e38 audio

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
puruvana
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 23.03.2007 14:23 26

e38 audio

Postitus Postitas puruvana »

Tere!

2000a 740 ja naviga . Probleem ,nagu enamus arvata võis, seisnebki selles ,et makki ei saa ju panna .Või saab ?
Ühes autos nägin makki installeeritud tuulutusaukudesse ,kuid niipalju kah ei tahaks lõhkuda autot . Et siit tahakski küsida ,kas originaalsüsteemil on rca väljundid ? Kui on siis oleks võimalik võimudega kõik kõlarid ära toita eraldi . Samas kardan ,et kvaliteet tuleb nigel ???
Ja veel teeb muret ,et originaalis mp3-me ei toeta .

Et ühesõnaga ,kuidas teie lahendaksite audiopoole ,jättes tv ja navi alles ?
Kasutaja avatar
inzzz
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 03.06.2007 12:29 16
Peamine sõiduk: BMW 535d 2005
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas inzzz »

hei
polekski vaja uut makki panna ja võimudega originaal kõlle toitma hakata (ma olen 90% kindel et sealt ei tule õiget heli enam). kuna e38'l on mu meelest juba päris hea heli. bassika paneks pagasnikusse, rohkem ma ei näe mõtet selle tuunimisel. noores tehnikus on siuke asi müüa millega saad kõlari juhtmetest liini väljundi võtta nö. HI-LOW adapter. see vahele ja noores tehnikus on odavalt subbakaid kah müüa. voilaa ja probleem on lahendatud. ;)
öeldakse et inimene harjub kõigega, nii ka sina ilma mp3'ta. :D

inz
e61 535d 200kw


See, et sõidan teatud kolme tähelise automargi teatud seeriaga, ei tee veel minust rullnokka.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Saab ka originaalis MP3-e.
Mis makki panna tahad? Kassetiauk on ju Navi kõrval (kui 16:9 siis ekraani taga).
2000 aastal peaks juba ka Mk3 navi olema, seega pole probleemi PI-Changeri juhtimises, ostad alates 09/2005 toodetud originaalboksi ja see mängib MP3-sid iseenesest. Kui MP-Tag-e monitoril ka näha tahad, pead veel peale 09/2005 toodetud BM54 raadio (Professional) ka ostma. Siis on vaja veel vaid üleminekukaableid vanalt autojuhtmestikult uuele raadiopistikule.
Edasi loe ise siit:
http://www.bimmernav.com/bmw_mp3_cd_changer.html
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta