüd just meenus, et carways oli/on üks navibox ca kaks kuud tagasi Siim mainis mulle,
kogu selle loogika kohaselt peaks ma sinna minema, jalaga ukse lahti lööma ja seda nõudma hakkama - iseasi muidugi kas see enam alles on, aga mulle ju kunagi öeldi, et on...
hs_ kirjutas:
siim kirjutas: Öelge palun kuidas me peaksime vahet tegema sinul, sellel härrasmehel või ükskõik millisel kolmandal isikul?
Carwayga erilisi kokkupuuteid pole, seega muud osa ei kommenteeri, aga antud küsimuse vastus peaks üsna lihtne olema - kaupa broneerides küsige inimese nime.
pasteet
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 06.02.2009 17:34 08
Peamine sõiduk: Accord
Asukoht: märjamaa

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas pasteet »

aastaid tagasi ka halvad kogemused selle asutusega,mitmeid kordi saadeti mitte sobiv varuosa-kas ei suudeta autoandmete järgi õiget saata?kirss tordil oli,kui ükskord tahtsin bronnida varuosa järgmiseks hommikuks,et tulen ise järgi-väideti et kui tulen siis osa kõrvale pandud,ei tahetud ettemaksu,sõitsin siis järgmine päev märjamaalt kohale ja siis öeldi süüdimatult,et pool tundi tagasi just keegi ostis selle ära.igatahes edu edaspidiseks,selle kohaga kunagi enam tegemist ei tee
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5350
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas ooDDoo »

asi on nii et varuosa tuleb osata ka osta. kui ise ei oska palka mõni atorem. teadja mees kes ostab sulle sobiva osa. enamus jutte tundub olevat sellise sisuga, et ostja on ise loll, aga ei taha aru saada sellest.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
pasteet
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 06.02.2009 17:34 08
Peamine sõiduk: Accord
Asukoht: märjamaa

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas pasteet »

mis moodi ma loll olen,kui võtan varuosa pealt koodi ja nemad saadavad mittesobiva asja,autopoodidest tellides pole kordagi jamasid tekkinud,kumb siis nüüd loll on ? ju siis mõned tunnevad end puudutatuna ,vahet pole,eks igaüks valib ise kust asju ostab
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas porku »

pasteet kirjutas:mis moodi ma loll olen,kui võtan varuosa pealt koodi ja nemad saadavad mittesobiva asja,autopoodidest tellides pole kordagi jamasid tekkinud,kumb siis nüüd loll on ? ju siis mõned tunnevad end puudutatuna ,vahet pole,eks igaüks valib ise kust asju ostab
Mul on üks Hino Buss milelle on piduri klotse vaja, kui lähen varuosa tarnija juurde klotsil oleva koodiga siis pakutakse mingi Toyota Hilluxi klotse (mis on 4x väiksemad), see sõlutb ikka suurest mis varuosa juba auto küljes ka on.
pasteet
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 06.02.2009 17:34 08
Peamine sõiduk: Accord
Asukoht: märjamaa

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas pasteet »

Sorry,tellides annad auto andmed ja vin ka loomulikt ju.ei hakka enam sellel teemal vaidlema
pasteet
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 06.02.2009 17:34 08
Peamine sõiduk: Accord
Asukoht: märjamaa

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas pasteet »

Ma ei kuulu nende hulka ka kes piduriklotse romulast tellib
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas porku »

pasteet kirjutas:Ma ei kuulu nende hulka ka kes piduriklotse romulast tellib
Ma tõin näite lihtsalt asjaga millele ma ei ole mitte kusagilt vastet leidnud, isegi ebayst pole sellise koodiga neid saada :lol:
Kasutaja avatar
hs_
Huviline
Postitusi: 448
Liitunud: 18.05.2011 19:21 31
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas hs_ »

porku kirjutas:Ma siinkohal isegi astuks ühe jalaga Siimu poolele,
eelpool oli juttu sellest, et keegi helistab ja küsib jupi olemasolu ja hakkab järele sõitma : See ei ole broneering... see on väide, et ta hakkab vb tulema, lõpuks ei tulegi mis iganes põhjusel.

Tegemist on siiski äriga, kui tahad kindlalt seda juppi ära osta, siis maksa kohe ära ka olenemata kui kaugel sa oled puhas loogika ütleb, et kui saad arve, maksad ära siis see kantakse laost maha ja järgmisele küsijale öeldakse, et seda juppi enam ei ole ja sinu soovitud jupp seisab kusagil kenasti ootel ja keegi seda ei saa, kui kohale jõuad ja kuidagi ei sobi see siiski, siis saad ju raha tagasi..

Kui sa midagi müüd, et selle eest raha saada siis on 97% juhtudest : Kes ees see mees - seda nimetatakse äri tegevuseks.

E: ja nüüd just meenus, et carways oli/on üks navibox ca kaks kuud tagasi Siim mainis mulle,
kogu selle loogika kohaselt peaks ma sinna minema, jalaga ukse lahti lööma ja seda nõudma hakkama - iseasi muidugi kas see enam alles on, aga mulle ju kunagi öeldi, et on...
hs_ kirjutas:
siim kirjutas: Öelge palun kuidas me peaksime vahet tegema sinul, sellel härrasmehel või ükskõik millisel kolmandal isikul?
Carwayga erilisi kokkupuuteid pole, seega muud osa ei kommenteeri, aga antud küsimuse vastus peaks üsna lihtne olema - kaupa broneerides küsige inimese nime.
Seda küll, kuid sinu jutu mõte kipub sinnapoole, kas on üldse vaja broneerida või müüagi kaupu kes-ees-see-mees põhimõttel. Kui broneerida ei soovita, siis ongi variant nt paluda siis kliendil eelnevalt kauba eest tasuda ja tulgu hiljem järele. Minu väljapakutu käis pigem selle kohta, et kui ikkagi on soov broneerida.
'93 318is | '06 C180K | '95 316i | '15 Golf GTI | '17 Golf R | '18 A4
Kasutaja avatar
Raitz330
Huviline
Postitusi: 356
Liitunud: 26.09.2009 19:34 20
Peamine sõiduk: BMW E30 330d
Asukoht: Võru

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas Raitz330 »

Inimesi ikka igasuguseid. Nii kui jama majas kohe teemat kirjutama ja kiruma. Endal küll positiivsed kogemused carway-ga ning kõik asjad korras ja õiged olnud. Kui midagi valesti oleks läheks tagasi ja saadakse kokkuleppele.
Arvan et, kui hääletus teha siis postitiivseid kogemusi rohkem.
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas mastergut »

porku kirjutas:Ma siinkohal isegi astuks ühe jalaga Siimu poolele,
eelpool oli juttu sellest, et keegi helistab ja küsib jupi olemasolu ja hakkab järele sõitma : See ei ole broneering... see on väide, et ta hakkab vb tulema, lõpuks ei tulegi mis iganes põhjusel.

Tegemist on siiski äriga, kui tahad kindlalt seda juppi ära osta, siis maksa kohe ära ka olenemata kui kaugel sa oled puhas loogika ütleb, et kui saad arve, maksad ära siis see kantakse laost maha ja järgmisele küsijale öeldakse, et seda juppi enam ei ole ja sinu soovitud jupp seisab kusagil kenasti ootel ja keegi seda ei saa, kui kohale jõuad ja kuidagi ei sobi see siiski, siis saad ju raha tagasi..

Kui sa midagi müüd, et selle eest raha saada siis on 97% juhtudest : Kes ees see mees - seda nimetatakse äri tegevuseks.

E: ja nüüd just meenus, et carways oli/on üks navibox ca kaks kuud tagasi Siim mainis mulle,
kogu selle loogika kohaselt peaks ma sinna minema, jalaga ukse lahti lööma ja seda nõudma hakkama - iseasi muidugi kas see enam alles on, aga mulle ju kunagi öeldi, et on...
hs_ kirjutas:
siim kirjutas: Öelge palun kuidas me peaksime vahet tegema sinul, sellel härrasmehel või ükskõik millisel kolmandal isikul?
Carwayga erilisi kokkupuuteid pole, seega muud osa ei kommenteeri, aga antud küsimuse vastus peaks üsna lihtne olema - kaupa broneerides küsige inimese nime.
Ei käinud seal jalaga uksi peksmas. Helistadin 2 korda esimenekord uurisin kas on ja 5 min hiljem ütlesin et hakkasin liikuma ja jõuan 1.5 tunnipärast.
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas mastergut »

Raitz330 kirjutas:Inimesi ikka igasuguseid. Nii kui jama majas kohe teemat kirjutama ja kiruma. Endal küll positiivsed kogemused carway-ga ning kõik asjad korras ja õiged olnud. Kui midagi valesti oleks läheks tagasi ja saadakse kokkuleppele.
Arvan et, kui hääletus teha siis postitiivseid kogemusi rohkem.
Loomulikult saab kokkuleppele aga kokkulepeteni kulub aega.
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
Tauri.
Huviline
Postitusi: 3001
Liitunud: 05.02.2009 19:40 22
Peamine sõiduk: X5
Asukoht: Võru

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas Tauri. »

Kõik tõesti väga hea, alati on katkine osa või vale detail kohe ümber vahetatud ning tasuta uus saadetud.
See pani küll kukalt kratsima, et paar kuud tagasi ostsin m47n pihusti 70euro eest, siis paar nädalat tagasi oli hind juba topelt. Siis pidi küll kahjuks mujalt otsima.
BMW
Vasta