BMW touring cd boxi ühendamine

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Kasutaja avatar
JPriit
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 04.06.2014 22:56 23
Peamine sõiduk: w213

BMW touring cd boxi ühendamine

Postitus Postitas JPriit »

Probleem selles, et cdbox tuli 2003 aasta autolt, mul endal on 2000 aasta ja üks esimesi facelifte. Nimelt 2003 aasta auto pistik ei sobi minu raadiomoodulisse. 2000 aasta pistik on kõvasti suurem.
Tuhnisin foorumites ning googeldasin, aga täpset vastust ei leidnud. Saan aru, et vist on olemas mingisugune ülemineku juhe? Kust ma seda osta saan? Ebayst ei leidnud näiteks. Või kas saab kuidagi eraldi ka otse ühendada?
Autod naviga ja moodulid pagassis.
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: BMW touring cd boxi ühendamine

Postitus Postitas enn1 »

Kas raadiomooduli suur pistik on ümmarguste, või lapikute klemmidega?
Kasutaja avatar
JPriit
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 04.06.2014 22:56 23
Peamine sõiduk: w213

Re: BMW touring cd boxi ühendamine

Postitus Postitas JPriit »

enn1 kirjutas:Kas raadiomooduli suur pistik on ümmarguste, või lapikute klemmidega?
Kuna ma lammutasin paar nädalat tagasi, siis ei oskanud kohe vastata. Vaatasin täna järgi ning on lapikute klemmidega.
Pilt

Pilt

Pilt

Juhtmest kahjuks ei ole võimalik pilti pakkuda, kuna jätsin ta vist teise masina külge. Oleksin kohe pidanud pildid tegema.

Edit: suur pistik ikka ümmargustega jah.
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: BMW touring cd boxi ühendamine

Postitus Postitas enn1 »

Kasutaja avatar
JPriit
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 04.06.2014 22:56 23
Peamine sõiduk: w213

Re: BMW touring cd boxi ühendamine

Postitus Postitas JPriit »

Juhtmejupi eest ulmeline hind.
Mingit joonist ei ole saadaval? Ehk kannatab ise miskit meisterdada. Või kas mõni teine kaabel lihtsalt ei sobi?
Kasutaja avatar
JPriit
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 04.06.2014 22:56 23
Peamine sõiduk: w213

Re: BMW touring cd boxi ühendamine

Postitus Postitas JPriit »

Ei ole veel saanud asja toimima.
Kas muidu cd boxid kõik enamvähem samad? Sellessuhtes, et leida vanema raadiomooduli cd-boxi kaabel, mis mõeldud ümmarguste pistikutega raadiomoodulile, kas see sobiks? Ei saa googeldamisega ka konkreetset abi, ainukene variant tundub hetkel olema osta see mega kallis adapter või leida kuskilt mõlema joonised ning kokku ise panna mingi juhe. Aux-i ka väga ei taha, kvaliteet kannataks kindlalt.
Kasutaja avatar
JPriit
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 04.06.2014 22:56 23
Peamine sõiduk: w213

Re: BMW touring cd boxi ühendamine

Postitus Postitas JPriit »

Panin selle pistiku küsimusega puusse alguses jah, muutsin samas kohe postitust.
Probleem oligi jah selles, et erinevatel raadiomoodulitel on erinevad cdboxi pistikud ja mida kuhu ühendada, seda vot ei teadnud.
Umbes kuu aega tagasi leidis teema lahenduse, kui sõbraga sai ära ühendatud. Esimese hooga ka siis ei leidnud õiget pilti googlest, aga katse-eksitus meetodil ja interneti abiga sai ta ühendatud. Seega konkreetne pilt on ma arvan kindlalt abiks tulevastele cdboxi paigaldajatele.
Vabandan, kui veidi segaselt väljendasin ennast, probleem igatahes lahendatud.
Vasta