Kasutatud autod UM'st

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
leho57
Huviline
Postitusi: 262
Liitunud: 10.02.2007 21:00 12

Kasutatud autod UM'st

Postitus Postitas leho57 »

Kas kellelgi on kogemusi selles vallas?
kindlasti uurin ka UMst ise üle aga siit saab nagu kõrvaltvaataja nägemuse paremini kätte :D
mis eelis on mul sealt ostes autol? ja kui keegi on sealt ostnud, on's nad ka siis nii korras ja hooldatud?
E34 525 tds - müüdud
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Põhimõtteliselt saad sa väikese ülevaate minu auto teemast. Ise sealt äsja ühe ostsin.
Kunagi olen neile ühe E46 sinna ka müüki viinud. Ja kõik nende lubadused on nagu klappinud, autole tehti 24p test, kõik vead mis avastati (õnneks oli masin 96% korras) vahetati ära ning loomulikult minu müügihinnast võeti see maha :)

Aga ostes oli ka väga meeldiv teenindus. Masin on vähemasti praeguseni väga tip-top. Eriti hinge läks see asi, et sel päeval kui masin mulle üle anti, siis tehti veel viimane kontroll, kus avastati, et aku on nõrga võitu. Ja mulle täiesti üllatuseks vahetati see ära ning pandi uus :) Samuti pakub UM päris häid finantstingimusi.

Asjade ajamisel soovitan herr Konksu või Kraavi.

EDIT: mis masin sulle seal muidu silma on jäänud? Üks E39 diisel?
530d
Kasutaja avatar
leho57
Huviline
Postitusi: 262
Liitunud: 10.02.2007 21:00 12

Postitus Postitas leho57 »

hetkel nagu midagi sellist:
http://www.bmw.ee/page.php?pgID=297fa77 ... &id=439950

või
http://www.bmw.ee/page.php?pgID=297fa77 ... &id=438994

uurin mõne aja pärast su autoteema ka üle.aga kokkkuvõtlikult nagu ma aru saan on see igati asjalikum ost kui mujalt platsilt?

liohtsalt olen mitmeid kordi juba päris palju mööda pükse saanud nende ostudega, et tahaks seekord võimalikult korras isendit :D
EDIT: lugesin läbi. tundub viisakas...
E34 525 tds - müüdud
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

Raivo kirjutas:avastati, et aku on nõrga võitu. Ja mulle täiesti üllatuseks vahetati see ära ning pandi uus :)
Mis siin ikka üllatuda, ega rohkem variante nagu pole ju ka kui aku pekkis on.
`93 525i M50
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Hornet kirjutas:
Raivo kirjutas:avastati, et aku on nõrga võitu. Ja mulle täiesti üllatuseks vahetati see ära ning pandi uus :)
Mis siin ikka üllatuda, ega rohkem variante nagu pole ju ka kui aku pekkis on.
Päris läbi ei olnud. Auto küll käivitus, aga mitte nii hästi kui peaks.
530d
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Aastal 2000 ostsin esinduse kaudu kasutatud E39 520i . Auto oli superkoralik ja nendepoolene asjaajamine ka lux. Niikaua kui Tartust Tallinna liikusin olid paberid korda aetud ja sai kohe kodupoole teele asutud. Eks seal on ka neid raipeid liikumas , nii nagu igalpool mujalgi. Samas müüdi sama aasta 528iA mis oli raibe mis raibe. Suure töonäosusega taksot sõitnud.
Ettevaatlik tuleb alati olla.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Lauri_V
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 17.07.2003 12:48 28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lauri_V »

Minu oli UM`iga selline vahejuhtum, et ostsin sealt endale auto ning 4 kuud hiljem pidas politsei kinni viitega kehtetust ülevaatusest. Auto ostsin 4 kuupäeval, aga ülevaatus lõppes eelneval kuul. Peale auto ostu sain registreerimistunnistuse, aga ei kontrollinud ülevaatuse lahtrit (teate ju küll, uus auto ja ähmi täis). Moraal: usalda, aga kontrolli. Lihtsalt, kui ei tehta ülevaatust, siis võiks vähemalt mainidagi.
Muidu viisakad mehed ja see ei olnud esimene ega ka viimane kord kui sealt ostan.
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1768
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Roland325 »

Eks seal ka inimesed ja võib ka seal taoline asi ununeda ;)
Lauri_V
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 17.07.2003 12:48 28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lauri_V »

Seda loomulikult, aga lihtsalt väga ebameeldiv on kui politsei peab sind kinni nagu kõige suuremat kaabakat (ikkagi "BMW"), maksad 500 krooni trahvi ja siis suundud 500 kroonisele ülevaatusele. Kõige hullem on see, et ise nagu polegi milleski süüdi ja omaarust ostsid auto kõige usaldusväärsemast kohast.
Janek
Klubiliige
Postitusi: 1555
Liitunud: 18.11.2003 16:13 10
Peamine sõiduk: E46 320d
Telefon: 56659473
Asukoht: Vilppula (soome)

Postitus Postitas Janek »

Enda 320d ostsin ka tallinna um-st jasoovitan ka väga hea teeninduse puhul .Kõik kontrollid tehti ära ja mis vaja vahetati ka välja nii et mina enam mujalt autot vist endale ei soetagi kui ainult esindusest.
Tel:56659473
Lauri_V
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 17.07.2003 12:48 28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Lauri_V »

No nii, kuigi siin kõik kiidavad UM teenindust pean märkima oma teistkordset mitte eriti head kogemust Tallinna esindusega (eelmisest ülalpool).
Müün antud hetkel UM`ist ostetud autot ning huviline/ostja oli olemas. Nüüd tuli temalt teade, et üks müügimees (sama kes auto mulle müüs ja tol hetkel väga väga kiitis seda ... mida müügimees peab loomulikult tegema) väitis et selle autoga on olnud suur rike, mis võib korduda jne jne. Auto kohta mainin veel seda, et uuena UM`ist ja seal ka kõik hooldused tehtud ning autol vanust vähem kui 5 aastat. Ei andnud siis too tõik rahu ja seadsin sammud esindusse. Selgus, et mõningasi asju tehtud (millest olin ka teadlik), aga antud rikke kohta puudus igasugune märge.
Ühesõnaga:
1. Minu meelest info andmine ilma omaniku loata ei ole päris õige tegu.
2. Hullem veel see, et info laimav.
3. Kui ka selline rike olnuks, siis miks see ei kajastu ajaloos.
Igatahes minu õiglustunne sai riivatud ning teadmine, et ülikond ja ilus lips ei tee veel meest veelkord tõdetud.
Ilusat ja kogemusterikast ostu!
Kasutaja avatar
leho57
Huviline
Postitusi: 262
Liitunud: 10.02.2007 21:00 12

Postitus Postitas leho57 »

kui UM's ei selgunud sellist asja siis äkki ajas potentsiaalne ostja segast. Ei tahtnud ikkagi osta (mõtles ümber vms) ja ei osanud muudmoodi seletada seda siis valetas mingi lollaka vale kokku. sedagi juhtunud.
E34 525 tds - müüdud
Vasta