Kõrgsurvepumba stend

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
_A_l_o_
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 12.08.2009 12:42 42

Kõrgsurvepumba stend

Postitus Postitas _A_l_o_ »

Tere!

Kas leidub keegi, kes Tartus või lähiümbruses teostakse 525 TDS-le kõrsurvepumba reguleerimist?
Vahetatud on pumba tihendid ning oleks vaja süütenurk, kütusekulu jne paika seada. Mingit Karla autot või asja pole mõtet pakkuda, kus 600.- eeki stendi tunnist küsitakse, pigem keeran kuulmise järgi paika.
Ehk siis normaalse hinnaga miskit ehk ? Vaja võin tulla ise kollektori-asjad maha võtta kui tegemiseks läheb.

Alo
56638775
Kasutaja avatar
redline
Huviline
Postitusi: 2181
Liitunud: 08.02.2006 19:04 31
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas redline »

autodiagnostika oü teeb ka sellist asja
56792145
kloox
Huviline
Postitusi: 1207
Liitunud: 12.03.2006 20:02 09
Peamine sõiduk: g31M-pakett
Asukoht: Valga

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas kloox »

Mis sinna stendi elektroonilist pumpa topid? See pannakse auto peal ikka paika,kas arvuti või vastavate vahenditega.Ja enne mahavõtmist oleks pidanud märke tegema,siis oleks pumba samasse asendisse tagasi saand panna ;)
530d
_A_l_o_
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 12.08.2009 12:42 42

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas _A_l_o_ »

Jah pidasingi tegelikult silmas arvutiga paika panemist. Märke tegin peale, sai paika pandud, eksole. Kuid hetkel süüde vale ja kütust oleks ikkagi vaja timmida peale tihendite vahetust :idea:
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4370
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas PeeterA »

kloox kirjutas:Mis sinna stendi elektroonilist pumpa topid? See pannakse auto peal ikka paika,kas arvuti või vastavate vahenditega.Ja enne mahavõtmist oleks pidanud märke tegema,siis oleks pumba samasse asendisse tagasi saand panna ;)
Õige lähenemine oleks pump mahavõetuna ikka stendida:
http://www.youtube.com/watch?v=GjTSYAmy1hA

Aga noh, kuna ei soovitud kallitest rem. kohtadest(kus stendimine elementaarne on) midagi kuulda, siis pole eelnevast videost ja infost väga abi.
tel. 51 949 859
kloox
Huviline
Postitusi: 1207
Liitunud: 12.03.2006 20:02 09
Peamine sõiduk: g31M-pakett
Asukoht: Valga

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas kloox »

Stendi panek maksis 800 raha,kui mu mälu mind ei peta ja elektroonilist pumpa pole sinna mõtet panna,kuna lõplik seadistamine ikkagi auto peal toimub.Panna võib,aga kasu sellest pole,vastati mulle selle peale,kui ma tahtsin stendi viia oma pumpa.
530d
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4370
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas PeeterA »

Pritseregulaatori algseadistamine käib 6ige lähenemise korral ikkagi stendis. Pumba staatiline syytenurk pannakse auto peal paika indikaatorkellaga.
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas teet82 »

kloox kirjutas:Stendi panek maksis 800 raha,kui mu mälu mind ei peta ja elektroonilist pumpa pole sinna mõtet panna,kuna lõplik seadistamine ikkagi auto peal toimub.Panna võib,aga kasu sellest pole,vastati mulle selle peale,kui ma tahtsin stendi viia oma pumpa.
Pritsehetke ajastamine käib jah loogiliselt auto peal, sest oluline on ju ajastus väntvõlli suhtes, stendiga seal vähe pistmist. Aju saab tegeliku pritsehetke teada juhtpihustilt ja korrigeerib niikuinii vastavalt sellele ajastust. Seega peaks staatilisest reguleerimisest auto peal piisama..
Teine asi on pritsekogusega, ehk siis pumba kaane algasendi paika panemisega, mida peaks saama ka stendis teha :?
Pole näppinud neid diisleid arvutiga ja ei tea mis võimalusi näiteks DIS pakub. Kas näeb seal näiteks pritsehetke kraadides, pritsekogust? Räägitakse jah arvutiga paika panemisest, kuid mida seal siis tegelikult tehakse?
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
_A_l_o_
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 12.08.2009 12:42 42

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas _A_l_o_ »

Ehk siis minu algne post teemal kes ARVUTI kaasabil süütenurka jt. elemente timmiks Tartus ? :arrow:
Kristo_K
Huviline
Postitusi: 252
Liitunud: 30.03.2005 19:24 05
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas Kristo_K »

Sõbra 325TDS'il pandi ka Autodiagnostikas asi paika. Ma ei tea kui odavalt sa saada loodad, aga kardan et alla 500 ei mängi välja.
_A_l_o_
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 12.08.2009 12:42 42

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas _A_l_o_ »

500.- oleks normaalne, mõistlik. Autodiagnostika kus ?
Kristo_K
Huviline
Postitusi: 252
Liitunud: 30.03.2005 19:24 05
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: K: Kes teostaks kõrgsurvepumba stendi ?

Postitus Postitas Kristo_K »

http://autodiagnostika.ee/

Varem oli Siriuse burgeriputka taga, nüüd ma vaatan et on kolinud Tähe 127 aadressile.
Vasta