325 TDS '95 Tartus

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
aura
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 25.06.2007 17:31 24

325 TDS '95 Tartus

Postitus Postitas aura »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Tere, oskab keegi selle auto kohta mingisugustki informatsiooni jagada ? Ehk keegi vaatamas käinud. Läbisõit on muidugi täielik jama aga varustuse poolest tundub suhteliselt kobe. Et on kellelgi äkki midagi kasulikku öelda ennem kui tallinnast teekonna tartusse ette võtan.
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Tere.

Näna on, et autot on värvitud, vähemalt paremat külge ja mitte eriti hästi kuna osaliselt on ka küljekarp värviga koos. Teiseks, mis jubedalt häirib on lakiga rüvetatud tuled. Kolmandaks, see kes autot müüa tahab võiks ta ka enne pildi tegemist puhtaks pesta.
Mina hoiaks sellest autost eemale.
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Ei tundu jah väga korralik. Selle raha eest kindlasti mitte kõige targem valik.
Puit e36s on nilbe :) Aga selliseid puitliiste nagu tagaustel ei olegi ma varem näinud.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Päris heasti on selle auto puhul harrastatud nö teibituuningut:) Lakitud suunad ning toonklaasi panemise kvaliteet viitab kindlasti isetegijale. Üldiselt soovitaks korraliku diisli saamiseks maksta korralikumat hinda ning valida võimalikult plank isend. Kindlasti tuleb odavam kui poolpidust autot remontima hakata.
aura
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 25.06.2007 17:31 24

Postitus Postitas aura »

Lähemalt uurides tundub see värvimise värk jah kahtlane, et kuidas annab üldse nii teha.. Toonklaas ja tuled ei ole muidugi midagi suurt, need annab alati välja vahetada ning ega see puit mind väga ei häirigi tegelt. maitse asi.

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri ... &otsi=otsi

ehk oskab/teab keegi nende hulgast midagi täpsemalt soovitada siis, kuigi esimesel pilgul tunduvad kõik kuidagi pidused olevat. Päris pikalt juba silma peal hoidnud diislitel aga ei liigu nagu eriti midagi head.
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

See diisel tundub täitsa kobe. Kuna auto asub Viljandis, siis tasub enne uurida, kas müüja on eraisik või müügiplats. Sealse müügiplatsiga on mul halvad kogemused. Nagu aru olen saanud, siis tegelevad kaks venda selle autoäriga. Ise olen seal kaks korda käinud ja olen mõlemaga suhelnud. Ikka siukest loba ajavad suust välja, et süda läheb pahaks. Kiidavad autot taevani ja räägivad, et nende ise sõidab sellega ja et väga rahulikult ja korralikult sõidab.

Siis võiks seda diislit vaadata.

Ja lõpetuseks. Pildilt, mis ei ole just kõige parema kvaliteediga, tundub ka see diisel enam vähem olevat.

Aga miks sa just kolmanda seeria diislit tahad? Nende valik on tõesti üsna nigel. Viienda seeria diisleid on tiba rohkem müügis, kuid nende seisukord tundub juba parem. Näiteks see 525tds paneb küll vesistama.
aura
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 25.06.2007 17:31 24

Postitus Postitas aura »

millegipärast ei istu viienda kere üldse kohe, võimalik et lihtsalt miski hetkeline kiiks küljes, aga jah kolmas tundub nagu kenam.

viskasin nüüd pilgi ka automaatide poole ning jäi silma järgmine isend

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

ei tea mis nüüd sellest arvata, tundub küll tip top olevat, nahk värk, kont, aga samas on see auto muidugi päris pikalt juba müügil olnud(hind kah muidugi krõbedam kui teistel). teab ehk sellest keegi miskit rääkida ? miski chip tuning kah, ei tea kui hea märk see ka on..

samas automaat võiks isegi nagu parem variant olla, kuna seda pole ehk nii väga peeneks lastud ?
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

No näed, hakkad asjadest paremini aru saama ja liigud õiges suunas
Vasta