K: Uue helitehnika soetamine 323ti

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Kasutaja avatar
M.
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 12.03.2007 00:35 54

K: Uue helitehnika soetamine 323ti

Postitus Postitas M. »

Probleem on järgmine. Momendil asetseb maki kohapeal originaal kassetraadio, ja sooviks selle asemele midagi asisemat hankida. Soovideks oleks lisada makile cd, mp3 või midagi sarnast, säilitades olukord, kus salongis valitseks puhas harmoonia ja ei plingiks mingisuguseid poppe tulukesi. Põhimõtteliselt olen plaaninud ka pagasiruumi paigutada pisikese bassiupitaja ja ei pane pahaks ka plaani kõlarite vahetuse osas. Eemaldatava maki osas olen suhteliselt skeptiline, kuna olen harjunud toreda variandiga, et võtme eemaldamisest on küllalt. Pagasiruum on minu vajaduste kohaselt ka piisavalt vajalik ja seega ei saa ka seda täita vahva supakaga. Ühesõnaga andke nõu mida teha enda steroasüsteemiga, kui võimalused on piiratud ja tähtis on mugavus. Kelle poole pöörduda jne. Ette tänades
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

kui palju sa tahad raha kulutada?

muidu oleks pakkuda becker mexico pro punase valgusega või oranzi valgusega... hind 7200.-
kõlarid ette 1400.- paar
kõlarid taha 1200.- paar
supakas koos võimendi ja kaablikomplektiga 2x190W 3300.-
Kasutaja avatar
MantaOwner
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 21.08.2004 12:59 47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MantaOwner »

muidu oleks pakkuda becker mexico pro punase valgusega või oranzi valgusega... hind 7200.-
kõlarid ette 1400.- paar
Üsna mõttetu on osta suht kallis makk ja väga odavad kõlarid. Kui osta nt 7200 eeguga kõlarid ja 1400 eeguga makk, siis saaks way parema tulemuse, kuigi ega seegi eriti mõistlik kooslus ei oleks.
Normaalse maki ostmiseks peaks arvestama vähemalt ca 2500 eeguga, siis saab juba odavama otsa Pioneeri, Alpine vms maki. Abiks ka see teema:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=37175

Tõnu
Driven by goa
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

sin kohal ma jätsin välja selle, et tegemist on korraliku kvaliteet makiga...mllele kindlasti vaja järgi võimendit ja korralikke kõlareid... lihtsalt see makk sobib bmw'sse välimuse poolest. loomulikult sinna makitaha oleks mõistlik kulutada kõlarite peale alates samasumma raha mis makk ise maksab
Kasutaja avatar
M.
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 12.03.2007 00:35 54

Postitus Postitas M. »

Tänud vastuste eest. Beckeri maki mõte on mind juba kaua ahvatlenud, kuid eelistan arvatavasti siiski vähem investeerida. Silma on jäänud Blaupunkt Kingston makk, millel on display värv loodetavasti muudetav täpselt õigeks. Kiitke heaks või pange pahaks. Sooviks oleks kindlasti ka esimesed kõlarid välja vahetada. Mis mõõdus need on ja milliseid tweetereid panna? Hetkel on Herzi kõlaritele päris häid pakkumisi. Ühtlasi mõtlen ka pagasiruumi midagi sobivat ja väikeste mõõtmetega paigutada. Kuna erialast tingituna ei suuda hinnata ebaühtlast tümakat, siis rõhuksin pigem kvaliteetsemale kõlale.
Vasta