E39 autotelefon

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

E39 autotelefon

Postitus Postitas Danil523 »

Probleemiks on- Puudub toru.
Käisin lammutuses- proovisin mitut torut. Tulemuseks: BAD HANDSET (või midagi seelist- või siis must ekraan).
Samas käisin ka Elisa esinduses ning palusin vanatüübi kaarti- püüdsin seletada, kuid nemad sellest midagi ei tea- vb oli müüa teadmatus. Käisin ka EMT-s kus pakuti liitumist-.Mul seda aga kohe kindlasti vaja pole.

Mulle pakuti komplekti-(toru+ pagassi plokk)- ning vanatüübi kaarti vaja sebida.

Kas tõesti torud ja ploktid peavad olema sama Koodiga (programmeeritud)?
Mis moodi saaks seda e39 1998a telefoni jaoks kaarti. (mis ta ametlik nimi on - kaarid siis)?
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Danil523 »

:arrow:
Käisin Elisas- öeldi et ei saagi kaarti. EMT-is ka nagu jäi asi lahtiseks... Ehk keegi valgustaks mind :roll:
Kasutaja avatar
Alari.
Huviline
Postitusi: 3007
Liitunud: 14.02.2004 19:21 21
Peamine sõiduk: Bmw e38 730d
Telefon: 5181397
Asukoht: Lääne Virumaa Tapa
Kontakt:

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Alari. »

aga mix just vanatüübi kaarti taga ajad?Mul ntks koht olemas taga ajus kuhu panna hetkel käsitluses olevad simkaardid!Kas siis on olemas mitut sorti orig telefone e39sal?
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Danil523 »

Vahepeal sai proovitud mitu toru: BAD HANDSET tuleb ette...
Vaja siis koos taga oleva mooduliga vahetada.- peaks siis töötama.

Aga kaardi asjus - ei saa proovida kuna Bad handset kiri ees...
Steven89
Huviline
Postitusi: 3069
Liitunud: 25.11.2007 23:16 17
Asukoht: Tartu/Helsinki

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Steven89 »

Wtf? :D
Ostad Statoilist näiteks ZENi kaardi, ei võta seda SIM kaarti sealt seest ära, vaid paned terve kaardi toru taha salongi..
7mesel oli mul nii, et pidi taha pagasi panema selle kaardi, ei töötanud, kui salongi panin.

Ja mul on hetkel salongis see kaart ja kõik toimib, aga ei kasuta seda.

Kas sul on siuke? :
Pilt
BMW E28 524td
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Danil523 »

mul e39- 98a telefon. Jama ongi selles et toru polnud autoga kaasas...
Kas kuidagi saab toru selgeks teha - autole?

Tänud valgustamise eest.-
Eks nüüd jääb vaid see toru + plokk osta. Siis kindel et hakkab tööle
hullman
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 16.03.2009 18:39 52
Asukoht: Saue / Tallinn

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas hullman »

Otsisin igalt poolt ja sain aru et e38l on pagassis veel üks koht kuhu kaarti panna aga kas e39 touringul on ka kuskil teine koht peale selle salongis tel all oleva sloti ?

Ja kas telefon ise võtab ka mingi pildi kui vajutad sisse välja nuppu ilma et mingi kaart sees oleks?

Probleem muidu selles, et kui ekraanil vajutada telephone nupu peale siis tuleb ette SYOTTA KORTTI.
Sai muidu elisast üks komplekt võetud ja jätsin sim kaardi selle plastiku külge.
Panin sinna telefoni all olevasse sloti kuid midagi ei juhtunud. Ja ekraanil vajutades telephone nuppu ei juhtunud midagi jäi sama pilt ette.

Telefon ise ei näita ühtegi pilti ega tuld.

Mis teha?
always look on the BMW side of life :)
E36 318is Coupe 92a.
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas TimoA »

e39 touringul on pagassis, kui eemaldad vasakult poolt selle küljekatte.
Ta jääb natuke peitu, aga vaata sinna üles kus see kate edasi jookseb.
kui ei tea siis oleks vaja vast taskulampi. aga jah ta natuke peidus on mudiu.

Suht segane jutt aga kiiruga otsides ei leidnud pilti kah :)
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Danil523 »

Vahepeal sai heas korras sobiv toru hangitud, toru moodul, ning kaart pistsin pagassi. Nüüd siis töötab.
Kuid üks viga on sees: Sõidu ajal- salongi microfoni kasutades- on teiselt poolt toru sahinaid kuulda... Muidu toimib kõik. Tavalise elisa kaardiga. (uuemaga).
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Randofer »

Tere
Ei hakka ka uut teemat tegema. Uuema tüübi telefon e39 touringus ja ei võta ka pilti ette. Sisselülitades läheb ekraan valgeks telefonil aga ühtegi kirja ei tule ette. Kaart on hetkel käetoe sees. Vaatasin pagassi ka, aga seal pesa pole. Vennal on 1998 tds, sellel pesa olemas. Enda auto on 2000/12kuu. Äkki sellel ei olegi taga teist pesa. Maki pealt telefoni nuppu vajutades tuleb ette kiri "insert card".
On kellelgi ideid?
Tänud
Rando
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Randofer »

Vahepeal sain nii palju targemaks, et juhe oli telefoni hoidja sees lahti. Nüüd on jälle kinni, juhe testriga kontrollitud. Peaks nagu töötama, aga ikka kiri "insert card". Kaardipesas sees kõnekaart(uus). Telefoni sisse lülitades ei tule nö torule pilti ette, põleb ainult taustvalgus.
Ideid?

Tänud
Rando
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
Jaanus_V
Klubiliige
Postitusi: 1266
Liitunud: 17.08.2010 12:05 03
Peamine sõiduk: BMW F11 530d xDrive 2012

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Jaanus_V »

Elustan ka siis vana teema, ehk jääb kellelegi silma ja oskad aidata. Nimelt mul on see klapiga telefon seal, Motorola vist. Ja jama on selles, et kui ise number valida ja helistada, kõik toimib aga sissetulevaid kõnesi ta ei võta autotelefoni. Äkki on kuskil mingi valik, mis tuleb autotelefonist valida või midagi sellist? Olen neid küll proovinud üht ja teistpidi aga ei midagi.

Parimat!
E39 3.0D 2001 --> E61 2.5B 2005 --> E60 3.0 2005 --> E61 3.0D 2004 --> F11 3.0D 2012 --> E46 320CI 2003 --> E46 328Ci Praegu: F11 3.0xD, E46 328Ci
24h
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 01.09.2012 19:45 38
Peamine sõiduk: 730d

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas 24h »

Kuskohas on E38'l pagasnikus see SIM koht ? Mul ei tule levi ette kui salongist sisestan Simpeliga,või kõik kaardid ei toimigi ?
MargusRaska
Klubiliige
Postitusi: 2599
Liitunud: 25.12.2008 21:54 43
Peamine sõiduk: E39 530D
Telefon: 55966794
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas MargusRaska »

24h kirjutas:Kuskohas on E38'l pagasnikus see SIM koht ? Mul ei tule levi ette kui salongist sisestan Simpeliga,või kõik kaardid ei toimigi ?
Kui veel ei ole leidnud,siis tel.ploki alumises otsas on Sim-kaardi pesa.
55966794/Margus Raska/ margusraska@gmail.com FB.
MargusRaska
Klubiliige
Postitusi: 2599
Liitunud: 25.12.2008 21:54 43
Peamine sõiduk: E39 530D
Telefon: 55966794
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas MargusRaska »

Ei hakka ka uut teemat tegema ja saan äkki siit oma küsimusele vastuse.
Miks mul Sim-kaardid järjest ära surevad?Panin mingi aeg tagumisse tel.poksi uue sim-i,kõik toimis ilusasti..kahe päeva möödudes ütleb kontrolli kaarti :roll: Panin uue ning kahe päeva möödudes jälle...kontrolli kaarti :roll: Milles viga?
Veel ka selline küsimus,et kas tel.peabki kogu aeg sisse lülitatud olema või läheb ka koos autoga nö.magama?
Minul nimelt ise välja ei lülitu :roll:
See kõik algas peale navi süsteemi juhtmestiku täielikku ümber vahetust,kuigi see ei puuduta ju üldse telefoni...või :roll: :roll:
55966794/Margus Raska/ margusraska@gmail.com FB.
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4286
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas darkie »

Telefon ikka läheb mingi aja möödudes ise 'magama'
Kasutaja avatar
Rxx
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 03.08.2010 22:39 12
Peamine sõiduk: E39 530D

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas Rxx »

MargusRaska kirjutas:Ei hakka ka uut teemat tegema ja saan äkki siit oma küsimusele vastuse.
Miks mul Sim-kaardid järjest ära surevad?Panin mingi aeg tagumisse tel.poksi uue sim-i,kõik toimis ilusasti..kahe päeva möödudes ütleb kontrolli kaarti :roll: Panin uue ning kahe päeva möödudes jälle...kontrolli kaarti :roll: Milles viga?
Veel ka selline küsimus,et kas tel.peabki kogu aeg sisse lülitatud olema või läheb ka koos autoga nö.magama?
Minul nimelt ise välja ei lülitu :roll:
See kõik algas peale navi süsteemi juhtmestiku täielikku ümber vahetust,kuigi see ei puuduta ju üldse telefoni...või :roll: :roll:

Kusjuures mul on sama asi. Tõepoolest telefon ei lülita ennast välja. Mul sai aku tühjaks selle jamaga. Sai navi juhtmestik veetud ja peale seda telefon ei saa aru millal ennast välja lülitada. Toru tuled ei hakak ka põlema kui tuled sisse lülitad ja ekraani peale ei teki telefoni menüüd. Samuti rooli peal olevad telefoni nupid ei toimi. Peab see IKE -le midagi selgeks tegema ?
MargusRaska
Klubiliige
Postitusi: 2599
Liitunud: 25.12.2008 21:54 43
Peamine sõiduk: E39 530D
Telefon: 55966794
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: E39 autotelefon

Postitus Postitas MargusRaska »

Rxx kirjutas:
MargusRaska kirjutas:Ei hakka ka uut teemat tegema ja saan äkki siit oma küsimusele vastuse.
Miks mul Sim-kaardid järjest ära surevad?Panin mingi aeg tagumisse tel.poksi uue sim-i,kõik toimis ilusasti..kahe päeva möödudes ütleb kontrolli kaarti :roll: Panin uue ning kahe päeva möödudes jälle...kontrolli kaarti :roll: Milles viga?
Veel ka selline küsimus,et kas tel.peabki kogu aeg sisse lülitatud olema või läheb ka koos autoga nö.magama?
Minul nimelt ise välja ei lülitu :roll:
See kõik algas peale navi süsteemi juhtmestiku täielikku ümber vahetust,kuigi see ei puuduta ju üldse telefoni...või :roll: :roll:

Kusjuures mul on sama asi. Tõepoolest telefon ei lülita ennast välja. Mul sai aku tühjaks selle jamaga. Sai navi juhtmestik veetud ja peale seda telefon ei saa aru millal ennast välja lülitada. Toru tuled ei hakak ka põlema kui tuled sisse lülitad ja ekraani peale ei teki telefoni menüüd. Samuti rooli peal olevad telefoni nupid ei toimi. Peab see IKE -le midagi selgeks tegema ?
Nüüd jälle Sim.toimib :roll:
Ei saa aru...minul kõik asjad nagu menüü,tel.raamat,roolilt juhtimine jne.toimib...ainult magada ei taha :roll:
55966794/Margus Raska/ margusraska@gmail.com FB.
Vasta