subwoofri kast

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
alex011
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 14.11.2011 21:02 06

subwoofri kast

Postitus Postitas alex011 »

mingis teemas andis keegi kunagi ühe vene noormehe nr ja kuulutuse lingi mis oli kuldses börsis üleval; et ta teeb tartus kõlari kaste soodsalt ja korralikult autodesse aga ma ei leia enam seda teemat kuidagi üles.äkki kellelgi on meeles või äkki soovitab kedagi muud kes tegeleb kastide ehitusega?
Kasutaja avatar
Vavava
Huviline
Postitusi: 281
Liitunud: 13.07.2009 19:46 10
Peamine sõiduk: BMW e39 520i
Asukoht: Tartu

Re: subwoofri kast

Postitus Postitas Vavava »

http://alsound.do.am/
Arvatavasti mõtled seda vene noormeest?
Soovitan soojalt!!
Kasutaja avatar
bmwRe39
Huviline
Postitusi: 702
Liitunud: 14.03.2011 23:49 03
Peamine sõiduk: BMW X5 e53
Asukoht: Norway.FI.Jõgeva.Rakvere

Re: subwoofri kast

Postitus Postitas bmwRe39 »

Vavava kirjutas:http://alsound.do.am/
Arvatavasti mõtled seda vene noormeest?
Soovitan soojalt!!
täpselt see sama noormees-varem elas tartus aga nüüd ei tea.... soovitan-tyyp teab mis teeb ;) Alex
56357070
Horsepower sells cars, torque wins races - V8-s and diesels
Kasutaja avatar
Vavava
Huviline
Postitusi: 281
Liitunud: 13.07.2009 19:46 10
Peamine sõiduk: BMW e39 520i
Asukoht: Tartu

Re: subwoofri kast

Postitus Postitas Vavava »

bmwRe39 kirjutas:
Vavava kirjutas:http://alsound.do.am/
Arvatavasti mõtled seda vene noormeest?
Soovitan soojalt!!
täpselt see sama noormees-varem elas tartus aga nüüd ei tea.... soovitan-tyyp teab mis teeb ;) Alex
56357070
Elab siiani Tartus kivilinna poe lähedal..
Tööd teeb hästi, ainult pead ise ka teadma mida tahad ja mis materjaalist!
alex011
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 14.11.2011 21:02 06

Re: subwoofri kast

Postitus Postitas alex011 »

kõik vist kiidavad teda,ju ta teeb siis ikka head tööd:)suured tänud teile !!!
jarxz
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 29.10.2010 23:42 43

Re: subwoofri kast

Postitus Postitas jarxz »

Ma viskaks mõne kivi ka selle Tartu mehe kapsaaeda. :) Sai kah üks kast tema käest mingi aeg ostetud kuna oli hästi kiiresti mingit kasti vaja ja endal ei olnud aega teha. Hind ja väline viimistlus on ta kastidel väga hea aga kohati teostus jätab soovida. Näiteks kast pidi olema tehtid MDF-ist aga lähemal uurimisel polnud MDF-ist haisugi vaid tegemist oli tavalise spoonitud saepuruplaadiga ja tundub, et enamus kaste teeb ta sellest kui just klient muud ei nõua. Võibolla ta ei tea milline MDF välja näeb aga reklaamis ta seda plaati MDF-ina mida see kindlasti ei olnud.
Teiseks olid kaldseina ühendus kohad väga kehvalt tehtud ja ei olnud õigete nurkade alla lõigatud ja kokkupuute kohad olid suht minimaalsed, ülejäänud oli liim.
Kolmandaks ja kõige rohkem häirivaks veaks oli see, et oli küll pandud kõlari terminalid aga auk nende jaoks oli lõigatud vist pimesi ja kirvega kuna neljast kruvist üks vist läks puidu sisse ainult ja teised käisid niisama ringi või olid katkiste saepuruplaadi tükkide sees ja nii mõlemal terminalil(kast oli kahe elemendi jaoks). Lõpuks valasin terminalide tagused liimi täis, et kuidagigi püsiks aga ühe terminali äärtest jooksis pool liimi välja. Ei kujuta ette kuidas ilma tihendamata see kast õhku oleks pidanud. :?

Ise ma seda kasti ei kasutanudki lõpuks, sest olen ise piisavalt palju kaste teinud ja tõesti see kast oli alla igasugust arvestust, väljast nägi ilus välja aga see oli ka kõik.
Võibolla sattus mulle väga kehvake kast aga soovitaks enne ostu ikka põhjalikult kast üle vaadata ja natuke seda vatiini üles kakkuda mida ta kasti paneb ning materjali osas tasuks kah ikka ennem täpselt kokku leppida mida ta kasutab, sest 18mm(tegelt tundus isegi tiba peenem) saepuruplaat ei ole ikka iga kõlari jaoks sobilik.
Danel-
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 02.08.2011 01:41 54
Asukoht: Kuusalu

Re: subwoofri kast

Postitus Postitas Danel- »

Lasin ka hiljuti teha kasti Alpine subwoofrile, teostus oli hea, mängis hästi ja olen rahul!
Kasutaja avatar
bmwRe39
Huviline
Postitusi: 702
Liitunud: 14.03.2011 23:49 03
Peamine sõiduk: BMW X5 e53
Asukoht: Norway.FI.Jõgeva.Rakvere

Re: subwoofri kast

Postitus Postitas bmwRe39 »

kasutaja (jarxz) pajatatud lugu kuulen küll esimest korda... :roll:
eks siis kontrolliga kast üle kui vastu võtate...
Horsepower sells cars, torque wins races - V8-s and diesels
Vasta