Parkimisanduri värvimine.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
kozik
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 16.10.2008 22:00 46

Parkimisanduri värvimine.

Postitus Postitas kozik »

Parkimisandur läbi. Sai uus ostetud. Tuli valet värvi. Uurisini, et inimesed on värvinud neid. Uurisin kuidas is värvida. Loobusin.

Küsimus siis selline, kus saaks lasta kerevärvi korralikult värvitud? Mustamäe läheduses?
Mul endal ei ole kahjuks/õnneks mingeid kogemusi keretöödega. Peavalu on kõigest sellest juba. Ma lihtsalt laseks kellelgi selle asja ära teha pigem. Või lasta lihtsalt sprayga üle? Sel juhul kust saada spray?

Täielik algaja olen selles valdkonnas kahjuks. Kõik ettepanekud on oodatud.
cazzex
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 02.03.2009 20:13 04

Re: Parkimisanduri värvimine.

Postitus Postitas cazzex »

Värvi kohta ei oska midagi öelda:D...aga mis su parkimisanduril viga oli, et uue soetasid, ja palju maksis?:D...mul ka nimelt see läbi, vahel väga harva hetkeks piiksatab aga muidu kuss:(
Kasutaja avatar
kozik
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 16.10.2008 22:00 46

Re: Parkimisanduri värvimine.

Postitus Postitas kozik »

Andur kasutatud ja maksis vanas rahas u. 800 eek. Ma ei tea miks läbi läks, bmw on üldiselst suht s*** ja kõik mis küljes on laguneb päris kähku ära. Või siis ma olen ainuke inimene sel planeedil kes üritab hoida autot ideaalses korras.
Kasutaja avatar
Cert85
Huviline
Postitusi: 2274
Liitunud: 28.03.2007 17:52 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Parkimisanduri värvimine.

Postitus Postitas Cert85 »

Ei, see pole ainult BMW probleem. Need andurid ongi väga õrnad. Paljud lõppevad juba põrutuse või survepesuri peale. Olen Chrysleritel neid vahetada saanud küll ja küll.
E36 325i 92; E32 730iA 91(läinud) | E34 525tdsA 95 (läinud)
E46 330Ci 01 (läinud) Ei tasu kõike mu juttu uskuda!
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Parkimisanduri värvimine.

Postitus Postitas TiitR »

kozik kirjutas:Parkimisandur läbi. Sai uus ostetud. Tuli valet värvi. Uurisini, et inimesed on värvinud neid. Uurisin kuidas is värvida. Loobusin.

Küsimus siis selline, kus saaks lasta kerevärvi korralikult värvitud? Mustamäe läheduses?
Mul endal ei ole kahjuks/õnneks mingeid kogemusi keretöödega. Peavalu on kõigest sellest juba. Ma lihtsalt laseks kellelgi selle asja ära teha pigem. Või lasta lihtsalt sprayga üle? Sel juhul kust saada spray?

Täielik algaja olen selles valdkonnas kahjuks. Kõik ettepanekud on oodatud.
Mina ostsin oma e60-le näiteks UM-st ja sain kohe õiget värvi (värvikoodiga värvitakse juba Saksamaal) ja maksis mingi 1200.- eeki vist :cool:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: Parkimisanduri värvimine.

Postitus Postitas jõmmu4 »

kozik kirjutas:Andur kasutatud ja maksis vanas rahas u. 800 eek. Ma ei tea miks läbi läks, bmw on üldiselst suht s*** ja kõik mis küljes on laguneb päris kähku ära. Või siis ma olen ainuke inimene sel planeedil kes üritab hoida autot ideaalses korras.
Muidugi lähevad läbi,kui poolpiduseid asju masina külge kruvitakse.Siis tundubki,et remont on kallis ja asjad lagunevad kogu aeg.Ja 800 sotti välja käia **** teab,kui vana asja eest tundub mulle liig.
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Parkimisanduri värvimine.

Postitus Postitas aise »

võib vabalt värvida on vastus teema algatajale. minul on 2001 aasta auto ja ainult 1 andur on töö lõpetanud.
Kasutaja avatar
kozik
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 16.10.2008 22:00 46

Re: Parkimisanduri värvimine.

Postitus Postitas kozik »

jõmmu4 kirjutas: Muidugi lähevad läbi,kui poolpiduseid asju masina külge kruvitakse.Siis tundubki,et remont on kallis ja asjad lagunevad kogu aeg.Ja 800 sotti välja käia **** teab,kui vana asja eest tundub mulle liig.
Mhmh... Tark mees räägib, kes muidugi teab paremini kõiki tagamaid. Kust, miks, millal on andur soetatud ja mis põhjustel. Pole mõtet töötaval varuosal niisama raisku minna. UMist pakuti mulle 2700 anduri hinnaks.

Teistele niisama trollijatele ja mõttetutele inimestele hoiatuseks: minu teema risustamise asemel võiks tegeleda kasulike asjadega. See on hale kui inimestel on veel aega surfata foorumeid ja teisi fleimida...

Minul on abi selle asjaga vaja ja kui see ei lahene siis tõesti ma lihtsalt lähen ja tellin selle anduri UMist ära.

PS! Autole on 90% varuosadest UMist ostetud või lihtsalt on tellitud PAREMAD varuosad kui originaalid.
Vasta