BMW X5 Leedust

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
exlusive
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 09.01.2008 16:22 37
Asukoht: viljandi
Kontakt:

Re: BMW X5 Leedust

Postitus Postitas exlusive »

tanel25 kirjutas:Esimeseks autoks x5 :lol: :lol:

Minu soovitus oleks. Osta mõni 5 seeria e39. Sõida aasta,hoolda autot ja siis saad teada ,kas üldse enam bmw-d tahad. :D

Omad kogemused ütlevad,et e39t ei maksa võrrelda e38 ga,see esimene laguneb ikka hullupööra võrreldes 7kaga.Palju on muidugi antud isendis kinni.Kuu lõikes peaks arvestama 3-5000.-eeku,et masin heas korras oleks.
750ILA exlusive 99a www.album.ee/armering
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Re: BMW X5 Leedust

Postitus Postitas tanel25 »

exlusive kirjutas:
tanel25 kirjutas:Esimeseks autoks x5 :lol: :lol:

Minu soovitus oleks. Osta mõni 5 seeria e39. Sõida aasta,hoolda autot ja siis saad teada ,kas üldse enam bmw-d tahad. :D

Omad kogemused ütlevad,et e39t ei maksa võrrelda e38 ga,see esimene laguneb ikka hullupööra võrreldes 7kaga.Palju on muidugi antud isendis kinni.Kuu lõikes peaks arvestama 3-5000.-eeku,et masin heas korras oleks.
Oleneb ka see, kas liisingusse või sulas välja. Kui liisingusse ala 3000-4000 kilose kuumaksega,siis saab ostja juba teha ise arvutused oma rahakotis,palju kuus saab autopeale kulutada. Kui liisinguta,siis oleks isegi x5 mõeldav. 10 kilo kuus autopeale kulutada on liig mis liig( MINU JAOKS). Ei saaks öelda just et e39 hullpööra laguneks(sõiduosa). Aga neid igasuguseid anduried saab küll vahetada.Ja enamus neende tilulilude hinnad algavad tonnist ja ülespoole.
4x6=1x nädalas
Vasta