Pettur Jan Püvi, foorumi nimega Because!

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
k.kask
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 24.12.2016 13:42 09
Peamine sõiduk: BMW E91 330XD
Asukoht: Pärnumaa

Pettur Jan Püvi, foorumi nimega Because!

Postitus Postitas k.kask »

Kuna selline lugu juhtus minu vennaga, siis jagan seda ka siin, äkki pakub kaasfoorumlastele ka midagi müügiks! Fb esineb nime all lihtsalt: Jan

Jan Püvi - pettur!

25. september ostsin esistange ja esitule. Peale 3 nädalat ja korduvaid edasilükkamisi ja vabandusi hakkas tekkima kahtlusi asjade olemasolu suhtes: jupid pidid olema väidetavalt saadetud cargoga juba ammu ära, kuid nii cargosse helistades kui kohapeal küsimas käies ei olnud neil ühtegi märget, et asju oleks üldse üritatudki saata.

Kuna isik enam eriti kirjadele ei vastanud, hakkasin lähemalt asja uurima; sain teada ta täisnime, mille google-sse panekul jäi silma, et väidetavalt on ta mitmelt inimeselt raha välja petnud (hinnavaatluse foorumist) ning kohtutäitur on ka peal ettevõttes, kus sellenimeline isik ainuke osanik on.

Peale seda tegin ähvarduse - kas too asjad kohale, maksa raha tagasi, või postitan facebooki ja bmw foorumisse. Peale seda jutt veidike muutus, aga vabandused ei lõppenud. Lõpuks sain ühe tutvuse kaudu teada, et väidetavalt on tegu suurtes võlgades oleva isikuga, kes igal võimalusel inimesi üle laseb. Kahtlusi tekitas ka veel see, et raha lasi ta kanda (väidetavalt) oma vanaema pangakontole, kelle nime ma siin hetkel avalikustada ei sooviks. Ilmselt seda siis kohtutäituri tõttu.

Selle tuttava abiga sain oma raha lõpuks tagasi, ning kuna Janiga kokku leppisin, et ei tee postitust kui raha tagasi saadab, ei postitanud kohe - nüüd aga sain järgmiselt tuttavalt teada, et sama isik lasi ka teda 200 euroga üle ja pole kirjadele enam vastanud. Seetõttu leian, et oleks mõistlik igaks juhuks teada anda - kui selle vennaga tegemist teete, siis ainult käest kätte. Kui raha talle saadate, olete ilmselt sellest ka ilma.
rait183
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 21.05.2009 07:52 05
Peamine sõiduk: F10

Re: Pettur Jan Püvi, foorumi nimega Because!

Postitus Postitas rait183 »

Oli juulis sarnane teema temaga.
Küll pidi tööasjus järsku Leetu minema ja ei saanud velgi mulle saata. Ja siis Leedust tagasi tulles oli tal garage tühjaks varastatud koos velgedega :D jne

Lõpuks sain ikkagi kahes osas oma rahad kätte. Selleks tuli muidugi paar korda mainida, et annan asjale ametliku käigu.

Ta peaks olema isegi varem süüdi mõistetud ja karistatud selliste pettuste eest.
Rando.
Huviline
Postitusi: 441
Liitunud: 24.05.2013 15:41 02
Peamine sõiduk: BMW X6 E71
Telefon: 53040034
Asukoht: Tartu

Re: Pettur Jan Püvi, foorumi nimega Because!

Postitus Postitas Rando. »

k.kask
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 24.12.2016 13:42 09
Peamine sõiduk: BMW E91 330XD
Asukoht: Pärnumaa

Re: Pettur Jan Püvi, foorumi nimega Because!

Postitus Postitas k.kask »

Rait, täitsa tuttav lugu ja, 100 erinevat vabandust. :)
Rando, pärast leidsime ise ka selle üles, uskumatu, tüüp pani oma ema auto panti, et laenuga pettust teha. See juba ütleb nii mõndagi. :mrgreen:
sigaelmar
Huviline
Postitusi: 3716
Liitunud: 02.07.2006 16:24 43

Re: Pettur Jan Püvi, foorumi nimega Because!

Postitus Postitas sigaelmar »

Ma oleks tõenäoliselt ka saanud petta tema käest aga jätsin ise viimasel hetkel asja kahtluste pärast pooleli. Imestasin, et ta oma õige nime ütles kui ma seda küsisin. Sel hetkel korraks mõtlesin, et äkki ikka ei ole enam pettur sest mina tema asemel oleks küll mingi suvalise nime andnud kui ma tahaks kellegi p€@$et lohku tõmmata. Aga jätsin igaks juhuks ikkagi ülekande tegemata.
316ti E46; 325i E36; 325iA E36; 328iA E36; 520iA E34; 520iA E34; 525tdsA E39; 525dA E61; 528i E39; 530dA E60; 730d E65; 730iLA E38; 740iA e38; 750iLA E38; 750iLA E38; 750i E65; X5 4.4i E53
Vasta