K: Hinna pakkumine , lukku .

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
Kasutaja avatar
Jossboy
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 11.12.2004 11:52 24
Asukoht: Harku - Laagri - Tallinn

K: Hinna pakkumine , lukku .

Postitus Postitas Jossboy »

Selline küsimus , et ma siia lisan kohe nimekirja , kui palju see kõik maksma läheb ? Mis oleks umbkaudne hind kokku ?
Esipõll ; Esiklaas ; Parempoolne esiuks ja tagauks ; Küljekarbid ; Ukselukud ; Parem esituliu ( paar ) ; Kapott ; Pagasiruumi luuk + lukk ; Roolilatt ( ilma võimendita ) ; Õõtshoob ; Soojaõhu kontroll paneel ; Parem esitiib ; Plekkveljed 14 " ; Uksenupud ; Eesmised katted ( jalgade juures asetsevad ) ; Gaasitross .
Tegu on siis mudeliga E 30 , sedaan , '87.a.
Juhtus selline asi , te raiped varastasid masina ära ja tegid just selliseks millede hindu ma uurin .
Veel , et kui palju selline remont maksta võib kah ? Hea küll , et ei pea just uued asjad olema ja mõne asja saab ka sirgeks aga töömees tahab ju pappi ikkagi saada tehtud töö eest .
Kui siin on mõni selline huviline kes asjaga tegeleb võiks pakkuda midagi . Veel oleks ju ka vaja värvida ( punane , RAL 3002 ) , mis see veel plekib ?
Viimati muutis Jossboy, 31.05.2005 07:26 21, muudetud 1 kord kokku.
BMW M Power E 30 - kroomitud neerud ja sini-must-valge ketas - ainus mis ruulib ...
56 631 426
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Oot viidi lihtsalt minema kisti alasti ja jäeti mädanema ??? :shock:
Kasutaja avatar
Jossboy
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 11.12.2004 11:52 24
Asukoht: Harku - Laagri - Tallinn

Postitus Postitas Jossboy »

Ei , sõideti kuskil Astangu ja Mustaka kandis ringi ja keerati lõpuks Astangu vahele , Astangu 22 maja vastas asuvate garaažide vahele , õigemini taha , käkki . Klaas puruks , põll kõhu all sirge parem esiratas toas , jne.
Nii kolm tundi oli möödas kui üles leidsime , mootorgi veel soe . Nüüd mendid asja uurivad ja ma tahaks umbkaudset hinda teada , et mis asi võib maksma minna .
BMW M Power E 30 - kroomitud neerud ja sini-must-valge ketas - ainus mis ruulib ...
56 631 426
Kasutaja avatar
Jossboy
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 11.12.2004 11:52 24
Asukoht: Harku - Laagri - Tallinn

Postitus Postitas Jossboy »

Veel nii palju , et menti kutsuti homseks . Paistab , et olen " sellest rongist " nüüd maha jäänud ...
BMW M Power E 30 - kroomitud neerud ja sini-must-valge ketas - ainus mis ruulib ...
56 631 426
amarko
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 14.12.2004 14:28 58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas amarko »

odavam oleks mingi äraaetud mootoriga kolmene vaadata, sealt saad vajalikud varuosad. Eraldi ostes maksad pool ogaraks ennast
Winners never quit, and quitters never win, but those who neither win or quit, well they're just idiots
Kasutaja avatar
Jossboy
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 11.12.2004 11:52 24
Asukoht: Harku - Laagri - Tallinn

Postitus Postitas Jossboy »

Sa ei saanud vist hästi aru mida ma silmas pidasin . On sul kunagi miilitsatega pistmist olnud ?
Mul tuleb seal oma kahju ju hinnata , mille need ahvid tekitasid kui auto puruks sõitsid . Ma tõesti ei tea seda !
Auto ei olnud tollal minu nimel , oli minu juurde remonti toodud ja ootas ülevaatust omaniku poolt . Ei olnud tollal autol ka kindlustust nii , et kõik tuli omast taskust kinni taguda .
Tänaseks on auto juba ammu korras . Asi juhtus aasta eest aga täna mendist kellati , et vaja uurija juurde tulla . Homme kella poole kümneks . Nii ma siis mõtlesingi , et uurin ja küsin pudinate hindu siit teie käest , kellegi , kellel asjadest parem ülevaade võib olla .
Ise ma suurt ei plekkinudki , üks vidin siit , teine sealt , mõni asi sai isegi valmis tehtud . Puksid särgid värgid tegin ise ( tegin tollal sellist tööd , enam mitte ) . Kõverad asjad vahetasin rirgete vastu , pleki väänasime sirgeks , pagassi luugi sain ErkkiV käest . Ukse sain Manta käest jne. jne . Värvimisse sai kah ainult tagaluuk viidud ülejäänu olen ise teinud . Nüüd juunist läheb pill siis mõneks ajaks seisma sest midagi jäi tegemise ajal märkamata ja nüüd on seegi ära lagunenud ..
Kuna ülevaatus kah lõpeb siis mõtlesin , et panen ta nii kauaks seisma kuni kõik korda saab siis uuesti ülevaatusele ...
BMW M Power E 30 - kroomitud neerud ja sini-must-valge ketas - ainus mis ruulib ...
56 631 426
tafka
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 14.05.2004 20:30 18

Postitus Postitas tafka »

remondikohas tuleb kalkull kallim, kui auto väärtus. aga täpset numbrit sulle praegu ei oska öelda...

uste ja kapoti värvimine ise juba vähemalt 4000-.

ümmargune 10000 kirjuta neile
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Re: K: Hinna pakkumine

Postitus Postitas randos »

Jossboy kirjutas:Selline küsimus , et ma siia lisan kohe nimekirja , kui palju see kõik maksma läheb ? Mis oleks umbkaudne hind kokku ?
Esipõll ; Esiklaas ; Parempoolne esiuks ja tagauks ; Küljekarbid ; Ukselukud ; Parem esituliu ( paar ) ; Kapott ; Pagasiruumi luuk + lukk ; Roolilatt ( ilma võimendita ) ; Õõtshoob ; Soojaõhu kontroll paneel ; Parem esitiib ; Plekkveljed 14 " ; Uksenupud ; Eesmised katted ( jalgade juures asetsevad ) ; Gaasitross .
Tegu on siis mudeliga E 30 , sedaan , '87.a.
Juhtus selline asi , te raiped varastasid masina ära ja tegid just selliseks millede hindu ma uurin .
Veel , et kui palju selline remont maksta võib kah ? Hea küll , et ei pea just uued asjad olema ja mõne asja saab ka sirgeks aga töömees tahab ju pappi ikkagi saada tehtud töö eest .
Kui siin on mõni selline huviline kes asjaga tegeleb võiks pakkuda midagi . Veel oleks ju ka vaja värvida ( punane , RAL 3002 ) , mis see veel plekib ?
Uurisin üht-teist lammarist:
põll: 300-600
esiklaas: 400
esiuks parem: 400-800
tagauks parem: 500-700
esi tuli: 600
kapott: 1500
tagaluuk: 300
roolilatt+võim: 1500
õõtshoob: 350
soojaõhu paneel: 100
esitiib parem: 500-600
gaasitross: 200
Hinnad eekudes ja sisaldavad käibemaksu;)
Kasutaja avatar
Jossboy
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 11.12.2004 11:52 24
Asukoht: Harku - Laagri - Tallinn

Postitus Postitas Jossboy »

No suured tänud ! Millist abi vastu tahad ? Midagi sellist ma ausalt ootasingi kokku tuleb mingi 12 kilo ringis koos tööga ... kui veel mõnel pool tingida kah . Aga okei ma veel kord tänan teid kes viitsisid siia kirjutada !
BMW M Power E 30 - kroomitud neerud ja sini-must-valge ketas - ainus mis ruulib ...
56 631 426
Suletud