Valin autot, andke nõu.

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1168
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Re: Valin autot, andke nõu.

Postitus Postitas VeikoA »

Et siis 235000 on liiga palju? Aga 200000?

Punane tegelt meeldibki kõige rohkem, aga noh eks kõik sõltub ju tehnilisest seisukorrast.
Kere poolest valingi ainult E36 sedaani. Muud ei paku huvi.
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1168
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Re: Valin autot, andke nõu.

Postitus Postitas VeikoA »

Käisin seda punast Taunex autos vaatamas. Külmunud auto läks poolest pöördest käima ja ta oli tõesti külmunud. Mingit eelsoojendust pole tehtud. Sportsumpa, natuke oli värv kahjustada saanud, aga üldiselt vähe.
Pöörded OK, müdin on nagu muusika mu kõrvadele. Kuulasin mootorit, midagi ebatavalist ei kuulnud.
Kapoti amordid ei jõudnud kapotet üleval hoida, ei tea kas külmast või on nad läbi. Juhiistme seljatoe kalde hoob ei töötanud, arvatavasti tross lahti/katki.
Istmed olid terved kõik. Ülevaatus oli just läbi saanud, aga omanikule helistati ja teeb homme oma raha eest ära.

Sain ka sõita ja ikka korralikult. Kui gaasi nati anda, siis liigub juba nagu loom. Ma olin üllatunud lausa.
Pidurid võtavad kah juba õrna vajutusega, nagu jääks kännu taha. Ja oli tunda, et pidurid korda tehtud ja seda oli ka ees kettaid vaadates näha.
Käsipiduri kangi liigutamiseks pole ka vaja palju vaeva näha, võtab juba mõne klõpsuga.
Lamellid on all.
Ma ei tea, ma armusin kohe ära sellesse kui teda kuulutuses nägin ja reaalis on veel parem.

Hinda lubati mulle kõvasti alla käänata

Aga veel otsustanud midagi pole.


Kas peaks seda õlikorgi trikki proovima?? Nässu ei keera midagi?


MartenL, sorry sulle kah, aga tõesti ei viitsi jamada välismaalt toomisega.
Harri_K
Huviline
Postitusi: 1897
Liitunud: 08.11.2007 14:53 04
Asukoht: Rakvere

Re: Valin autot, andke nõu.

Postitus Postitas Harri_K »

See esimene tundub siit pakutud varjantidest jah kõige normaalsem, kuid tal ju ei ole konditsioneeri peal?
Vasta