K: pyle plbt74g

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

K: pyle plbt74g

Postitus Postitas Lazyguy »

Zai siis soetatud säärane makk.. miski hiina toode. Suurt hinda vend ei küsinud ja otsustasin proovida. Kõik toimib lausa uskumatult hästi aga paari asjaga siiski on mure
1: Panin ta testiks tööle laua arvuti toitest. DVD laeb välja (testi plaat oggy and the cockroaches - parbeque). Settings menüüs on pilt kaa ees aga dvd ekraanile jõudes ilutseb kiri "attention. You can not use this function while driving.
2: kuna gps toimib iGo naviteq 8 baasil kustutasin selle usa kola ära sealt ja lasin peale oma kaartide hunnikust lithuania ja estonia failid... no arvake siis kumba ta vastu ei võtnud. Ainus põhjus mida mina näen oli see et lithuania kaardil oli 4 faili aga Estonial 3. Kas kellelgi on eesti kaarti olemas mille see aparaat omaks võtaks? PS! Üritasin sinna installida iGo Primo 2.0 mille olen suutnud enamus gps seadmete peal korralikult käima ajada (v.a. see murdunud antenniga keps mille mu kaasa pandikast ostis). See magnetoola aga väitis et "Detecting gps signal reciever" ja seda 3 tundi jutti. IGo8 peale tagasi pannes ei läinud 10 sekunditki kui asi oli levis ja kraadid ja laiused teada.

Ootan siis tarkasid vastuseid. Küsimusele nr1 annan esimesele loogilise vastuse variandile vastuse ise
Antud isend ei võta voolugi sisse kui key ignittion. Battery + ja ground pole ühendatud ja muid juhtmeid pole
peale "lamp in"

EDIT : Küsimus number 2 sai vastuse. Loll pea , palju vaeva. Põhiline kaardi fail jäi kopeerimatta.
Vasta