e39 universaal ostmine (kuni 65k)

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
rgz
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 20.05.2006 09:54 31
Asukoht: Tallinn

e39 universaal ostmine (kuni 65k)

Postitus Postitas rgz »

Tere,

Esitan oma ostusoovi ning ehk abimehed juhivad mind õigele teele. Nimelt on mul küll varem e39 olnud (olgu öeldud, et kuna olen omanud umbes 6 erinevat marki autot, siis e39 bmw oli parima aga see pole oluline :) ) aga vajaksin siiski ehk veidi abi.

Nimelt võiks auto hind jääda 60-65k vahele. Aga küsimus on mootori valikus. Nimelt sõidan aastas ca 15k (kõigest), enamjaolt tööle-koju ning nv.väike ka väike tuur. Seega esiteks, kuna sõidan nii vähe, siis vist (lükake ümber) ei ole mul mõtet osta kallimat autot liisingusse!

Seega, umbes 15k KM aastas - kas ma peaks jääma bens. mootori juurde, või diisli (üldjuhul kallimad ja valik väiksem). Olen mootoritega väikestiviisi ka tutvunud, ning ilmselgelt (lükake ümber kui soovite) jääks ben mootori puhul kas 125 kw või 142 kw ning diisli puhul siis 3.0? Võtsin arvesse siis kütusekulu ja kiirenduste suhet.

Seega, palun soovitage mootorit minu kriteeriumide järgi e39 universaalile ja miksmitte ka oma autot :)
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: e39 universaal ostmine (kuni 65k)

Postitus Postitas jõmmu4 »

Minu valik oleks 528.Tava inimesele on sellel mootoril tõmmet ja minekut küllaga.
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
rgz
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 20.05.2006 09:54 31
Asukoht: Tallinn

Re: e39 universaal ostmine (kuni 65k)

Postitus Postitas rgz »

bensiinitaest jah 2.8 aga kas seega läbisõidu puhul mis jääb aastas kindlasti alla 20k, ei ole siis mõtet end diisliga lollitada?
Kasutaja avatar
Armin
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: 16.06.2007 21:57 42
Asukoht: Tallinn/Lasnamägi/Pirita/Muuga

Re: e39 universaal ostmine (kuni 65k)

Postitus Postitas Armin »

No mina küll ei saaks mingit mootorit veel valida 65kilo eest. Selle eest on korralike autode valik ikka väga kidur. Sellise hinnaga jälgiks auto seisukorda ja arvestaks 15000 - 20000 väljaminekuga järgneva aasta jooksul minimaalselt. Mina soovitaks sulle parem e34, 50000 - 60000 eest saad heas korras masina ja mõnusa mootoriga.
This cat, is cat, a cat, good cat, way cat, to cat, keep cat, an cat, idiot cat, busy cat!
Now read this text without cat.
Vasta