e30 tagadiffer

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
btanel
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 14.06.2004 11:44 37
Asukoht: Võru

e30 tagadiffer

Postitus Postitas btanel »

Otsisin foorumist tagadiffrite kohta inffi. Peamiselt huvitab see, et miks müügis olevatel e30-tel diffrid peaaegu et reeglina õlised on? Mõnel rohkem, mõnel vähem. Kas probleem tõesti tihendites. Ja on siis neid tihendeid nii raske ja kallis vahetada, et parem las leemetab? Pealegi, kui tihendid läbi, siis peaks sõidu ajal ju õli päris tugevalt välja pressima. Õli kadumine jällegi peaks hakkama diffrile haiget tegema. Või olen ma millestki valesti aru saanud? Olen vaadanud päris mitut isendit, mis muidu siledad ja kabedad, käivad ilusti sõidavad sujuvalt, aga diffrid õlised. Millised remonttööd sellise õlise diffri puhul ees ootavad, ja kui palju peab olema valmis selle jaoks klotsi välja käima?
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Tavaliselt piisab simmerite vahetusest. Ja arvesta sellega et juba väike tilk õli määrib suure pinna ära e. see asi ei pruugi olla väga traagiline.

Õnneks on neid diffreid ka suht vabalt saada (kui just plokki ei otsi) ja simmerid on ka odavad.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
bemari
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 30.01.2004 17:01 34
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

Postitus Postitas bemari »

Enamikel liikuvatel e30 on nad õlised, muidugi juhul kui simmerid pole veel vahetatud uute (originaalide) vastu. Tegin enda masinal selle töö ära ja pold hullu midagi, simmerid ise maksid um-s mingi 200- 300 tk. Pärast oli differ ilus kuiv, ega hakanud ka hiljem lekkima!
btanel
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 14.06.2004 11:44 37
Asukoht: Võru

Postitus Postitas btanel »

Tilk õli määrib küll suure pinna. Aga kui on ikka näha, et paks saasta kiht on diffri külge kleepund, siis ju aru saada, et õli on seal rohkem kui 1 tilk, ja et need tilgad on diffrist pikema aja jooksul välja tilkunud. :D
Vasta