E34 heli.

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Ottotriin.
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 15.11.2013 19:26 37
Peamine sõiduk: Bmw 525tds

E34 heli.

Postitus Postitas Ottotriin. »

Seekuu otsustasin enda välku korraliku heliga kostitada :D
Oskab keegi soovitada head helisüsteemi? plaan ise paigaldada ikka mitte kuskil helistuudios.
aga kõlareid tahaks häid saada nii esimesi,tweetrit,tagumisi. hiljem ka woofer.
ja ka uut makki on vaja mis kogu seda kompotti suudab ära varustada.
mingi variant kõlaritele võim vahele panna ?
Ja kindlasti peaks korralikud juhtmed vedama kõlaritele?
orginaal juhtmed on peenikesed juustud kui tahta head lõpptulemust?

ja olen aru saanud et nn tavakõlaritel hoopis teistsugune võim kui woofril käib?
siis peaks makil ka ju 4 rca väljundit olema vms ?
ehk oskab keegi targem mulle lahti seletada kuidas teha,mida teha,mis komponendid panna ?
noortehnikust ma võin minna küsima aga teate küll neid müüjaid ju,määrivad pähe midagi kallist ja normaalset kui saaks sama hinnaga ka midagi paremat..

Maki hind võiks ka üks 100 euro kanti jääda.


Esimeste tagumiste kõlarite hind kokku võiks jääda umb 3-400 aga seeest tahan korralikke ja tugevaid kõlareid mis valjul kuulamisel ei hakkaks ragisema jne.

Oskab keegi soovitada firmat vms? või isegi kõlarit end.?

autoks on sedaan e34. tänud.
Ottotriin.
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 15.11.2013 19:26 37
Peamine sõiduk: Bmw 525tds

Re: E34 heli.

Postitus Postitas Ottotriin. »

Makivalik on siis selline- http://www.noortehnik.ee/mvh-x560bt/" onclick="window.open(this.href);return false;
mis targemad arvavad,on piisavalt kvaliteetne,et korralikku ja samas ka tugevat heli saada?

või on alpiine tooted vähe etemad?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: E34 heli.

Postitus Postitas AARE540 »

Mul küll mõni aasta tagasi ümbernokitsetud süsteem, Alpine 4x35W headunit, 5 kanaliga Alpine V12 võim ning kõik kaablid vahetatud. Kõlariteks said mälu järgi 16.5cm läbimõõduga DLSid (rootslased) ning kaablid on metallvõrgu ja silikoonisolatsiooniga ümbritsetud, täpselt ei mäleta paraku, mis ristlõikega.
Nii kõlarid kui ka supakas on läbi võimu ja vähemalt algusepoole piisas :D
Muidugi see, kui suurt ja mitut võimu vaja on, sõltub kõlarite-supaka-võimu RMSist (mitte MAX võimsusest, nagu paljud arvavad).
Kuid peale auto täisremonti on ikkagi plaan veel edasi minna, kuna see- nagu paljud muud asjad- ei möödu jälge jätmata :)
Vasta