Ostuabi.

Nõuanded sõiduki soetamisel
Suletud
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Võimalik, et hoopis ahned, kitsid, kokkuhoidlikud või midagi selles suunas, et premium asemel rahulduvad sellega(?)
Linnar Priimägi seletab lisaks selle brändinduse filosoofia kindlasti paremate kaasuste kaudu kui mina siin oma võimlemistega nii, et kirjuta talle, kui sees kripeldab. :)
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4349
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas PeeterA »

Eeldan, et härra ttsys nõuab premium-kvaliteeti ka elu muudes valdkondades :lol: Elamine peaks olema vähemalt Tornimäe penthouse korteris, sest rotid elavad Lasnas või kusagil põllu peal kipskarbis. Toitu käib ostmas Stockmannis, sest kokkuhoidlikud käivad Maximas. Välisreisile minnes tellib charterlennu, sest vähenõudlikud reisivad Ryanair'i tiibadega bussiga jne :mrgreen:
tel. 51 949 859
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Parim haridus ja kui see on olemas siis premium ongi standard olukord. ;)
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4349
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas PeeterA »

Haridusest pole abi kui puudub haritus. Igasugu EBS-i ja Euroülikooli paberitega tõusikuid ennemgi nähtud.
Ilmselt Linnar Priimägi käe all saab kah õppida snooblikuks preemiumivennaks :mrgreen:
tel. 51 949 859
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Loodusõnnetusi on kõikjal nähtud. Ka MIT-is ja HW-dis. :)
Linnar Priimägi all ei ole midagi pidanud tegema ja seega ei tea kaasa rääkida aga, kes keelab mõne oma iidoli käest siis tarkust küsida, kui omal puudu jääb? :mrgreen:
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

Kui sinu ideoloogiat ttsys edasi kanda, siis oleks normaalne elustandard elada mitmes villas ja penthouses ning sõita Bugatti Veyroniga ja muude sääraste autodega, alla selle üldse ei kõlbaks.

Eks neid tõusikuid ole ennegi nähtud, kes räägivad kõrgest elustandardist, aga miljoneid ei paista kuskil olevat.
Eks see näitab vaid kitsast silmaringi ja sallimatust ning maailmast mitte arusaamist ja sellest, mis on elus tegelikult tähtis ei saada aru.
Eriti vägev on see, kuidas sellised arvavad, et nende peale hullult kade ollakse.
Ma ei ütle midagi halba selle kohta, kui kellelgi raha on, kes seda ei tahaks, aga seada kõrge elustandard normiks on üsna vale ja kitsa silmaringi näitaja, haridus matsi ei riku, sama võiks öelda ka rahahunniku ja auto kohta.
Sa võid selle seada endale normiks ja sinnapoole püüelda kõva tööga, aga kedagi teist halvustada sinna mitte kuulumise pärast on väga lame.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Ise räägid, et tahad objektiivsust. :)

Kui tõde näkku lasta siis sõnumitooja on "lame" või "madalalaubaline" jne. :mrgreen: :mrgreen:

Eesti Pank on subjektidele ulatuva kriteeriumi kommersbankadele peale libistanud, et üle oma võimete elamist kuidagigi ohjata. Riik peabki kõige hädisemate vajadustega arvestama.
Igaüks peabki oma kohta ise teadma ja kui ta seda ei tea siis pannakse paika. ;) See ei ole minu tsitaat aga täpselt nii ongi. Oma võimete kohaselt tark elabki ja kindlasti oskab siis ka unistada ning elab selleks, et neid realiseerida. Kui kellegi jaoks on unistus BMW siis miks mitte? Unistada ei ole keelatud. Õnneks ma ei pakkunud, et selleks unistuseks võib ka Honda olla. :mrgreen:

Lõpetuseks: vihake mängu mitte mängijaid. ;)
Viimati muutis ttsys, 24.10.2017 19:29 31, muudetud 1 kord kokku.
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

ttsys kirjutas:Ise räägid, et tahad objektiivsust. :)

Kui tõde näkku lasta siis sõnumitooja on "lame" või "madalalaubaline" jne. :mrgreen: :mrgreen:

Eesti Pank on subjektidele ulatuva kriteeriumi kommersbankadele peale libistanud, et üle oma võimete elamist kuidagigi ohjata. Riik peabki kõige hädisemate vajadustega arvestama.
Igaüks peabki oma kohta ise teadma ja kui ta seda ei tea siis pannakse paika. ;) See ei ole minu tsitaat aga täpselt nii ongi. Oma võimete kohaselt tark elabki ja kindlasti oskab siis ka unistada ning elab selleks, et neid realiseerida. Kui kellegi jaoks on unistus BMW siis miks mitte? Unistada ei ole keelatud.

Lõpetiseks:vihake mängu mitte mängijaid. ;)
Sa ei ole mingit tõde näkku lasnud.
Ma lihtsalt seletasin, et BMW pole nii ülim, nagu siin mõni üritab seletada ja 8nda generatsiooni Accord on väga hea auto ja mitte sugugi niipalju kehvem BMW 5ndast seeriast, kui siin mõni eriti sina, väita üritab.
Muud mitte midagi, sina lihtsalt ei suutnud sellega leppida.
Minu majandusliku olukorraga ei ole siin midagi pistmist ja auto ei ole küll mingi näitaja kellegi suhtes.
Muideks antud Accord on osta üsna kallis ja ka pidamiskulud ei ole soodsad, aga siiski lõppkokkuvõttes soodsam, kui BMW.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Honda on odavam kui BMW.
See ongi näkku lastud aksioom.

Odav on odav. See ei ole kõigile.
Ka kunagise BMW saab "odavaks" Honda-ks hävitada. :)
5000€ E60 just seda tähendabki. ;)

Selles mõttes Dacia Logan või Sandero oma sihtgrupi vajadusi just täitmas ongi. Milleks "jama" eest veel Honda hinda maksta? :mrgreen:
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

ttsys kirjutas:Honda on odavam kui BMW.
See ongi näkku lastud aksioom.

Odav on odav. See ei ole kõigile.
Ka kunagise BMW saab "odavaks" Honda-ks hävitada. :)
5000€ E60 just seda tähendabki. ;)

Selles mõttes Dacia Logan või Sandero oma sihtgrupi vajadusi just täitmas ongi. Milleks "jama" eest veel Honda hinda maksta? :mrgreen:
Kui sa ei tee Dacia Loganil ja 2008-2015 Accordil vahet, siis ei ole sinuga millestki rääkida.
See Accord ei ole kuskilt otsast odav ja vahe Dacia Loganiga on mäekõrgune.
Nüüd läheb jälle vana raja peale tagasi, kus sa oma ignorantsust tõestad, seega ei viitsi rohkem.
Viimati muutis al101, 24.10.2017 19:57 25, muudetud 2 korda kokku.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Inimene - sul on "Honda" probleem. ;)
Müü heaga see Honda ära ja võimalikult kaugele, sest muidu kaob veel tervis, kvaliteetuni... töövõimest rääkimata. :mrgreen:
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

See Dacia võrdlus tõestabki, et sinu puhul on vaid premium margid ja muu on sinu jaoks juba eos välistatud ja sa ei vaevugi reaalseid vahesid uurima.
Sa võid isegi sõita nii selle Accordi, kui 2012 5nda seeriaga, sa lihtsalt teadlikult juba eirad ja ei lase infot ligi.
Sul on sellised arvamused juba kinnistunud ja sa eirad tõde.

Sul on suur põikpäisus, selle kohta on kindlasti ka parem sõna olemas, aga ei tule hetkel meelde.
Sulle võib tõe teha puust ja punaselt ette, sa ei saa ikka aru.

Kui ma saan mõne uue autoga sõita, siis ma kasutan võimalust ja just üritan hinnata seda ja tunda selle omadusi, üritan selgeks teha, mida ta endast kujutab ja kuidas on vahed nii minu auto, kui teiste autodega, millega sõitnud olen.

Huvitav oleks teada, millega ja mis aasta omaga sa ise sõidad, et siin sellist kõrgklassi juttu räägid.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Mul on elus töö alaselt olnud kasutada palju erinevaid sõidukeid, sh ka jaapanlasi. Aastaid järjest ja erinevaid. Kokkuvõttes võta üks ja viska teist.
Elu jooksul on ka mitmed uued autod ostetud, salongist kuni 4km läbisõitu hodomeetril mitte juba kellegi "küünevihaga".

Pigem põud on selles, et a la 10 aastat vanad BMW-d on kasutajate poolt hondatoyotarajakateks devalveeritud olematu hoolduse ja rääbakate varuosadega.
Ei ole vaja võrrelda surnud BMW-d juba jaapanlase kirstuga.
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

Ja nüüd seleta, mis seal kirstuga seondub?
Ütlesin juba, et sa eirad omadusi, ilmselt pole sa 2008-2015 Accordiga ka sõitnud, veel vähem objektiivselt.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Kõik seostub kirstuga. Seal võib elutuid asju ja objekte sees hoida aga mitte elavana seal tunda. Universaalkerega Accord on ka väliselt üks matusekirst, eriti veel siis, kui musta värvi.
Kord olime kolleegiga 4 päevasel tööreisil ja riigis, kus Honda-d väga populaarsed. Sellel samal nii lemmikuks peetud Accordi rajakal oli mingi 40 000 seljataga. See on olnud üks väsitavam rendiauto läbi ajaloo. Ma isegi ei taha kogeda, mis on sellise 200 000 sõitnuga koos viibida. Jah on veel hullemaid olnud aga antud teemas see kohe kindlasti ei lohuta.
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

ttsys kirjutas:Kõik seostub kirstuga. Seal võib elutuid asju ja objekte sees hoida aga mitte elavana seal tunda. Universaalkerega Accord on ka väliselt üks matusekirst, eriti veel siis, kui musta värvi.
Kord olime kolleegiga 4 päevasel tööreisil ja riigis, kus Honda-d väga populaarsed. Sellel samal nii lemmikuks peetud Accordi rajakal oli mingi 40 000 seljataga. See on olnud üks väsitavam rendiauto läbi ajaloo. Ma isegi ei taha kogeda, mis on sellise 200 000 sõitnuga koos viibida. Jah on veel hullemaid olnud aga antud teemas see kohe kindlasti ei lohuta.
universaal mulle ei meeldi.
Aga see uuem Accord jookseb nagu E34/E39 BMW, sellisel juhul peaks BMW ka olema väsitav :D
Ehk seletad, mida seal väsitavat on?
Accord on vaikne, stabiilne, kuulab hästi rooli, on väga kindel ka 150ga sõites, mitte ei mõista, mida seal väsitavat saab olla.Ka 180 ei ole selle autoga eriline kunst sõita, üle selle hakkab tulema kerge ujumine, mis on kergelt korrigeeritav, ilmselt esiveolise teema.
Sinu kirstuvõrdlus on ikka täiesti mööda asi, sa tõesti lihtsalt suvalt lahmid, täiesti suvalt.
Minu oma on üle 130 000 sõitnud.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

E39 on aastal 2008 juba ise 1 muuseum. Sealt ei ole vajagi otsida seda, mis aastal 2010 tollel ajal ees oli.
Honda-l on premium seerias selline asi nagu Proton. See on juba midagi premium lähedal aga sedagi vaid mõned aastad, sest materjalid on ikkagi odavad ja väsivustunnustega UV-le, kui olmekulumisele.
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

ttsys kirjutas:E39 on aastal 2008 juba ise 1 muuseum. Sealt ei ole vajagi otsida seda, mis aastal 2010 tollel ajal ees oli.
Honda-l on premium seerias selline asi nagu Proton. See on juba midagi premium lähedal aga sedagi vaid mõned aastad, sest materjalid on ikkagi odavad ja väsivustunnustega UV-le, kui olmekulumisele.
BMW 5 seeria maksab uuena alates 46 700, Accord algas vähemalt 2014 aastal 19 290 Eurot.
Me ei saagi ju oodata, et omadused samad oleks, aga arvestades, kui palju on Accord odavam ja kui lähedale ta BMW-le oma sõiduomadustelt saab ja muidu on ka tegemist kena autoga ja teps mitte odavaga, siis ei ole BMW niipalju parem, kui ta maksab rohkem.
Accordi ja BMW 5nda seeria vahe on võibolla 30%, varustust arvesse võttes võibolla 40-50%, aga see ei muuda enam sõiduomadusi.
Kuid täisvarustuses 5-s seeria maksab ka juba korralikult rohkem.
Meenutan siinkohal, et ka Accordile sai korralikku varustust, sealhulgas adaptiivne püsikiirusehoidja.
BMW omadus on ilmselt ka kvaliteetsem värvkate, aga see ei muuda sõiduomadusi.
Ka nelikveo võimalus on BMW pluss.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

See on "vaeste mantra", millega ennast lohutada. Paljude jaoks lihtsalt läbitud eluetapp. :mrgreen:

Sama mantra sobib ka odava kraami "pähe määrimiseks". Loomulikult, kui see kattub mentaalse-sotsiaalse-majandusliku võimekusega siis ongi kõik lihtne ja loogiline.
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

ttsys kirjutas:See on "vaeste mantra", millega ennast lohutada. Paljude jaoks lihtsalt läbitud eluetapp. :mrgreen:

Sama mantra sobib ka odava kraami "pähe määrimiseks". Loomulikult, kui see kattub mentaalse-sotsiaalse-majandusliku võimekusega siis ongi kõik lihtne ja loogiline.
Kogu aeg sa järjekordselt lihtsalt lahmid ja ei vaata reaalsust, lihtsalt oled omas kinni.
Jah minu viga, et sinuga edasi vaidlesin, sa lihtsalt kinnitad kogu aeg, et oled pähe võtnud, et ainult premium margid on midagi väärt ja ülejäänut sa eirad, isegi siis, kui sul hea jaapani auto nina all seisab.
Mind ei häirigi niiväga see, et sa jaapani auto kohta jama toodad, vaid sinu ignorantsus häirib, kuidas sa eirad reaalsust ja oled nii kinnistunud arusaamadega, mis on fantaasia vallast.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Ma mitte ei eira vaid pean seda otseselt rämpsuks. Neid ei ole vaja üldse toota ja keskkonda reostada. :mrgreen:

Probleem on vaesus ehk eksisteerib nõudlus "rämpsule". Piisab Dacia Sandero-st, et punktist A punkti B liikuda. Kui eesmärk oli säästusõiduk teha siis nii on vaja asju ka nimetada. Honda, Toyota jne on minu jaoks garbage divisjoni paigutatud ja seni kuni nende uute autode sihtgrupp on täpselt "nii pooletoobised" nagu nad täna on siis ei välju need tootjad minu jaoks ka sellest kastist. Keskpärasus ei ole minu jaoks. Lihtne.
Kasutaja avatar
WhoIsTheMaster
Huviline
Postitusi: 330
Liitunud: 23.09.2014 15:22 56
Peamine sõiduk: E61 535d/530xd
Telefon: 53917831
Asukoht: Keila/Tallinn
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas WhoIsTheMaster »

player three has entered game

kui ttsys hindab üliinimlikust igal alal ja igas olukorras, siis võiks kriitiliselt oma õigekirja ka suhtuda.
Minul endal pole küll millegagi hiilata ja ei pretendeerigi sellele, kuid kui härra ise ülimat kvaliteeti nõuab, siis võiks kriitiliselt oma õigekirja jälgida. näiteks
ttsys kirjutas:kaasa rääkida aga, kes keelab mõne oma iidoli käest siis tarkust küsida
vanasti käis ikka koma "aga" ees mitte järgi.
ttsys kirjutas:Ise räägid, et tahad objektiivsust.

Kui tõde näkku lasta siis sõnumitooja on "lame" või "madalalaubaline" jne.
Süda on BMW.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5352
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ooDDoo »

Kaua te viitsite seda junni poleereida. Peaks juba ammu selge olema,et pole mõtet. Tulemus on ikka junn.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Mängu tuli varasemalt tuntud "kooliraha tagasi küsija" eksole.

Ikka ei ole veel raha tagasi küsinud? Viimane aeg ka eesti keele osas. :mrgreen:

Ma ei ole tihti 5.5" ekraanil kirjutamisega osav. Tunnistan seda.

See, mis puudub "aga" kasutust on selles lauses rõhumäärsõna ja eesti keele reeglite kohaselt seal koma ees ei käi.

Kas veel mõni haugatus või puuks? ;)

WhoIsTheMaster kirjutas:player three has entered game

kui ttsys hindab üliinimlikust igal alal ja igas olukorras, siis võiks kriitiliselt oma õigekirja ka suhtuda.
Minul endal pole küll millegagi hiilata ja ei pretendeerigi sellele, kuid kui härra ise ülimat kvaliteeti nõuab, siis võiks kriitiliselt oma õigekirja jälgida. näiteks
ttsys kirjutas:kaasa rääkida aga, kes keelab mõne oma iidoli käest siis tarkust küsida
vanasti käis ikka koma "aga" ees mitte järgi.
ttsys kirjutas:Ise räägid, et tahad objektiivsust.

Kui tõde näkku lasta siis sõnumitooja on "lame" või "madalalaubaline" jne.
Kasutaja avatar
WhoIsTheMaster
Huviline
Postitusi: 330
Liitunud: 23.09.2014 15:22 56
Peamine sõiduk: E61 535d/530xd
Telefon: 53917831
Asukoht: Keila/Tallinn
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas WhoIsTheMaster »

Keeleteadlane ttsys on rääkinud. Ja nagu ma ka ennetavalt ütlesin "Ma ei pretendeeri keelekasutuse musternäidiseks".
Kui keeleteadlane ttsys väidab, et rõhuasetuse tõttu seal "aga" ees koma pole, siis miks see "aga" järgi on, jääb endiselt arusaamatuks.

Jäi lihtsalt silma riivama, kuna minu emakeele õpetaja oleks selle peale tõenäoliselt omal silmad peast kraapinud.
ttsys kirjutas:ttsys kirjutas:
Ise räägid, et tahad objektiivsust.

Kui tõde näkku lasta siis sõnumitooja on "lame" või "madalalaubaline" jne.
koolirahadega pole midagi teha. ei tea, ei koti selle sinupoolne tähendus.
Süda on BMW.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Sellepärast, et "kes" on küsisõna ja selle ees koma kasutus on lause ehituse stiilile omaselt lubatud.
Miks lause algab väikse tähega?

See emakeele õpetaja ema keeras ilmselt "hauas ringi", et selline juhtum tema tütre õpilasega. :mrgreen:
WhoIsTheMaster kirjutas:Keeleteadlane ttsys on rääkinud. Ja nagu ma ka ennetavalt ütlesin "Ma ei pretendeeri keelekasutuse musternäidiseks".
Kui keeleteadlane ttsys väidab, et rõhuasetuse tõttu seal "aga" ees koma pole, siis miks see "aga" järgi on, jääb endiselt arusaamatuks.

Jäi lihtsalt silma riivama, kuna minu emakeele õpetaja oleks selle peale tõenäoliselt omal silmad peast kraapinud.
ttsys kirjutas:ttsys kirjutas:
Ise räägid, et tahad objektiivsust.

Kui tõde näkku lasta siis sõnumitooja on "lame" või "madalalaubaline" jne.
koolirahadega pole midagi teha. ei tea, ei koti selle sinupoolne tähendus.
sigaelmar
Huviline
Postitusi: 3716
Liitunud: 02.07.2006 16:24 43

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas sigaelmar »

Teoorias on võimalik, et Accordiga on sama hea sõita kui Bemmiga aga reaalselt ma kahtlen selles. Või mis on sama hea? Et mõlemad lähevad sinna kuhu rooli keerata?
Mul on üks sõber kellel oli 2006 aasta Subaru Outback ja ta ei saanud aru miks Audi A6 on parem auto. Subarul on ju sama palju lisavarustust. Ma ei suutnud talle selgeks teha, et Premium tunnet ei saa mõõta, seda peab tunnetama. Tema ei tunnetanud. Jaapanlane ei mõista luksust nii nagu eurooplased, jänkid ka mitte. Ma olen istunud suure tuhinaga suht uude Lexus LS'i ja no OK jätame sisu disaini maitse asjaks aga no krt detailid olid ikka nagu kusagilt mänguasja tehasest tellitud.
316ti E46; 325i E36; 325iA E36; 328iA E36; 520iA E34; 520iA E34; 525tdsA E39; 525dA E61; 528i E39; 530dA E60; 730d E65; 730iLA E38; 740iA e38; 750iLA E38; 750iLA E38; 750i E65; X5 4.4i E53
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

sigaelmar kirjutas:Teoorias on võimalik, et Accordiga on sama hea sõita kui Bemmiga aga reaalselt ma kahtlen selles. Või mis on sama hea? Et mõlemad lähevad sinna kuhu rooli keerata?
Mul on üks sõber kellel oli 2006 aasta Subaru Outback ja ta ei saanud aru miks Audi A6 on parem auto. Subarul on ju sama palju lisavarustust. Ma ei suutnud talle selgeks teha, et Premium tunnet ei saa mõõta, seda peab tunnetama. Tema ei tunnetanud. Jaapanlane ei mõista luksust nii nagu eurooplased, jänkid ka mitte. Ma olen istunud suure tuhinaga suht uude Lexus LS'i ja no OK jätame sisu disaini maitse asjaks aga no krt detailid olid ikka nagu kusagilt mänguasja tehasest tellitud.
Ma ei öelnud, et sama hea sõita, aga ei jäänud palju alla 2012a 5ndale seeriale, sõiduomadused olid sarnased.
Märkan seda uute autode puhul üha enam, et nende sõiduomadused muutuvad üha sarnasemaks, põhjus on väga lihtne, üha enam panustatakse veermiku arendusse.
Ja, et asi oleks selge, annan veelkord lingi, millisest Accordist on jutt.
https://sakala.postimees.ee/193377/hond ... pikka-teed" onclick="window.open(this.href);return false;
Oleks ka veider, kui kaks korda kallim auto, ei oleks parem, muidugi on F10 BMW 5 seeria parem, küsimus on selles, kui palju.
Salongis on natuke suurem vahe, kui sõiduomadustes, BMW kasuks.

Toonitan ka siinkohal, et võrdlus oli legaalselt ja mõistlikult sõites, nagu tavaliselt maanteedel sõidetakse.
Samas tean, et Accord on hea ka 150ga sõites ning ka 180 on kerge sõita, üle selle tekib kerge ujumine, mida on kerge kompenseerida, küllap esiveolise teema.
Mu eesmärk ei ole kellegi autousku otseselt muuta, aga lihtsalt võiks autode reaalseid omadusi natuke arvestada.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas ttsys »

Need küsimused ongi pigem Honda otsa kukkunud subjekti unetust tekitavad küsimused ehk mida tal elus ei ole või millest ta ilma jääb. ;) Tõelise BMW omanik selliste pseudokatega ei tegele, sest tema eest on hoolitsetud. Ta ei leia end arutlemas nii nagu "Honda-ga abielus" olev siin; Kas tal on paremuselt teine või äkki neljas naine? Kas ta paremuselt teine kooliharidus on ikka väga palju viletsam kui kolleegil? Kas ta lapsed on ikka õige geeniga kokku lastud ja palju viletsamad? jnejne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lisaks päeva lõpus mitte kedagi ei huvita see, kui palju rämps prügikastis haiseb. See on ette teada, et tuleb hetk ja toimub tühjendus. Varem-või-hiljem ja see toimub.
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Ostuabi.

Postitus Postitas al101 »

ttsys kirjutas:Need küsimused ongi pigem Honda otsa kukkunud subjekti unetust tekitavad küsimused ehk mida tal elus ei ole või millest ta ilma jääb. ;) Tõelise BMW omanik selliste pseudokatega ei tegele, sest tema eest on hoolitsetud. Ta ei leia end arutlemas nii nagu "Honda-ga abielus" olev siin; Kas tal on paremuselt teine või äkki neljas naine? Kas ta paremuselt teine kooliharidus on ikka väga palju viletsam kui kolleegil? Kas ta lapsed on ikka õige geeniga kokku lastud ja palju viletsamad? jnejne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lisaks päeva lõpus mitte kedagi ei huvita see, kui palju rämps prügikastis haiseb. See on ette teada, et tuleb hetk ja toimub tühjendus. Varem-või-hiljem ja see toimub.
Sa oled vaene, kuna sa ei sõida Bugatti Veyroniga, sa elad seetõttu ebakvaliteetset elu ja vabandad ennast BMW-ga, lepid BMW-ga võibolla ka Mersuga, mine tea.
Suletud