E39 kassetika asendamine monitoriga, Palun nata infot!

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

E39 kassetika asendamine monitoriga, Palun nata infot!

Postitus Postitas Holari »

Tere!
Ma nüüd ei tea, kas loll küsimus, aga kuna mul nata tume maa ja siin kolades ei leidnud nagu vastust oma küsimusele. Kuna mul autos, mis on 2000a E39, millel on peal suur kompu ja keskel kassett makk, siis tahaks asendada selle monitoriga, suure monitorga, mull nagu piisaks ainult monitorist ja sisendist, sest ülejäänud tuleks Alpine multimediakeskus. Nüüd küsimus, et kas on nii lihtsalt võimalik, et paigaldaks ainult originaal monitori, sest ma ei tahaks muud jama sinna panna ja sellele AV sisendiga ühendaks järele Alpine seadme, ilma et ma peaks hakkam asinna tervet alusetäit elektronikat sisse panema. Sest mul ainult vaja pilti näha, sest mu paigaltatav seade teeks nii häält, kui ka mängiks raadiot ja külgeühendatav seade mängiks DVD ja muud jama, aga pilti ei näita, muud nagu midagi, see oleks nagu peamine, ülejäänud vb ajapikku.
MA nüüd ei tea, kas saate mu jutust aru, mida ma tahaks saavutada, aga ma siiralt loodan.


Holari
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5357
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: E39 kassetika asendamine monitoriga, Palun nata infot!

Postitus Postitas ooDDoo »

Sa siis tahad nagu teise maki taha e39 ekraani?
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E39 kassetika asendamine monitoriga, Palun nata infot!

Postitus Postitas Holari »

Ei, ma tahan kõige lihtsamat varianti leida, et ma saaksin suure originaal monitori seal tööle ja nii, et näitaks ainult heliseadme pilti, millel on AV väljund. Muud ma sealt esialgu nagu näha ei tahaks. Kui ma saaks endale monitori, siis mida mul veel vaja on, et sealt ka sisendiga pilti näeb.KAs vaja mingeid muid boxe ja mooduleid? Selles nagu mõte, vb kirjeldasin keeruliselt, aga....ehk



Holari
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
texel
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 22.01.2009 18:30 46
Asukoht: Vøro Miis-->Norway Troll:)

Re: E39 kassetika asendamine monitoriga, Palun nata infot!

Postitus Postitas texel »

Kas mõttes midagi sarnast?
Makiks Kenwood DDX5022 multimedia.
http://www.upload.ee/image/1240155/IMG.JPG
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E39 kassetika asendamine monitoriga, Palun nata infot!

Postitus Postitas Holari »

Ei, ma ei tahaks sinna mingit isearetatud monitori, kui siis originnal, aga vist lihtsal sinna üles klapi taha, kus on praegu kassetikas, sinna vist panna sõitva monitoriga 1DIN pildiomasin, saab vajadusel ära kaotada,am ei suuda kannatada mitteoriginaal nägu
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: E39 kassetika asendamine monitoriga, Palun nata infot!

Postitus Postitas PeeterA »

tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E39 kassetika asendamine monitoriga, Palun nata infot!

Postitus Postitas Holari »

Vat täpselt minu mõte! Aga mis väega need nupud on tööle saadud?
Aga mul on selline seade http://www.alpine-electronics.co.ee/pro ... b222r.html, kuna aga sellel ei ole originaalis displayd, vaid kasutab nt auto originaali, nagu mu eelmises autos, siis pean sellele kah selle leidma. Kuna tal endal on ka väike pult, siis need nuppude värk jääks ära.
Aga muidugi, kui keegi tahav vahetada minu seadme korraliku klapitava displayga seadme vastu, siis see oleks kah hea mõte. Sest ega seda klapitavat seadet originaal monitoriga autosse topi.
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Vasta