e38 navi ei näita auto liikumist

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Kasutaja avatar
põrguvanker
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 07.11.2008 15:10 52

e38 navi ei näita auto liikumist

Postitus Postitas põrguvanker »

Tere.Sai oma autole (728 e38) külge poogitud navi MK II. Paigaldatud sai ekraan,navi boks,gps reciever,antenn ja juhtmestik.Probleem seisneb selles,et ekraanil olev nool (minu auto) ei liigu. Varjatud menüüs sateliidid olemas,aga wheel sensors nii seistes kui liikudes 0. Kas on ka vaja abs aju vahetada tehase naviga auto aju vastu? Või peab arvutiga autole selgeks tegema et navi installitud.
Ära lenda kiiremini,kui su kaitseingel sõita suudab.
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: e38 navi ei näita auto liikumist

Postitus Postitas TimoA »

Autole peab selgeks tegema et tal üldse on navi küljes, siis ehk hakkab tööle kah..
nii lampi ei taha suurem osa asjad tööle hakata...
Kasutaja avatar
põrguvanker
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 07.11.2008 15:10 52

Re: e38 navi ei näita auto liikumist

Postitus Postitas põrguvanker »

Nii,navi korras. Pidi ABS ajust navi lugejasse kaks juhet juurde vedama ja asi toimib.
Ära lenda kiiremini,kui su kaitseingel sõita suudab.
MargusRaska
Klubiliige
Postitusi: 2599
Liitunud: 25.12.2008 21:54 43
Peamine sõiduk: E39 530D
Telefon: 55966794
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: e38 navi ei näita auto liikumist

Postitus Postitas MargusRaska »

Vana teema küll,aga äkki kirjeldaksid seda protsessi vähe täpsemalt.Endal ka installitud navi süsteem autosse kus seda varem ei olnud ja nooleke liigub küll,aga paneb väga võssa :)
55966794/Margus Raska/ margusraska@gmail.com FB.
Kasutaja avatar
Rxx
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 03.08.2010 22:39 12
Peamine sõiduk: E39 530D

Re: e38 navi ei näita auto liikumist

Postitus Postitas Rxx »

Samuti ka mina sooviks sellele küsmusele vastust :D
MargusRaska
Klubiliige
Postitusi: 2599
Liitunud: 25.12.2008 21:54 43
Peamine sõiduk: E39 530D
Telefon: 55966794
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: e38 navi ei näita auto liikumist

Postitus Postitas MargusRaska »

Rxx kirjutas:Samuti ka mina sooviks sellele küsmusele vastust :D
Vastan ise :D Vahetasin navi MK2-e lihtsalt MK3-e vastu välja ja valetamine kadunud :)
TarmoV12-l selline näide:
Sellel eksemplaril, mis ma ekraaniga kaasavarana sain ja enda autosse jätsin, oli algul järgi lülitades kummaline probleem, nimelt auto positsioon oli mingi 3-400m reaalsest maas ja navigeerimine läks kergelt hulluks, näiteks mööda sõpruse pst-d sõites arvas, et ma kiman mööda kõrvaltänavaid ja käskis tungivalt kogu aeg vasatule-paremale-tagasi keerata .. Mõtsin juba, et sain pekkis eksemplari .. proovisin erinevaid õpetusi netist, aga lõpuks aitas lihtne asi - kimasin mööda tartu mnt-d paarkümmend kilti, keerasin maha, manööverdasin veidike edasi-tagasi ja siis linna tagasi ... läks korda . Ametlik juhend ütleb ka, et aparaat on ise-kalibreeruv. Niikaua kuni satelliite näitab, güro töötab (navi tunnistab auto pööramisi) ja rattast kiirusesignaal tuleb, peaks asi õigesti töötama või siis vähemasti minu kogemuse järgi maantesõidu ja manööverdamisega ennast ära kalibreerima.
55966794/Margus Raska/ margusraska@gmail.com FB.
Vasta