e 30 käigukasti pukside vahetus

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Shadow of Me
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 24.10.2003 22:33 44
Asukoht: tallinn

e 30 käigukasti pukside vahetus

Postitus Postitas Shadow of Me »

et siis mida teaha,kui tagurpidi käik sõidab väga sygavale konsooli sisse,ja viies käik on kolmanda kohapeal, kuskilt olen lugenud,et seal pidavat mingi puks läbi olema,kui suur töö selle vahetamine oleks? autoks siis 84a bmw 318i
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

ma arvan, et kõige tülikam on see krempel kasti küljest lahti saada :D
Kõigepealt uuri kuskilt kasti pealt (või kutsu kegi appi, kest teind on) mismoodi see käigukangi jura sinna kinnitub. Kere ja kasti vahel on täpselt nii palju ruumi, et pead täpselt teadma, mida teha, näha pole miskit. Ja siis järgmiseks käik kas treiali juurde või lammarisse/poodi. Midagi väga hullu pole. Tükke valmis ei saa osta, sest hoobasid mitu erinevat pikkust.
edu!
Mati @ 525`90
Shadow of Me
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 24.10.2003 22:33 44
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Shadow of Me »

eks yritan hakkama saada, tänud:)
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Minu E34'l ka need puksid läbi, aga harjusin sellega täitsa kiiresti ära. Üldiselt pidavat see vääga levinud mure olema. Parandage, kui eksin, aga nende pukside vahetus pidi vist umbes 300 eeku + töö olema.

Tekkis veel see küsimus, et kas üks hetk võib see jama ka mingite tõsisemate tagajärgedeni viia? Näiteks, et mingi hetk käigukast vajub täitsa ära ja enam üldse ei kuuletu?
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

sry, aga ma sain aru, et mure käiguhoovastiku puksidega?
Mati @ 525`90
Shadow of Me
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 24.10.2003 22:33 44
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Shadow of Me »

mu isa bemmil (see mis mul avataril on) on pukside vahetamisest hoidudes hoopis seda käikukangi ymber olevat konsooli lõhutud(tagurpidikäigu koht on sisse uuristatud) aga seni käike välja ei viska,ja suht norm on veel käike vahetada ka, kuigi eriti kiiresti seda teha ei saa.

Aga äkki keegi oskab mingi umbkaudse töö hinna öelda, kui ma need kellelgi ära vahetada laseksin e 30-el siis

ps: veidi segane jutt tuli,aga loodan,et saate aru
Tambet_A
Huviline
Postitusi: 165
Liitunud: 09.12.2002 00:24 10
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tambet_A »

vahetada tuleb mitte ainult puksid vaid ka sõrmed,mis on hoovastiku küljes.Kui huvi on helista 056 905 776
asun Tartus
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

jah need käigukangipuksid või kulissipuksid mida iganes nende kohta öeldakse. helista Meelisele 055666810. ta on päris osav selle vahetamise koha pealt....:D
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Endal alles hiljuti oli nende puksidega tegu. Et neid vahetada, on muidugi kõige mugavam ja otstarbekam kast alt ära võtta :D, iseenesest oleks seda mõttekam teha. Kuluma kipuvad tavaliselt 3 puksi. Üks neist on tavaliselt valget värvi plastikrõngas ja kaks väikest seest koonjat plastikpuksi. Neid müüakse kuulduste järgi ainult UMis. Hinnad vastavalt 160EEK, ca 300EEK ja midagi 724EEK oli too kolmas, see koos käigukangijubinaga. Siiski on viimased kaks puksi oma pesadest väljasurutavad ja kergesti asendatavad isetreitud puksidega. Esimene variant siiski tasuks uus osta. 160eek ei tapa kedagi vast. On endalgi üks üle, täiesti uus. Ütleme, et asja saab kergesti tööle, kui ise teha, treial teeb pooliku eest puksid valmis, endale jääb ainult kasti mahakruvimise rõõm ja uute pukside paigalepanemine).

Selline on viis, kuidas ise asjdega tegelen, ehk kellelgi tuleb see paremini ja odavamalt välja, ei tea. ;)
LoheLoom
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 02.07.2003 23:17 10

Postitus Postitas LoheLoom »

heh kasti küll ära ei ole vaja võtta isegi lahti ei ole vaja lasta kui on hea valgustus ja näed kuidas ja kust hoovastik kinni on ma esimene kord lasin ka kasti otsast lahti kuid teinekord sain niisama hakkama lahti võtmine kestis 5 mini ja tagasi pane sama kus juures maapeal mitte kanalis või tõstukil kui oleks neid viimaseid saanud kasutada siis jah käki tegu :P
kes tahab karjugu tambetile ta nr on siin teemas juba olemas :P
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

[quote][i]Algselt postitas Tambet_A[/i]
vahetada tuleb mitte ainult puksid vaid ka sõrmed,mis on hoovastiku küljes.Kui huvi on helista 056 905 776
asun Tartus [/quote]

Paljuga siis umbes arvestama peab koos töö rahaga?
Shadow of Me
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 24.10.2003 22:33 44
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Shadow of Me »

tallinnast kedagi on,kes need mul ära vahetaks, või vähemalt kõrval seisaks ,ja juhendaks?
Tambet_A
Huviline
Postitusi: 165
Liitunud: 09.12.2002 00:24 10
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tambet_A »

mingi -300 kui ise alt võtad
palmarts
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 31.03.2004 17:14 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas palmarts »

jätkan siit uht vana teemat...
kas need käigukangi puksid erinevad millegi poolest nelja- ja viiekäigulistel käigukastidel?
ja aru ma ei saa kuidas on võimalik neid vahetada ilma et käigukasti alt ära võtta. ehk selgitate asja natuke täpsemalt..
Vasta