Klaaside valmistamine auto järgi

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Klaaside valmistamine auto järgi

Postitus Postitas Margus_H »

Kuna ühel tuttaval tekkis vajadus, hakkasin ise ka mõtlema, et kas Eestis on võimalus lasta vastavalt oma soovidele autoklaase teha lasta. Näiteks katuse madalamale toomisega seoses jms. Ma oleks justkui kuskilt kuulnud, et kuskil Lõuna-Eestis, Elvex vms. pidi tegema, keegi teab midagi täpsemalt? Soomest pidi saama kindlasti, aga sealsed hinnad on muidugi rahakotile üsna ebasõbralikud.
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Minu teada Elvex üksiktellimusi ei võta. Mul tuttav Elvexi (Saint Gobain) müügisekretär ja info pärineb temalt. Võib olla kui juhtkonnaga suhelda, kuid lootust ilmselt pole.
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Oskab keegi veel midagi kommenteerida?
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

olen teinud katuse 2 tolli madalamax ja eestist ei olnud mul võimalik klaasi saada. teipisin siis vanad klaasid toruteibiga ette ja käisin Helsingis ära. seal vennad lõikasid mu klaasi parajaks ja sobitasid ette. teevad seda kõikide klaasidega. jutt käib kumerast esi- ja tagaklaasist, küljed tegin ise sõbraga ära. edu sulle tegemistes:P
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Saad äkki nende kontaktandmed anda? Niipalju on selge jah, et Eestist on põhimõtteliselt võimatu kumeraid klaase saada oma mõõdus. Elvex oli kunagi teinud, aga vormide tegemine jms. oli olnud väga aeganõudev ja kulukas protsess, enam seda ei pakuta.
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

siin sulle üks soome firma. nad tegelevad küll sellega aga ma ei oska enam kommenteerida kui palju see maksab ning kuidas neile tellimusi saab esitada. otsin veel ja kindlasti leian ka selle aadressi kus mina käisin.:D http://www.huittistenlaatulasi.fi/
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

niih ainuke kuskohast soovitan otsida on Helsinki telefonikataloog ning netist ma seda firmat ei leidnud. nimi on Erikoislasi oy. lõikavad ja teevad uue klaasi kui vaja.:D
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Erikoistuulilasi Majara & Salminen
Osoite Varastokatu 22, 33100 Tampere
Puhelin (03) 30710

Kuttilan Autolasi Oy
Saarentie 157
25340 KANUNKI
Puh 02 - 7347673
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

:D thänks mul äkki endal vaja ka seda asutust külastada. plaanis ka ühel autol katus madalamaks teha.:)
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Tänud. Kui saladus ei ole, siis kelle abi katuse madaldamisel kasutad? Eestis on väga vähe spetsialiste, kes selle tööga kvaliteetselt hakkama saavad. Ja nagu nemad ütlevad, kabrioletiks tegemine pidavat kergem olema, kui lihtsalt katus madalamale tuua.
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

jah nii see on.... hmmmm.... abi ma ei kasuta, peale sõprade (relakas ja kemppi) ning kogemused tulevad elust enesest ja katsetamisest. nuh kui ma nüüd mingil hetkel seda mõne BMWga teen siis panen kindlasti pildid siia aga siiamaani teinud custom Bobeda ja Taunuse. kõva vaev oli ja lõppude lõpuks sai sellest asja ka. Bobi peaks nüüd juba soomes sõitma ja seal on ka BMW tehnika peal.:)
kvaliteedi üle saab muidugi vaielda aga siis ainult turvalisuse mõttes, sest lõikan ju kõik postid maha ning katuse keevitan tagasi mitmest jupist. ei ole proovinud katsetada mis juhtub kui katusele keerad. see jääb vist vähem vastupidavam kui enne ja peaks sinna sisse ka turvapuuri ehitama. kujutan, ette, et BMW-ga peaks see operatsioon mõnevõrra kergem olema aga ma ei kujuta ette seda milline selle auto välimus jääks. kindlasti väga huvitav ja omapärane.:D
kindlasti Patrick oskab kommenteerida, talle meeldib, nagu mullegi autosid oma maitse järegi kujundada...;)
Pafka
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 27.11.2005 19:30 07
Asukoht: Tartumaa

Oma arvamus klaasist

Postitus Postitas Pafka »

Olen tuttav selle nn Elvexiga. Ja üsna tuttav klaasi tehnoloogiaga.
Nii esiklaasi puhul on võimalus, et küsite autoklaasis, kuidas nad lamineeritud klaasi lõikavad, äkki ümber tehes, saad vana klaasi ära kasutada.
Nii võimalud on ka pöörduda limitexi poole, sest olen kuulnud, et nad toodavad ka klaase. Siis kui olete mehed, teete painutus raami valmis ja võimalus ju painutada ära.
Elvexi poole pole mõtet pöörduda, sest tehases on niigi probleem klaasidega, keegi ei jõua tegeleda kellegi üksik tellimusega.
Edu teile klaasi modifitseerimisel. Ise ei viitsiks enam sellega tegeleda. Loodetut tulemust saab ikkagi heade teadmiste juures.
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

elvas siuke firma nagu marepleks tegeleb igasugu huvitavate klaaside tegemisega, iseasi kas nad ka autoklaasidega oskavad/tahavad tegeleda.

http://www.marepleks.ee peaks olema koht kust kontakti otsida
Vasta