bensiinipump

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
saarik
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 11.05.2003 17:12 41

bensiinipump

Postitus Postitas saarik »

aasta ja 9 kuud tagasi vahetasin ära bensiinipumba. Autoks BMW 316 aastast 90. Pump on paagisisene ja leidus vaid BOSCH-i esinduses ja U-Mis. Hind u 2800.- Kuna vana pump undas, otsustasin ära vahetada. Täna hommikul jäi auto keset sõitu seisma ja käima enam ei läinudki. Otsisin viga ja selgus, et pump on kinni... Kaks aastat bensiinipumbale (2800.-) on vist natuke vähe, või mis teie arvate?
Panin vana pumba tagasi. Undab, aga sõidab...
Ehk on kellelgi pakkuda töötavat pumpa, mõistliku hinnaga?
Ilusat alanud sügist kõigile!!
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Mul pump susiseb ostmissaati 1,5a tagasi, aga ikka annab oma norm rõhu välja. Seega ei oska seisukohta võtta. Arvan see vana pump võib ka kesta pikemalt. Ma kuulsin et pumpasi taastetakse seega tasub sellepeale mõelda ma arvan. Ja veel... Kindlasti peale bensupumba vahetust PAAK puhtaks teha!!!
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

minul oli sama probleem, kestis see nii aasta aega ja iga natukese aja tagant. selle aja sees jõudsin vahetada kaks uut pumpa ja lõpuks kolmandat remontida nii viisteist korda. ostsin ka uued pumbad boschist ja jäid samamoodi kinni. veaks osutus **** paagis ja pumbafilter, mille tõstsin ümber vanalt pumbalt oli veidi katki ja lasi sita läbi. kuna boschis oli pump müüa ilma filtrita ja odavam kui um-is filtriga läksin odavamat teed pidi ja maksin lõpuks 3 korda. soovitan teistel mitte sama viga korrata, tuleb odavam. muide vana pumba, mis kinni on saab lahti.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Markii7 »

Pumba saab lahti küll, aga see võib uuesti kinni jääda.
Mul E 36/2,0 ja jäi kinni 2 kuud tagasi, sama juhtus ka täna.
Saan aru, et seal sees harjad ja kui juhtub seisma jääma
vigase koha peal(mida ta lihtsama vastupanu teed minnes teeb) on häda käes. Kui seda remonditakse siis kus
ja kas on ka abi?
Kui kellelgi on soodsalt pakkuda andke teada!

Kel huvi:
http://www.hot.ee/bensiinipump/Fuel_Pum ... _1_est.htm
Viimati muutis Markii7, 12.06.2004 19:15 47, muudetud 2 korda kokku.
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

mehhaaniliselt kinni, mitte sellepärast et kollektor kulunud- sellise pumbaga pole midagi teha
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Vasta