E46 navi probleem

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Kasutaja avatar
tafffguy
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 15.10.2012 12:22 12

E46 navi probleem

Postitus Postitas tafffguy »

Tere!

Nii, soetasin endale BMW E46 318i 2.0, sai päev läbi ringi sõidetud ja kõike proovitud, kuid täiesti tühjast tekkis selline probleem, et kui autot käivitasin ja liikuma hakkasin, läks ekraanil pilt eest ära, kuid ei läinud täiesti mustaks, vaid kergelt virvendab, on selgelt aru saada, et ekraan on sisse lülitatud, mõne minuti pärast oli kõik jälle korras, sõitsin tükk aega, kui järsku juhtus sama jama, pilt virvendas, vahepeal lõi pildi ette ja siis jälle eest ära, sõitsin edasi, lootes, et hakkab samamoodi uuesti tööle, kuid asjatult, jäin siis tee ääres seisma, panin parkingu peale ning ohutuled sisse, mõne hetke pärast oli pilt ees ja kõik jälle toimis, mõtlesin, et nojah, mis seal ikka, sõidan edasi, kohe kui sõitma hakkasin ja ohutuled välja lülitasin kadus pilt eest, pärast jäin veel mitu korda samamoodi seisma, lootes aru saada, et kas mõni mu toiming aitas ja lõpuks jõudsin järeldusele, et kui ohutuled vilguvad lööb ekraanil pildi ette, et milles nagu asi võib olla, kas on varem kellelgi sellist viga olnud või oskab keegi kuidagigi nõu anda, kas siis on kuskil mingi lühis või ei jõua aku ära toita(kuigi aku põhimõtteliselt uus). Ütlen veel lisaks, et muusika ja kõik muud nupud töötavad isegi siis, kui pilti ees pole ning kui midagi loeb siis 2002 a. facelift mudel, selle suurema ja uuema naviga. Meenus sarnane juhtum sõbra passatil, ta võttis aku juhtme maha ja kõik toimis, ei tahtnud ise enne torkima hakata, kui siit targemate käest infot saan, siit kohe ka küsimus, et kui ma peakski selle aku juhtme korraks maha võtma, siis kas raadio küsib mingit koodi ka? Küsin sest minu teada, ei tulnud autoga selliseid pabereid kaasa, kus võiks see kood kirjas olla. Loodan, et saite jutust aru ja ehk oskab keegi aidata, olen igasuguse info eest tänulik.

Ette tänades, Taavi!
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4370
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: E46 navi probleem

Postitus Postitas PeeterA »

K-bus andmeside probleem. Pöördu mõne BMW elektrit tundva diagnostiku poole.
tel. 51 949 859
Vasta