BMW E36 eletriprobleem

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
stifler
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 19.02.2012 19:58 25
Peamine sõiduk: BMW 316i

BMW E36 eletriprobleem

Postitus Postitas stifler »

Tervist.

Mind on juba paar päeva kimbutanud igasugused elektrialased probleemid seoses minu autoga ning seetõttu otsustasingi siit abi küsida. Algas kõik sellest kui üks hetk makk vilkuma hakkas ja ainult madalam volüümil mängis. Selline tunne nagu makki ei tuleks piisavalt voolu, kõik juhtmed jne on korralikult ühendatud ja eelnevalt kõik toimis. Esialgu veel raadio toimis, CD-d enam ei lugenud kuna makk lülitab ennast enne korraks välja kui jõuab plaati lugeda. Kuna mul oli tol päeval kiire, siis jäi see asi selleks korraks sinna paika.

Järgmisel hommikul autosse istudes ja käivitades, läks makk tööle kuid ikkagi vilkus. Peale seda kui tuled tööle panin lülitas makk ennast sootuks välja ning tekkis selline hääl nagu kuskil oleks lühis (st kui tuled põlevad, siis makk töötab ja vastupidi). Seetõttu võtsin maki välja ning oh üllatust, armatuurlaua tuled, mida ma arvasin läbi olevat, hakkasid põlema. Lisaks süttis ka mõlemal pool jalgeall eelmise omaniku poolt paigaldatud punane valgus millest mul polnud õrna aimugi. Subwooferi tagant võtmine asja ei lahenda. Ühendasin kõik juhtmed korralikult tagasi aga ikka sama jama. Puhastasin igaksjuhuks akujuhtmed ilusti ära aga ka sellest polnud kasu. Samuti proovisin teist makki aga ka sellega jätkus sama anomaalia. Ehk oskab keegi siit foorumist mind aidata kuna siinsel rahval peaks kokkupuudet ja kogemusi piisavalt olema ;)
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: BMW E36 eletriprobleem

Postitus Postitas patrik »

Kui tallinnas siis mina saan aidata. Kontaktid profiilis
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
siim320
Huviline
Postitusi: 1158
Liitunud: 20.08.2013 15:50 02
Peamine sõiduk: BMW 320

Re: BMW E36 eletriprobleem

Postitus Postitas siim320 »

e36 on saatanast, sa juba see nädala kolmas koos minuga , kelle mingi elektriprobleem on. Oled kindel et sul aku piisavalt võimas ,et kõik ära toita, äkki lihtsalt hakkab ära koolama.
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4286
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: BMW E36 eletriprobleem

Postitus Postitas darkie »

Alustuseks mõõda testriga ära, kas su auto generaatoril üldse laadimine korras on.
Vasta